Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Eulálius Blitek (St, 4. 5. 2022 - 16:05)

Ale píšeš sem jak kdyby tě nic jinýho nezajímalo.Co tu tedy děláš,honíš u té představy nebo proč tady?

Karel (St, 4. 5. 2022 - 12:05)

Jedna moje známá pracovala v domově důchodců a tam se jeden dědek potřeboval vyblejt. A ona mu držela u toho mísu. No a když se dědek vyblil tak se ona před ním do té mísy vyblila také. Kvůli smradu. A nikdo to neřešil. Dědkovi to bylo asi jedno.

Návštěvník (Út, 3. 5. 2022 - 13:05)

U dobytku to je jedno,ale co maj dělat lidi....

Viky (Út, 3. 5. 2022 - 11:05)

přiznám se, že nechápu jak vás to může vzrušovat ( ja jsem teda na čůrání a to hodně), ale to jste měli teda dělat lékaře, třeba u nás se před nedávnem přímo v ordinaci, posrala pani, při roztahování močové trubice a toho marasu... bylo to i na naší doktorce... docelu hnus, a jak se teda styděla asi nemusím vykládat, desetkrat se cela rudá omluvila. A vy to někde uděláte i dobrovolně, teda to koukam : )

Adam (Út, 3. 5. 2022 - 16:05)

Proč byla paní roztahovana močová trubice? A pro zajímavost kolik bylo pani let?

Viky (St, 4. 5. 2022 - 11:05)

Adame! U pani byla dilatace uretry navržena z důvodu opakovaně cystitidy, vše bylo navrženo udělat ambulantně, no a paní mě trubici jaksi užší než se čekalo, takže roztaženi se nepovedlo a ještě k tomu nám pani všechno a když říkam všechno tak všechno pokadila, podlahu, křeslo, doktorku... Paní je ročník 1976, takže toliko

Návštěvník (St, 4. 5. 2022 - 23:05)

Viky a byla ta pani alespon trochu atraktivni,nebo jiz obtloustla starsi dama?

Viky (Čt, 5. 5. 2022 - 06:05)

Byla to stará babka,u tý bys asi vocásek honit nechtěl .

Adam (St, 4. 5. 2022 - 17:05)

Viky děkuji za seriózní odpověď. Stane se, paní je mi dost líto, protože pro ni to opravdu muselo být nesmírně trapné a nedivil bych se pokud už by se u této paní doktorky nikdy neukázala i za cenu, že by musela dojíždět někam dál. Bohužel dle popisu toho kde všude to skončilo to asi nebyl zrovna tuhý stav že? Ještě mě napadá taková otázka, pacienti před takovými zákroky nedostávají doporučení být po vyprázdnění?

Viky (Čt, 5. 5. 2022 - 12:05)

rado se stalo Adame, ano pro paní to pochopitelně bylo trapné, moc se omlouvala, ale doktorka se omluvila spíše ji, bohuzel měla v trubici srůst o kterém nikdo nevěděl a během dilatace se roztrhl a pani proste povolil řitní věnec. Paní k nám normalně chodí dál. Žádne doporučeni, že se maji pacienti před zakrokem vyprazdnit se nedává. A pro dalšího tazatele, jednalo se o velice atraktivní, ženu o to to bylo pro ni asi horší... Doktorka říkala, že se to stává spíše u chlapů.

Adam (Pá, 6. 5. 2022 - 11:05)

Myslím, že moc nezáleží jestli pacient je nebo není atraktivní, trapné je to pro ošklivce i miss, to spíš povaha to může ovlivňovat. Možná by to doporučení nebylo na škodu. Závěrem paní přeji ať se jí podobná záležitost znovu nepřihodí a na zmíněnou co nejdříve zapomene a vám do ordinace přeji co nejméně takových situací obecně od všech pacientů.

Karel (St, 4. 5. 2022 - 11:05)

Viki, a když se ta paní pokadila v té ordinaci, zvraceli jste u toho?

Eulálius Blitek (Út, 3. 5. 2022 - 12:05)

Viki, já když jsem v sobotu sral po těch žampiónech, tak jsem u toho moc vzrušený nebyl. Ta hovna ze mne lezla jak z chlupaté deky, a já myslel, že mne to roztrhne prdel. Ke všemu u toho druhého sraní odpoledne jsem začal i velice hlasitě krkat a dávit. Rychle jsem vzal z pod umyvadla kýbl a za doprovodu hlasitého dávení a říhání jsem se do něj pořádně vyblil. Poté jsem si utřel posranou prdel a poblitá ústa. Blity jsem nalil do nasraného hajzlu, spláchl a odešel. V koupelně jsem zjistil, že jsem si ta ústa neotřel pečlivě, neboť při pohledu do zrcadla jsem zjistil, že mám celou poblitou hubu.

Eulálius Blitek (Po, 2. 5. 2022 - 15:05)

Dobrý den. Minulý pátek jsem si v Libeřských lahůdkách na Andělu dal 30 dekagramů smažených žampionů. Poté jsem odjel na Šumavu, kde mne vyzvedl otec a vezl mne ještě 10 km na chalupu. V tom automobilu jsem si několikrát prdl. Byl to takový smrad, že jsme museli po zbytek jízdy větrat. Druhý den ráno jsem si dal kávu a asi deset minut po jejím vypití jsem musel vstát a jít srát. Sral jsem poté ještě jednou po obědě. V obou případech byly mezi těmi hovny nestrávené zbytky těch žampionů, které i po spláchnutí plavaly po hladině a podařilo se je spláchnout až na druhý pokus. Tak se chci zeptat, jestli je to po konzumaci hub normální?

Bože holky! (So, 30. 4. 2022 - 20:04)

Chci být vaše živé WC, pojďte mi srát do postele!

Pavkol (So, 30. 4. 2022 - 19:04)

moje poslední zpráva zde byla včera v 16:24

(anonym) (So, 30. 4. 2022 - 17:04)

Byl jsem na mobilu koukal jsem se na internet a šel jsem na WC a sundal jsem si pouze tepláky a trenky jsem nechal na sobě a tak jsem to celé vykadil do trenek

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 18:04)

Pavkol

Pavkol (Pá, 29. 4. 2022 - 16:04)

dneska jsem se převlíkal s pyžama do trenýrek a než jsem si je oblékl tak jsem si nahý sedl na postel. Najednou jsem se uprdl. Myslel jsem si to je to dobrý to bylo jen uprdnutí zvednu se a zjistl že to nebylo jen uprdnutí. ta ostuda! ve 47 letech mít takovou nehodu radši bych se nevadil. Zase je to dobré k tomu že tento otřesný zážitek definitvně zabil mé koprofilní představy. už to nechci ani vidět ještě tak čůrání ale velkou už ne.

Lucka (Pá, 29. 4. 2022 - 10:04)

Včera jsem se ráno děsně styděla, když jsem se probudila a měla pokakané pyžamo a měla jsem to všude rozmazané i prostěradlo bylo špinavé. Celá jsem se osprchovala a pyžamo namočila ve vaně na vyprání. Myslím, že jsem měla nějaký se, že jsem na záchodě, tak jsem se uvolnila a bylo to venku, jen divím, že mi to nevzbudilo.

Reklama

Přidat komentář