Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mirka (So, 20. 3. 2021 - 18:03)

Včera nám lehlo prase, muselo se zabít, uděláno neplánovaně dnes, takže zabijačka, sešlo se jen 6 lidí ,ale zbytek jsme rozvezli po známých a příbuzných. Tak a teď mne můžete kamenovat. Nemám žádný pocity, že bych se měla vinit. A na Kláru se už vykašlete. Ta je možná zodpovědnější ne vy všichni dohromady, co tady máte plnou pusu předpisů!

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 18:03)

To bude pak hoven od vás po takové zabijačce.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 18:03)

K tomuto dotazu se také připojuji. Není vám divné proč se všude všechno jak jen to jde mění na bezkontaktní a bezobslužné?

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 18:03)

Ony jsou rozumné,chápej

Ondotren (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

Jano,s tupcem nelze diskutovat o tom,co je účinné a co není proti viru. Poslušný člověk potřebuje diktátora, nemá vlastní rozum. To,co dělá Klára dělám vpodstatě já také. Jen ty loutky,ty si myslí, že jsou nadlidi bez vlastního úsudku a papouškují jakoukoliv vládní píčovinu,protože nemají mozek a vlastní názor.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

Ale no tak, nikdo tu neříká, že s těmi nařízeními souhlasíme a líbí se nám, ale prostě jednou platí, tak je dodržujeme. O spoustě těch věcí si myslím, že jsou to naprosté kraviny a nemá to absolutně žádný vliv jako třeba bylo to nařízení, že plesy se mohou pořádat, když bude mít každý vlastní židli, to cítí přeci každý, že je naprostá kravina. Takže ne nepotřebuji, aby za mě vláda myslela a utvářela mi názory, ale nevím proč za každou cenu rebelovat a přidělávat si zbytečné problémy? Co z toho budu mít? Pořád tady uvádíte, že nechcete někoho poslouchat, ale nikdo z vás neuvedl konkrétní rozumný důvod proč potřebujete ty hranice okresu překračovat? Nezlobte se na mě, ale jezdit každý týden kontrolovat chatu, která je navíc vybavená bezpečnostním zařízením, to mi opravdu jako důležitá věc nepřipadá a kafe s kamarádkou také ne. Takže opravdu slušně prosím uveďte nějaký pádný důvod, proč to vlastně tak nutně tyto týdny k zivotu potřebujete? Třeba to pochopím, ale zatím v tom vidím jen předvádění se coby formu nějakého protestu. Kdyby žádná pravidla neexistovala a každý si dělal, co by ho napadlo, tak by to lidstvo nikdy tak daleko nedotahlo a stále by se žilo v pravěku.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 17:03)

To jsou prostě lidi,kteří to budou porušivst ze zásady, a většina jich je do 30,jak tady někdo psal,že nejvíc bouraček zaviní mladí,proč,protože jim nikdo nebude nařizovat,že mají jezdit jen 90 a tady je to stejný

Ondotren (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

Tak já jsem už hodně za pubertou(45), ale mám chatu ne chalupu poblíž Sázavy a ta jízda tsm jednou týdně z Prahy je protest a relax dohromady. Asi stejně jako Klára cítím vyšší priority. Pro ní dát do krmítka pro ptáčky semena je priorita, kterou plně chápu. Já to dělám také.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 17:03)

Děkuji za odpověď. V téhle chvíli musím říct, že mi se opravdu nikdy nemůžeme shodnout, protože věci vidíme každý jinak, ale přesto vás nemám kvůli tomuto za nějakého jak píšete tupce nebo obecně špatného člověka, že mají lidé na věci různé názory a jiný pohled je zcela běžné. Za normálních časů také jezdíme přes zimu na chatu dávat ptákům do krmítka, ale teď se prostě musí spolehnout na ty, co v obci bydlí nebo si potravu obstarat někde v přírodě. Pokud by zavolal soused hele máte něco tady...někdo vám páčil okenici, vítr urval kus střechy a podobně, tak tam určitě také pojedeme to řešit nařízení nenařízení, ale pokud jde opravdu jen o to nakrmit ptáky a projít se, tak to v našem případě počká. Přesto si vaší odpovědi vážím, protože jste mi slušně odpověděl, co je pro vás tím důvodem tam jezdit.

Pavkol (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

davide děkuju za podporu na diskuzi která se tomu věnovala to někdo zazdil a tady mě bára pochopila tak jsem to aspoň zkusil

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

Nezačínej s tím zase

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

Buď rád, že je v pořádku a nech ho žít! Proti všem těm netematickým sračkám, co se zde řeší je Pavkol neškodný čajíček.

David (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

Pavkol si podle mého názoru za to všechno trápení zaslouží, aby s ním Bára sdílela i to druhé. Co si o tom myslíte vy ostatní?

Anežka (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

mám prý sem napsat jak jsem čůrala když jsem byla na malý. Mám tto jednoduchý, když si svlíknu spodní prádlo tak za chvíli čůrám z pipky dost když se mi chce a musím nutně všechno vyčůrat až to je.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

Mám prý sem napsat? A kdo ti to řekl?

Anežka (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

Brácha ,on sem píše.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 17:03)

Tak to vítej mezi námi, můžeš o tom vyprávět klidně pravidelně.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

"Vycestovat například na chatu do jiného okresu ale není možné. Povolen je pouze návrat do místa trvalého bydliště."

Jana (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

Ale já nepíšu na a z chalupy ,ale jen z chalupy, stejně jako psala Klára.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

V tom máš pravdu, to by se teoreticky smělo, ale jen za předpokladu, pokud na té chalupě byla celé tři týdny, ale všichni tady víme, že tam odjela ráno a to už je porušování.

Reklama

Přidat komentář