Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Návštěvník (St, 24. 2. 2021 - 17:02)

Jasně, jasně, chápu. Narovinu bláznivé nebo spíš neběžné to je, ale jako proč ne? Prostě jsi cítila touhu to udělat a když ti nevadilo nést ty následky, tak to byla čistě tvoje věc. Omlouvám se pokud jsem otravný, ale přijde mi to zajímavé. Pamatuješ si například, co konkrétně jsi řekla těm rodičům po příchodu na hotelový pokoj s plnýma kalhotama?

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 07:02)

V tu chvíli jsem to prostě chtěla udělat a v tom věku jsem nad nějakými následky extra nepřemýšlela. A s plnýma kalhotama už toho pak moc nevymyslíš ani to nevrátíš zpátky. A co jsem řekla rodičům? Oznámit jim to šel ten kamarád s tím že se mi stala nehoda. Já pak s rukou na plných gatích už moc kreativní nebyla, jen jsem potvrdila, že jsem se pokadila.

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 10:02)

Když to takhle řekneš, tak asi bych taky nad následky tehdy nepřemýšlel. Tak teď se musím omluvit, to jsem předtím nějak nepochopil, že jim to řekl on, to muselo být o to vic trapnější, ale aspoň jsi sama nemusela nic vysvětlovat. Pak jsi to asi šla předpokládám vyklopit z kalhotek někam do záchodu, možná ještě tam trochu kakala nějaký zbytek a nevím jak moc bude tady v té skupině vadit respektive hlavně tobě taková otázka, ale pamatuješ si jaké bylo to, co jsi si do těch kalhot pustila?

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 11:02)

Však já se před tím nikde nezmiňovala o tom, kdo to šel oznámit a vlastně to už bylo jedno, skutečnost byla pořád stejná, prostě jsem měla plné kalhoty, už nebylo co vysvětlovat. Vlastně s očistou mi komplet pomohla mamka, takže jsem nic moc řešit nemusela kromě tradičního poučení jaká je to ostuda. Poslední dobou na to dost myslím a vlastně si jen pamatuju, jak mi tehdy ztežkly kalhotky, jak se s tím špatně chodilo, už po chvíli jsem byla dost cítit a zřejmě toho bylo dost, když se mi ta holka začala smát, tak na to strašně upozorňovala. No a já jí tím svým vylhaným přiznáním pak ještě nahrála přímo na smeč. Bylo zvláštní když mě měli všichni za pokakánka.

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 12:02)

Musel jsem si ten první příspěvek teď najít, protože jsem si nebyl vůbec jistý a máš pravdu, je tam jen o doprovodu, ale kdo mluvil jsi nezmínila. Bez nějakého povídání o ostudě by to myslím nešlo, to je taková automatická reakce v téhle situaci, ale za tu pomoc to člověk určitě rád vydržel. No mohlo být zajímavé to vidět, že ty holky se smaly mě nepřekvapuje, ale ten kluk musel mít hlavu plnou různých myšlenek a pocitů pokud se mu tohle opravdu líbí. I já abych pravdu řekl přemýšlím nad tím jestli jsi tam měla tuhou velkou šišku nebo nějakou kaši, že když píšeš toho bylo hodně jsi předtím buď dlouho nebyla (možná jsi se štítila / bála chodit na záchody v tom kempu) nebo jsi hodně jedla..., že jsi si potom do toho snad nesedla.. kdo ví to jsou právě ty myšlenky, které se při čtení něčeho takové objevují a on je měl asi také, ikdyž jiné. Možná přemýšlel jen nad tou ostudou / ponížením a kdyby tě měl vidět v lese na bobku nebo na WC, tak by ho to vůbec nezajímalo, kdo ví..za sebe můžu říct jedině to, že kdybych u toho byl já, tak bych na jednu stranu cítil velkou zvědavost a na druhou by mi tě bylo také pěkně líto. No a to jak jsi jim ještě řekla, že se ti to občas stává - co tě k tomuto přimělo? U staršího člověka bych v tom viděl nějakou úvahu, že za to nemůžu, že jsem nějak nemocný a bohužel se mi stávají nehody, ale určitě to není tak, že neumím jít na záchod...to ovšem by člověk v tom věku nevymyslel a tak mi to spíš než snaha se z toho vymluvit připadá naopak jako touhu se tím chlubit, být tím zajímavá třeba právě pro toho kluka. :)

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 14:02)

Před rodiči už to bylo spíš nepříjemné, ale tak už se stalo. Tu chvíli se to dalo vydržet. A v té chvíli, kdy se mi plnily gatě a pak když jsem tam stála pokaděná se mi taky lecos honili hlavou a i když to bylo trapné, tak si nevzpomínám, že by to bylo nějak úplně extrémně nepříjemné. A proč jsem jim řekla, že se mi to občas stane? Vlastně ani nevím, možná jsem skutečně chtěla být trochu ,,zajímavá" nebo jsem jen nechtěla být pořád ta vzorná holčička, těžko říct, už je to delší doba.

Michal (Čt, 18. 2. 2021 - 11:02)

No jeste kdyz jsem ridil bus, tak o situace kdy se nekdo musel nutne vykadit a to vedle autobusu vubec nebyla nouze a dvakrat jsem zazil pokadeni v autobuse jednou chlap a jedmou zenska a teda nic moc ten uklid, (zenska v satech) takze vsechno venku, ale ze by me to vzrusilo to ne...

karel hovno (Čt, 18. 2. 2021 - 20:02)

Neříká te to správně, pokakat se může malé děcko, starší člověk, žena nebo muž se posere. Pokakat nebo posrat?

Scatlover (Út, 16. 2. 2021 - 13:02)

Nádherně chčiješ Leilo, musím tě pochválit, jsem maličko mrzutý že od tebe nemohu mít pořádně prochcanou postýlku, ale i tak jsi fantastická, úžasné pohonění, super stránka, fandím a podporuju! Víc takových holek!!

Scatlover (Út, 16. 2. 2021 - 13:02)

Jsi úžasná Leilo, takovou chcací holčičku chce každý!! Chcát úplně všude a hlavně v postýlce, to je správné!

leila (Ne, 14. 2. 2021 - 09:02)

https://mokrekratky.blogspot.com/

Leila (Ne, 14. 2. 2021 - 09:02)

nekakám ale chčiju ve velkém stylu ZASE JSEM SE POČŮRALA

pavel (So, 13. 2. 2021 - 11:02)

Pokakal jsem se před chvilkou a v autobusu , šel jsem z většího nákupu a už jsem to nevydržel / úmyslně / a domů jsem dorazil v plné plence . Jo , je to bezva .

Spandexscat (So, 13. 2. 2021 - 06:02)

Ahoj.. Jsem nový člen.. Milovník hoven.. Jak jsem pročítal Vaše příspěvky.. Krása.. Já se rozhodl taktéž zkusit udělat hnědý poklad do plínek. Doufám že to potvrdí to co zde čtu, že to bude úžasný. Jinak hovna jsou velice příjemný materiál... Krásný hnědý den a s vaším dovolením věřím že se mu zde bude líbit a najdu nějakou zpriznenou pokakanou osobu v mé blízkosti.. Krásný hnědý den..

Scatlover (Pá, 12. 2. 2021 - 22:02)

A co holky, vy nekakáte?

Patrik (Po, 8. 2. 2021 - 14:02)

Zkus i jiné, než to co píšeš. Mohu ti doporučit z vlastní praxe i když ne jako experiment v podobě zkoušky a zkusit něco jiného. Zanech když tak Email adresu a více sdělím v něm

Martin21 (Po, 8. 2. 2021 - 12:02)

Tak já jsem to zkusil dneska poprvé a docela příjemný. Plíny bych si ctěl koupit, ale zatím mi to víc vyhovuje do slipů nebo jen do kalhot.

Návštěvník (Čt, 28. 1. 2021 - 23:01)

ani mě to nepřipomínejte ,nikdy jsem nepolikala ale noví přítel to chtěl já nechtěla ale aby abych mu vyhověla (protože on mi taky hodně vyšel vstříc) tak jsem svolila , i proto abych to zkusila,ale musel mě připoutat k posteli a do pusy mi dal roubík kroužek udělal se mi do pusy a já to musela polklnout ,vyplivnout to nešlo, byl to hnus a doufám že to bylo naposledy.jestli ho to ještě někdy napadne ,odmítnu,

Prdný (Čt, 28. 1. 2021 - 22:01)

Také jsem už dříve zkusil Zaječici, když jsem ji vypil najednou přišlo to docela brzy, bylo to hodně řídký a teklo mně to pod kalhotama po nohou až na boty. Spíše mně vyhovuje dát si večer před spaním jednu deci zaječice a začne se chtít až ráno. Když se mně začalo chtít, šel jsem ven a brzy už to nešlo vydržet tak jsem to pustil do kalhot. Bylo to trochu řidší než obvykle, ale ne úplně řídké jako při průjmu. Trochu to při chůzi steklo po nohou, ale většinou to zůstalo ve slipech.

Renča (Pá, 26. 2. 2021 - 05:02)

Tak mi to nedalo a koupila jsem tu kyselku také. Projímadlo nebo čípky na mě nepůsobyly.Patřičně jsem se na to oblékla, mám ráda, když to mám přímo v kalhotkách a ne v plíně, dvoje kalhotky, dvoje punčošky pak teprve plinku přez bodyčko a catsuit, navrch jsem si vzala dlouhé šaty. Vypila jsem pro jistotu celou lahev, dlouho nic a pak to přišlo v několika vlnách, konečně něco funguje.Renča

Reklama

Přidat komentář