Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ondotren (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

Tak já jsem už hodně za pubertou(45), ale mám chatu ne chalupu poblíž Sázavy a ta jízda tsm jednou týdně z Prahy je protest a relax dohromady. Asi stejně jako Klára cítím vyšší priority. Pro ní dát do krmítka pro ptáčky semena je priorita, kterou plně chápu. Já to dělám také.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 17:03)

Děkuji za odpověď. V téhle chvíli musím říct, že mi se opravdu nikdy nemůžeme shodnout, protože věci vidíme každý jinak, ale přesto vás nemám kvůli tomuto za nějakého jak píšete tupce nebo obecně špatného člověka, že mají lidé na věci různé názory a jiný pohled je zcela běžné. Za normálních časů také jezdíme přes zimu na chatu dávat ptákům do krmítka, ale teď se prostě musí spolehnout na ty, co v obci bydlí nebo si potravu obstarat někde v přírodě. Pokud by zavolal soused hele máte něco tady...někdo vám páčil okenici, vítr urval kus střechy a podobně, tak tam určitě také pojedeme to řešit nařízení nenařízení, ale pokud jde opravdu jen o to nakrmit ptáky a projít se, tak to v našem případě počká. Přesto si vaší odpovědi vážím, protože jste mi slušně odpověděl, co je pro vás tím důvodem tam jezdit.

Pavkol (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

davide děkuju za podporu na diskuzi která se tomu věnovala to někdo zazdil a tady mě bára pochopila tak jsem to aspoň zkusil

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

Nezačínej s tím zase

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

Buď rád, že je v pořádku a nech ho žít! Proti všem těm netematickým sračkám, co se zde řeší je Pavkol neškodný čajíček.

David (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

Pavkol si podle mého názoru za to všechno trápení zaslouží, aby s ním Bára sdílela i to druhé. Co si o tom myslíte vy ostatní?

Anežka (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

mám prý sem napsat jak jsem čůrala když jsem byla na malý. Mám tto jednoduchý, když si svlíknu spodní prádlo tak za chvíli čůrám z pipky dost když se mi chce a musím nutně všechno vyčůrat až to je.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

Mám prý sem napsat? A kdo ti to řekl?

Anežka (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

Brácha ,on sem píše.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 17:03)

Tak to vítej mezi námi, můžeš o tom vyprávět klidně pravidelně.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

"Vycestovat například na chatu do jiného okresu ale není možné. Povolen je pouze návrat do místa trvalého bydliště."

Jana (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

Ale já nepíšu na a z chalupy ,ale jen z chalupy, stejně jako psala Klára.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

V tom máš pravdu, to by se teoreticky smělo, ale jen za předpokladu, pokud na té chalupě byla celé tři týdny, ale všichni tady víme, že tam odjela ráno a to už je porušování.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

Neřeš to, Klára je nadčlověk,na ní pravidla neplatí,na začátku tady psala,že si nechá vystavit potvrzení kvůli mámě a ta tam ještě nebyla a ani nechce a courá tam sama,s Bárou jde na schůzku,to taky samozřejmě může a většina jí podporuje,že to dělá s rozumem

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

Svatá pravda

Jana (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

Já taky porušuji ,vědomě. Zde pevně stojím za názory těch ,co nebudou dělat poslušné cvičené ovce někomu,kdo svou nekompetencí ohrozil a usmrtil desetitisíce lidí. To je horší než válečný zločin.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 17:03)

To jsem ještě neslyšel, že by někdo umřel z toho, že nemůže na chalupu. Zatímco ty už jsi možná nevědomky nakazila desítky lidí a mohli na to i zemřít. Seš s tím spokojená? Dělej si zářezy na pažbě. A kvůli takovým tupkám se z toho asi nevyhrabem a nerozvolní se to snad nikdy. Chytrým lidem by stačilo se podívat na důsledky toho viru a informace o tom jak je nakažlivý. Ale hloupé stádo to nepochopí, a dělá si co chce. Krávy musí mít na pastvinách elektrické ohradníky. Tady by byly potřeba taky.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 17:03)

Tak to sedí na 100%

Scarlett (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

Souhlasím s tebou, a se všemi,co používají R...rozum. je mi líto těch loutek. Asi poslušnost z komunistických dob.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

To je ale kravina...opravdu si myslíš, že dodržování pravidel souvisí s politikou / režimem v zemi? Ne, i my narození po revoluci neporušujeme zákony a nařízení.

Reklama

Přidat komentář