Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 30. 4. 2021 - 17:04)

hm

Návštěvník (Pá, 30. 4. 2021 - 16:04)

Víš proč tě budou potřebovat?

Miluna (Pá, 30. 4. 2021 - 17:04)

Nevim co myslíš?

Návštěvník (Pá, 30. 4. 2021 - 16:04)

Přetvařuješ se před synem?

Miluna (Pá, 30. 4. 2021 - 17:04)

Já se přetvařuju před celou rodinou protože nechci jim dělat starosti a když sem projevila co cítim tak mi nebylo už vyslyšeno.Máma mi řekne všude je něco,vydrž to a prostě už sem to vzdala s nima o tom mluvit.Skrývam svoje pocity,hraju že sem v pohodě ale uvnitř umíram.A když mam teď šanci a našel se takovej člověk tak mi to láká dát tomu šanci.

Andrea (Pá, 30. 4. 2021 - 16:04)

Milu, tvé děti jsou šikovné, určitě půjdou dál studovat,to jim nemůžeš odepřít.My bychom také chtěli,aby naše děti dál studovali,pokud budou sami chtít.Pak budou mít lepší možnost zaměstnání,to si přeje každý rodič.Sama víš, že bez vzdělání to není žádná sláva.Ono to maturitou nekončí.Navic rodiče budou časem také potřebovat tvoji pomoc, musíš jim vrátit,to co do tebe investovali.Milu,co bych za to dala,abych se mohla postarat o rodiče.Venku je krásně, utíkej do přírody,pozdvihne ti náladu.

Miluna (Pá, 30. 4. 2021 - 16:04)

Já venku Andy sem.Ale pomáhá to jen trochu.Mě tohle všechno dusí prostě a chci změnu,strašně moc.Se Sergejem se potápim jak na lodi kde zatéká,jsou to příšerný pocity.Rodičum pomáhá i teta,ona je taky z jihu jak za ní Zdena jezdí ale já bych za nima jezdila taky.Děti můžou dál studovat na moravě kdyby chtěli.Dokončí tady střední a můžou se přihlásit třeba v Brně.

Miluno (Pá, 30. 4. 2021 - 16:04)

Ale ty děti tě budou potřebovat po maturitě ještě víc. Víš proč? Nespoléhej na rodiče, ti tady věčně nebudou.

Miluna (Pá, 30. 4. 2021 - 16:04)

Tak to už budou dospělý a buď se budou chtít odstěhovat což Zdena chce a kluk nevim a kdyby kluk nechtěl tak se může odstěhovat semnou.Jako tohle tady s nim věčně to se nedá.Člověka to psychicky dusí.Žiju s nim jen v přetvářce a potlačuju sebe samou.

Sany11 (Pá, 30. 4. 2021 - 15:04)

Takze ses vubec za ta leta nepoucila. Od jednoho chlapa k druhemu, z deste pod okap.

Miluna (Pá, 30. 4. 2021 - 16:04)

Ale kdyby byl v pohodě a byl jako já a bral to normálně že sem taková tak by to byla výhra.Mluvit se s nim o tom dá dobře a říká že by mi klid dopřával.Říká že sem jako jeho zrcadlo že by nedělal tohle co Sergej.

Miluna (Pá, 30. 4. 2021 - 15:04)

Proč odvahu? Jak jinak to poznat jestli je to ta moje polovička.A kdyby nebyl,tak by mi vysvobodil aspoň od Sergeje a byl by přestupní stanice.Alešku moc díky že mi chápeš.Nebo by mi pomohl na bydlení chlap kterej by mě bral takovou jaká sem a nechával prostor což od Sergeje nemam.Kdyby Viktor byl takovej určitě by se mi s nim žilo líp.To nebýt uplý na zprávy pochopil tak sem ráda.Ale strašný je že nevim jak to vyřešit jak se to vleče.Ještě mam tři roky nebo řekněme dva a půl protože jestli to s Viktorem překonáme tak to začnu řešit až děti budou ve čtvrťáku a jak by odmaturovali tak vypadnout.A už Alešku to byl poslední tvuj zákrok? Tenhle víkend tam anonyme ještě jet nemůžu.Plánuju za nim nejspíš kolem června,července.

Anonym (Pá, 30. 4. 2021 - 15:04)

Miluno,tak jeď na víkend k Viktorovi, trošku ho vycucej z peněz s pak zase k Sergejovi a je to

-Aleš- (Pá, 30. 4. 2021 - 14:04)

Milunko, seš hodná, že na mě myslíš, před půl hodinou mě přivezli ze sálu. Teď ležím na posteli a relaxuju. Ty bys asi potřebovala chlapa se kterým by ses vídala jenom občas, protože to máš zřejmě jako já, že se s nikým dlouho nesneseš. Já tě úplně chápu jak tě to se Sergejem musí doma dusit. Tak snad ten problém brzy vyřešíš.

Návštěvník (Pá, 30. 4. 2021 - 14:04)

Nastěhovat se k
Viktorovi? Tak ty máš odvahu. Buď raději u té myčky
Miluno.

Miluna (Pá, 30. 4. 2021 - 14:04)

Tak na vás myslim,koukam že jste si taky prožily hnusný věci ty Lallo,Kačo a i Andy jak už vim.Je mi zase špatně ze Sergeje,stačí když vim že zase bude víkend,mě jeho přítomnost nedělá dobře.Leze mi na nervy i to jak třeba čumí znuděně.Nejradši bych to zkusila a odstěhovala se k Viktorovi jaký by to bylo s nim ale vytáčí mě jak nejsem volná kvuli dětem,tak mě to tak provokuje.Nějak mě zase z toho hrabe a nevim jak se sklidnit.Měla bych teď tak chuť to zkusit.Pořád se mi chce brečet,cítim se v hroznej pasti.A na Aleška myslim jak mu je zase v nemocnici.Achjo,ten život je tak debilní.

dotaz (Pá, 30. 4. 2021 - 08:04)

Kačko děkuji

Návštěvník (Čt, 29. 4. 2021 - 22:04)

Přitom tu byla včera taková pohoda s Povídkou po dlouhý době.

Návštěvník (Čt, 29. 4. 2021 - 23:04)

On na Povidku někdo reagoval?

Haha (Čt, 29. 4. 2021 - 23:04)

Asi ne, ale všichni jsme ji znova četli. Tobě vadí nebo ji nemůžeš najít?Byla výborná.

Reklama

Přidat komentář