Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Verča (So, 20. 3. 2021 - 20:03)

Já nemohu sdělovat podrobnosti bez svolení Kláry nebo maminky Nikoly, ale tu příčinu znám a pro váš klid jen mohu konstatovat, ale že se nejedná o nic patologicky závažného a příčina je v podstatě psychosomatická, neboli neurotická reakce trávení na určité zátěžové podněty, přičemž může dojít i k výše popisovanému sekundárnímu vomitu. Abyste mi rozuměl, není to bulimie . V období dospívání se u citlivých pubescentů tento jev objevuje nejčastěji mezi 9 až 13 rokem věku, vyskytuje se více u dívek než u chlapců. Chlapci spíše mívají neškodné neurocirkulační astenické poruchy než poruchy trávení.

Ivan L. (So, 20. 3. 2021 - 20:03)

Konečně jeden fundovaný názor. Děkuji vlastně za oba dva. Děkuji, že jste nezatratila Kláru a vysvětlila , kdo opravdu vaší práci a společnosti škodí. Velmi si vaší vážím vaší práce. Máte můj obdiv a přeji hodně sil a hlavně zdraví. Hezký večer a moc děkuji.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 20:03)

Děkuji vám za odpověď. Šlo mi hlavně o to, aby to nemělo nějaký negativní vliv na její tělo a vnitřní orgány. Například pokud člověk kašle plíce a další vnitřní orgány prý trpí silnými otřesy, tak aby to nezpůsobovalo něco takového. Psychosomatickým důvodům bych věřil, ale být to někdo mně blízký určitě bych se snažil ty důvody odstranit a situaci řešit, jinými slovy bych se nespokojil s tím, že důvody znám a nad samotnou příčinou mávl rukou. Přeji vám pěkný zbytek večera.

Klára (So, 20. 3. 2021 - 19:03)

Ještě jsem nakoukla a děkuji těm, co mne chápou, i těm, co kritizují. To není o mně, ale o nich. To je jejich zrcadlo. My ty zásadní věci dodržujeme. Sama mamča s tím nemá problém a naopak doporučovala ,abychom tam zajely. Niki už je dobrá a snědla večeři a bříško jí už neprotestovalo obráceně, ale saunu si nedáme, jen vířivku a ještě půjdu k ní než usne. Čůráme jen doma a Niki ani moc jí to nejde, asi byla hodně odvodněná odpoledne, ale dostane na noc ještě bylinky uklidňující a když bude chtít čůrat v noci, tak si dojde sama. Žádný nočník nebude, když už je jí dobře. Ten bych jí tam nechala jen, kdyby bylo nebezpečí, že by bříško v noci protestovalo, ale bude to dobrý. Já si ji pohlídám a budeme si hodně povídat než usne.

Simona (So, 20. 3. 2021 - 19:03)

Sleduji tu bohatou diskuzi, kterou jsi zde vybudila. Jsem daleko tě soudit, protože vím že jsi to vše dělala s dobrým srdcem a úmyslem. Jinak by tě policajti pokutovali a obrátili zpět. Důležitá je nyní pro tebe pohoda rodiny a maminka a její výsledky pondělního vyšetření. Tak se nenech znechutit, máš tady kromě mě i mnoho dalších lidiček, co jsou tady s tebou a podporují tě .

Hm, (So, 20. 3. 2021 - 18:03)

Tady se projevil několikrát citovaný názor odborníků počínaje Prymulou, Šedem atd ., že omezení pohybu mimo region je nesmyslné a na pokles nebo zvýšení pandemie nemá vliv. Já si to přečetla taky. Ale nikdo, z vás ,co tady vehementně kritizujete se k tomu nevyjádřil, že je to blbost. Protože to jsou kapacity, na ně si nedovolíte, ale Klára je normální mladá, názorově otevřená slečna. Do ní se kope dobře, že? To je ten česky pokrytecký svět.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 18:03)

Tak to si vybral ten pravej vzor,ale omlouvá tě mládí a nerozvážnost

Ondra (So, 20. 3. 2021 - 18:03)

Neomlouvá, je mi přes třicet, ale používám čtvrté R ,jak tady správně popsala Kikina.

Ondra (So, 20. 3. 2021 - 18:03)

Klárko,jsi můj vzor. Nenech se zviklat.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 17:03)

Jak to tady čtu,tak skoro nikdo to nedodržuje,proto ty čísla nejdou tak razantně dolů,může mi tedy někdo říct z těch,co to nedodržujou,proč to tak je? Není to tím,že se to nedodržuje? Děkuji za odpověďjjuju

Klára (So, 20. 3. 2021 - 17:03)

Už se držíme jen doma protože je zima a tak čůráme jen na záchodě a jen normálně. Niki bylo odpoledne špatně a blinkala po obědě, ale měli jsme všichni stejný jídlo a nic nám nebylo a tak ležela a ještě jednou pak musela ,ale už je dobrá a na nic si nestěžuje, ale když byla podruhý pak byla taková vyklepaná a chvěla se a uklidnilo se to až asi za půl hodiny v pelíšku a pak na chvilku usnula. Libor říká, že se ještě v ní uvolnil ten stres jak jsme včera jeli a jak se vše dověděla a jak měla v sobě napětí, ale asi to tak bude. Ona je na to citlivá a trochu se v ní nevyznám. Ale teplotu nemá a že si prý dá i večeři, že už má i chuť na ní a tak to bude dobrý. Mamča je stále v pohodě a jsme zvědavý na to pondělní vyšetření. Pavkole, myslím na tebe a držím ti palce. Pokud se ti Bára ještě neozvala, tak se ozve večer, ona psala, že půjde někam ven.

pepan (So, 20. 3. 2021 - 19:03)

Kláro,palec nahoru!

Návštěvník /Alena/ (So, 20. 3. 2021 - 19:03)

Klárko, Nikola opravdu je citlivá a všechno se v ní ale postupně srovná. Ona v tomto období potřebuje možná daleko více než ty pocit klidného zázemí a víš, že jakákoliv změna ,byť třeba banální ,ji může rozhodit. Myslím, že to zvládnete. S tím čůráním venku nesouhlasím a víš, že jsem tě tady za to opakovaně kritizovala, ale tu cestu na chalupu chápu a naopak, tady vás budu podporovat a je vidět, že vás už vlastně kontrolovali opakovaně a vždy vás nechali jet dál. Tak asi nebude chyba ve vás. Postarej se o Nikolu a možná by to chtělo dnes bez sauny pro ní, aby se jí to nepodráždilo znovu, tentokrát proto, že organismus je po výkyvu. Příjemný večer.

Bára (So, 20. 3. 2021 - 17:03)

Ahoj Klárko, ahoj Pavle! Jsem moc ráda,že jsi se ozval a neboj, bude lépe. Jak pojedu do Prahy, dám vědět viděla bych to až tak v dubnu a až ti bude lépe a jestli budeš mít chuť na setkání. Klárko, byla jsem ve městě a prošla jsem se a zase budu lenosti. Nikolu chápu, já jsem jela v jejím věku takový období také a bylo to jen z neklidu ,ale to si když tak řekněme osobně. Tak hezký večer všem a těším se zítra.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 17:03)

Kláro když čtu tvé příspěvky, tak mě napadá kolikrát do měsíce průměrně Nikola zvrací? Já jsem nezvracel takových dobrých 12 let určitě.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 17:03)

To by bylo srandy, kdyby chytla Covida.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 17:03)

Co by na tom byla sranda? Já teda nesouhlasím s těmi cestami, ale přál bych jim maximálně pokutu a možná ani to ne. Ovšem přát někomu nemoc to je teda hodně přes čáru. :(

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 18:03)

To není přání nemoci, ale stát se to může, když si moc nelámou hlavu s nakažením. A všichni jí v tom podporují. Nikola by se z toho dostala dobře, horší by to mohlo být s maminkou. Ať dělají jak myslí.

Jitka (So, 20. 3. 2021 - 17:03)

Souhlasím, to je hnusný. Holky nikomu neškodí, jsou zodpovědný, jen jely na chalupu a je to tady jako hon na ty největší zloduchy. Nikola je dost citlivá a po tom včerejšku se nedivím, že se v ní uvolnilo napětí. Kdybyste to četli od začátku tam ty holky obě byly ještě víc křehký a co prožily. Vůbec se mu ty vaše kritické postoje k nim nelíbí.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 17:03)

Co je na tom zodpovědnýho,když jede na návštěvu za nějakou Bárou,kterou vůbec nezná a nikdy se s ní neviděla?

Reklama

Přidat komentář