Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 23:03)

Je možné, že Klára té sestře schválně zavolala, aby se jí tady zastala. Pokud opravdu přišla utahaná z práce chtěla by nejspíš úplně vypnout a ne jít číst internetové diskuze. Aspoň tak si představuji, že se chová úplně utahaný člověk.

ale (So, 20. 3. 2021 - 23:03)

to jso všchno bláboly, žádná někoho známá zdravotní sestra sem nebude psát a hlavně toho má plný kecky, jen provokujou.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 23:03)

Mně po česneku.

Klárce.... (So, 20. 3. 2021 - 22:03)

Jsem velmi vděčná za tvůj příběh a mám ráda i močení v páru, takže nejsem žádná konzerva. Velmi mne potěšila reakce Verči, jestli je to ta, co tu psala zhruba před necelými dvěma roky, pak ještě lépe a děkuji za její odborný náhled. Klárko, já si totiž myslím, a nejsem žádný psycholog, ale prožila jsem to v rodině se stejně dospívající dcerou, že ta citlivost Nikoly a někdy zvracení má svůj původ nejen v tom, co se stalo k Liborovi. Jistě, možná maličkost, kdy si neuvědomila, co může způsobit a teď když se dověděla ,čím si Libor prošel, tak ji to tíží ještě víc a nemůže to vnitřně strávit. Ale je tu ještě jeden aspekt. Maminka. Sice jakoby dobrá, ale denně se zde setkáváte s plíživou tíhou toho, že se jedná o vážné onemocnění a přes všechny snahy a zlepšení není nic vyhráno a blíží se velké vyšetření. Maminka je najednou lepší, ale nejistota stále trvá. On se tělesně takový stres projeví zejména, když se jako by věc zlepší a z člověka to napětí opadne a pak tělo zareaguje. Moje dcerka, když její babička pobývala v nemocnici a léčila se se závažné choroby takové problémy mívala často a zvracela skoro denně a když se babička vrátila, tak jsme byli všichni šťastni, ale dcerka unikla do těžké střevní chřipky a pět dnu proležela a skoro nic v sobě neudržela ani nahoře ani dole. Tak se tělo srovnávalo. Proto hodně s Nikolkou povídej , myslím, že je pro tebe nyní Libor velmi důležitý. Tys byla ze začátku také velmi křehká a citlivá, ale vedle něj jsi vyrostla do pevnější dívky, která dokáže mobilizovat sebe i okolí. Ale to neznamená, že to nemůže potkat i tebe až se vše vyřeší a maminka se uzdraví a i tvoje tělo se nebude muset tolik mobilizovat a pak může uniknout do nemoci. Tolik moje úvaha. Krásnou dobrou noc, Ida.

Jan (So, 20. 3. 2021 - 23:03)

Pěkný večer i Vám Ido. Mně to jde takhle vrchem třeba po bramborách. Mějte se

Ivoš (So, 20. 3. 2021 - 23:03)

Velmi výstižně napsané. Z pozice ženy - matky. Myslím, že to odhaluje hlavní podstatu problémů Nikoly. Děkuji, i pro mne je to obohacující a vlastně to navazuje na profesionální úsudek Veroniky.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 22:03)

Přestaň se namáhat, je to příběh, ne skutečné osoby, drž se tématu a tím je sex a močení.

Ida (So, 20. 3. 2021 - 22:03)

Přestaň se namáhat ty.

Kikina (So, 20. 3. 2021 - 21:03)

Kašlete na to kluci. To nemá smysl. Zkusme to ignorovat. Ono to pak na nezájem zajde samo.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 21:03)

Ale vždyť je to úplně jedno jestli se tu řeší covid nebo ne, když ne covid tak cesty na vyšetření, krmení ptáků, šukání prostě všechno možné a to chcaní je tu jenom okrajově.

Filip (So, 20. 3. 2021 - 21:03)

Naopak. Kdy se Klára nebo jiní zmiňují o viru? Jen okrajově a nosný je příběh Kláry jinak jsou zde převážně přispěvky k tématu.

Tom (So, 20. 3. 2021 - 21:03)

tady to bylo nezavirovaný covidem dopoledne a všichni se snažili tyto provokatéry ignorovat, Jenže pak to tady stejně zamořili a už z toho byly otázky Václava Moravce.... Nachcat jim do ksichtu! Nezasírejte diskuzi o močení diskuzí o pandemii, na to tady máte speciální vlákno.

Filip (So, 20. 3. 2021 - 21:03)

O Covidu máte opravdu diskuzi vedle a tam si můžete ty svý úchylácký covidhovna vykecávat. Nechte tady vlákno o močení být. To sem patří.

Waco (So, 20. 3. 2021 - 21:03)

Tvl, tak z diskuze o chcaní je diskuze o covidu :D Jinak pokud jsem si to tady správně přečetl, tak Kiki se tu o sobě dozvěděla, že je kráva, a jakejsi internetovej hero za monitorem jí tu vyhrožoval, že si jí najde. Ona tu nikomu nenadávala. Pouze napsala smutnou pravdu o určitým materiálu v našem národu. Já klidně sprostej budu, takže vy někteří návštěvníci, co se ani neumíte podepsat, tak už se spláchněte s tím covidem do HAJZLU! Neděkujeme, vypadněte.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 20:03)

No ty urážlivé výrazy by jsi si Kikino opravdu mohla odpustit, to že máš jiný názor jde napsat i slušně.

Šišmiš (So, 20. 3. 2021 - 20:03)

Moc pěkný bylo čůráníčko. Niki má něco co mívá naše dcera. Jí he jedenáct a takycreaguje podobně na cokoliv ,co ji rozhodí, že se pozvrací. Následky šikany ve škole.

Verča (So, 20. 3. 2021 - 20:03)

Jsem člověk,co pracuje ve zdravotnictví, takže jsem jak se říká na ráně a s Klárou se znám již dlouho. Jestli si myslíte, že její cesta na chalupu a zpět bez kontaktu s cizími lidmi je z epidemiologického hlediska ohrožující, tak potom je mi vás líto. Tisíce bezrouškových demonstrantů , tajné party po garážích a sklepích, běžící průmyslové provozy atd. Tam hledejte příčinu naší vyhrocené práce s nešikanujte jednu mladou holku, která dokáže obhájit svůj postoj a skutečně pozná, co je a co není pro naši zdravou společnost důležité. Před chvílí mi skončila náročná směna v Praze na JIPce, ne díky Kláře ale díky těm, které jsem zde vyjmenovala.

Kikina (So, 20. 3. 2021 - 20:03)

Konečně rozumný názor od inteligentní osoby která ač je v první linii tak pořád používá všechny 4R jasně že nákazu neroznaší lidi co si sami vyrazí v klidu na výlet a potkají přitom jenom minimum lidí. To je spíš práce blbců z akcí klubu techtle mechtle atd ale to už je jiná kapitola. Klára je asi snazší terč a ubohý český národ si potřebuje do někoho kopnout a já jsem prý zlá a zakomplexovana :0) možná že někdy píšu věci až moc natvrdo ale aspoň nejsem demagog pokrytec a tupá ovce.

Pavel1 (So, 20. 3. 2021 - 20:03)

Ty už si tady urazila dost lidí,jenom proto,že mají jinej názor než ty a vidím,že v tom pokračuješ

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 20:03)

Dobrý večer Veroniko, jsem velmi rád, že jste se jako zdravotnice mezi nás zavítala. Chtěl bych se vás zeptat na váš odborný názor ke skutečnosti, že Klářina sestra velmi často zvrací. Je podle vás jako zdravotnice normální a bezpečné, aby dítě každý měsíc minimálně jednou zvracelo?

Reklama

Přidat komentář