Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 2. 5. 2021 - 13:05)

Teď sem akorát sdílela video a taky s Ukrajincem.Takhle by to asi nějak vypadalo kdybych mu řekla o rozchodu.

Miluna (Ne, 2. 5. 2021 - 13:05)

Tak dam příklad řeknu mu že s nim končim a on se promění v psychouše,začne demolovat byt,nebo napadne mě i sebe tak nevim jestli bych stačila někoho zavolat a kdyby jo tak mu pojedou domluvit a zase odjedou a buď by vyváděl dál nebo nevim.Nevidim to tak jednoduše.Nevim ani jestli by se mu něco z toho nestalo.Je to pro mě strašnej tlak psycho vše tohle když si to představim.Mě napadlo jen mít tajně svoje bydlení a mizet po kouskách nějak ale na to nemam finance abych po kouskách platila nájem už jinde a zároveň tenhle byt.Jako že by si postupně zvykal že sem míň a míň doma ale nemam na to prachy.Nic jinýho mi nenapadá už.Ještě by to šlo kdyby ty děti už měli svoje životy ale takhle na to vše nemam.A huba mu jede právě někdy proti mě.Třeba sedí a najednou řekne Ty mi nemáš už ráda a určitě přemýšlíš jak se mě zbavit nebo že někde něco dělam....Najednou začne mít tyhle řeči,bývá to když víc nejsem doma nebo když se s nim tolik nebavim.Je to prostě někdy strašný.

Miluno (Ne, 2. 5. 2021 - 17:05)

......... " Třeba sedí a najednou řekne Ty mi nemáš už ráda a určitě přemýšlíš jak se mě zbavit nebo že někde něco dělam....Najednou začne mít tyhle řeči,bývá to když víc nejsem doma nebo když se s nim tolik nebavim.Je to prostě někdy strašný." ................. Ale to, co říká Sergej, je přece pravda. Ráda ho nemáš, jak se ho zbavit přemýšlíš už delší dobu a že někde něco děláš - taky pravda. Dva lidi spolu-žijící jsou v určitém smyslu na sebe naladěni a citlivější jedinci rychle změnu vycítí. Ty píšeš, že Sergejovo chování je strašný, psycho, huba mu jede proti tobě, ale zamysli se trošku - kdo mu dává popud k takovému chování? Opravdu si myslíš, že "mizení po kouskách" by neprohlédl, když už teď je z tebe neustále ve střehu?

Miluna (Po, 3. 5. 2021 - 14:05)

No když před Kovidem míval práci kde byl spokojenej a někdy tam i přespával,třeba 1x až 2x týdně vše fungovalo daleko líp.Já byla uvolněnější,on byl taky spokojený,měl i větší plat,jezdili jsme na výlety soboty nebo byli v restauracích a barech a vše bylo lepší.Takhle se vše postupně posralo a teď už je všechno o hovnu.A tak to asi občas i někdy vycítí i ze mě.Jenže někdy i fakt říká věci co nejsou zrovna pravda.

Milčo, (Po, 3. 5. 2021 - 14:05)

co pro tebe znamená Jezdili jsme na výlety?

Martina (Ne, 2. 5. 2021 - 13:05)

Dokud byt nemáš, nemusíš se ničeho bát, ani si dělat plány. Teď pracujete oba, tak ho nuť do většího bytu. To co jsem viděla tenkrát na fb, ti není k žití.

Martina (Ne, 2. 5. 2021 - 13:05)

To je blbost mizet po kouskách. Hloupej snad není, zjistil by to. A kdyby na mě takhle vrčel, že ho nemám ráda, tak bych mu to odsouhlasila, že jo, že nenávidíš to věčný reptání a malý byt, kde ani nemůžeš upíct sekanou. Nevím, proč ho necháváš v pocitu, že je všechno ok.
To počasí nestojí za nic, těšila jsem se na výlet a sedíme doma a ležíme střídavě v knihách a mobilu.

Miluna (Po, 3. 5. 2021 - 14:05)

To kdybych mu řekla tak se bojim že to s nim bude ještě víc k nevydržení.Bude třeba dělat scény,bude vzteklej a já tu v tom pak nevydržim už vůbec.Asi ho v tom pocitu nechávam abych udržovala tak nějak právě doma klid.Když sem si dřív na něco stěžovala já tak se to vždy obrátilo proti mě,tak už sem to stěžování vzdala.A větší byt nechce, s tim mi posílá někam že nebude platit větší nájem.Chtěla sem se uklidnit ve psaní s Viktorem ale ten na mě začal jak by mi chtěl vidět jak mi to sluší a třeba v tangách a tak,už to začíná slézat do těhle tuctovejch sexuálních věcí jako s jinýma chlapama,tak mi to nepotěšilo.Já čekam kdy už konečně otevřou ty restaurace!! Chci už se nějak normálně odreagovat do prdele! Venku zase sračka větrná.V práci už mam nádobí plnou prdel.

Martina (Po, 3. 5. 2021 - 15:05)

Není ti rady. Když se ho tak bojíš, tak ani neřeš stěhování, protože se stejně strachy nikam nehneš. Viktorovi nic neposílej, vůbec ho neznáš. Když je na tebe tak zvědavý, ať za tebou na den dorazí.

Miluna (Po, 3. 5. 2021 - 16:05)

Protože je hnus jak se někdy choval nekontrolovatelně.Nepřijde mi to normální když se mu něco nelíbí aby házel s věcma.S takovim je pak cokoliv řešit na hovno a to je ta past.U Viktora to asi tak udělam jak píšeš až zase začne o setkání.

Martina (Po, 3. 5. 2021 - 20:05)

Ještě se vrátím k tomu, že už podruhý tu vidím, že tě to nebaví v práci. Ok, tak se podívej po jiný, ale do tý doby nedávej výpověď.

-Aleš- (Ne, 2. 5. 2021 - 10:05)

Ten odkaz furt nějak blbne, nevím proč pořád vypadává slovo diskuze.

Martina (Ne, 2. 5. 2021 - 12:05)

Že prý stránky teprv vznikaj. Tak nevím. Zdenče bych přála tu medinu. Když je chytrá a baví ji to, bylo by skvělý, kdyby šla dál. Trošku ve skrytu duše doufám, že prarodiče jí něco odkládají bokem. Jestli vidí jak je chytrá, určitě ji trochu podpoří. I když, pokud bude Zdenča dospělá, stipendium si může vyběhat sama. A nějakou brigádu, doučování nebo noční invenrury mladý člověk taky zvládne. Ale předbíháme dobu.

-Aleš- (Ne, 2. 5. 2021 - 10:05)

Studium na vysoké škole něco stojí, ale není to zase tak hrozný. Někteří studenti to jsou schopni utáhnout ze svého. Hodně záleží na tom, jestli do školy dojíždějí nebo jsou ubytovaní na kolejích. Miluna tady uvažovala, že by Zdenka mohla studovat v Brně. Zřejmě tak nějak dopředu počítá s tím, že by mohl finančně pomoct Břeclavák. Ale to jsou všechno jenom předběžné dohady, ještě je otázka jestli se vůbec její dcera na VŠ dostane. Třeba jí bude stačit, že bude pracovat jako zdravotní sestra. Tady na tom webu ženský probírají úplně všechno, tak jsem tam našel i příspěvek kolik zhruba stojí studium na MUNI

https://www.emimino.cz/diskuse/kolik-stoji-vydaje-na-studium-ditete-na-vysoke-384735/

-Aleš- (Ne, 2. 5. 2021 - 10:05)

Milunko, ptala ses jestli mě čeká ještě nějaká operace. Já tomu teda říkám zákrok, protože do mě zaplať bůh neřežou. Ale na oddělení byli se mnou lidi, kteří byli pod kudlou, já jsem tam měl z nich asi nejmenší potíže. Tak už to mám skoro hotový, teď už jsem doma. Ještě mě čeká v létě jedna návštěva nemocnice, ale to už bude bez hospitalizace.

Jak (Ne, 2. 5. 2021 - 08:05)

měla Denise, tak to si už po pár týdnech hledala jiného Rusa na internetu mezi jeho přáteli na fejsu. A začala spát ve stejný době s Radkou. Ona je pořád stejná, vše se opakuje, jen má teď míň možností kvůli covidu.

Sany11 (Ne, 2. 5. 2021 - 08:05)

Dokud Milca neprekona svoji pohodlnost/lenost a nezacne setrit na kauci, aby si mohla poridit vlastni byt a potom by opet musela prekonat svoji pohodlnost/lenost a vybehat si prispevky na bydleni, kdyz ma u sebe 2 deti, tak porad bude zkouset se od nekoho nechat zivit a bude holt muset delat, co panicek chce. Ale asi ji to zas tak nevadi. To, ze se boji, co Sergej , atd, to jsou prece jen vymluvy. Kdyby chtela, urcite by si zaridila, aby ji dal pokoj. Da se to zaridit ruznymi zpusoby. Ale i kdyz ji vadi, jako dosud kazdy chlap, az na Denise, i kdyz ten vlastne uz taky potom nebyl bohem,mozna jen polobohem ;), tak se boji ho opustit hlavne coby zaopatrovatele. A Moravak ma byt to same. Ale mela si aspon najit nekoho z okoli bydliste, toho by mela sanci trochu poznat.

Martina (Ne, 2. 5. 2021 - 09:05)

Moraváka beru spíš jako trenažér. Nevěřím tomu, že se za tři roky sestěhujou. Milča žije velmi rychle. Navíc netuším jak má vymyšleno, kdo bude dětem platit do 24 let studium. U Zdenči velmi náročné. Jo a ještě jsem tady zahlídla, že ji to přestává bavit v práci, nevím, co má v plánu.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 10:05)

Samozřejmě je to jen projev její poruchy hraniční, ještě pár dní možná týdnů to bude trvat.

Martina (Ne, 2. 5. 2021 - 11:05)

Když se budu s chlapem nudit a zaujme mě nějaký jiný, tak jsem hned hraničářka?

Reklama

Přidat komentář