Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (Pá, 26. 2. 2021 - 12:02)

Kakani a psychika je propojené takže je dost možné že když hráli Tu hru jako že se pokakala tak si to mozek propojil se svěračem a v tu danou chvíli k tomu spontánně došlo a že toho bylo hodně bych se nedivila protože holky většinou v cizím prostředí moc chodit kakat nechtějí. Mě by spíš zajímalo jak došlo k tomu odhalení. To ses sama přiznala že jsi doopravdy pokakana nebo to ten kluk a holka sami poznali a jaká byla jejich bezprostřední reakce?

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 14:02)

Úplně přesně už si nepamatuju, jen vím, že mě ta holka hrozně štvalo a žárlila jsem na ni. Chvíli jsem se rozmýšlela a myslím, že když mě pořád zesměšňovala před tím klukem, tak jsem se rozhodla to pustit, prdnutí mě zřejmě prozradilo samo, na chvíli jsem ztuhla a pak jsem se asi chytla za zadek, ale už opravdu nevím. Ale vím, že jsem ze sebe jen vykoktala, že jsem se pokadila. Nejdřív mi asi úplně nevěřili, ale pak se oba přesvědčili a zatímco on jen udiveně koukal, tak ta holka se mi hned začala smát.

Kikina (Pá, 26. 2. 2021 - 15:02)

Rozumím takže to bylo takové spontánní to přiznání jako celá ta akce. No je to každopádně zajímavý způsob jak na sebe upoutat pozornost ale tak v tom věku kdy to dá pochopit. Tipla bych si že kdyby ti bylo o pár let víc tak by ses asi už vědomě nepokakala.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 12:02)

Máš pravdu, bylo to celé spontánní akce. Ale nevím jestli bych to třeba neudělala i kdyby mi bylo trochu víc. Když nad tím tak přemýšlím, tak možná bych to za vhodných podmínek udělala i teď.

Kikina (So, 27. 2. 2021 - 13:02)

Zajímavé. No možná že by ses mohla zkusit někdy pokakat v soukromí a bez ostudy a uvidíš jaký to pro tebe bude pocit když jsi přiznala že až na tu ostudu ti vlastně ani nevadilo že máš plný kalhotky a buď se ti to zalíbí nebo u ti to nic neřekne a maximálně se tak se slovy co blbnu půjdeš osprchovat a holt ti to nic nedá ale to že máš i v dospělosti takové myšlenky něco značí ale to už je na tobě. Každopádně díky za dobrou storku. Už na tuhle diskuzi moc nechodím jenom když se tu objeví něco zajímavého a tohle mě zaujalo.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 15:02)

Možná to někdy opravdu zkusím o samotě. Stejně mi to poslední dobou pořád hlodá v hlavě.

Kikina (So, 27. 2. 2021 - 15:02)

Když na to budeš mít náladu jdi do toho. Když ne tak ne k tomu se nejde nutit. Když tak napiš jak to dopadlo.

Scatter (Pá, 26. 2. 2021 - 07:02)

Miluji tě Renčo, nádherné ranní pohoněníčko při představě jak si se úžasně zesrala!! Jen do toho holky, ať vás je tu víc, konečně po takové době příspěvky ze kterých mám radost!

Holub (Po, 22. 2. 2021 - 09:02)

Ahoj jsem tu nový já jsem se pokadil v 17 let šel jsem po ulici v Benešově nechtělo se mi na WC ale dvě minuty potom jsemi chtělo strašně na záchod tak jsem vyrazil domů asi tak 15minut cesta bolel mě zadek tak jsem šel a přemýšlel kde by šlo jít na velkou nikde žádný keř a zaco se schovat tak jsem se rozběhl domů ale byl to blbý nápad rozběhnout se měl jsem plné kalhoty hovínek tak jsem šel rychle domů ale moc to nešlo a začalo mě bolet břicho a k tomu jsem se zase pokakal i počural nešlo to vydržet rodiče nebylitak jsem přišel domů a dal jsem sprchu oblečení do pračky a zaházel ho jiným oblečením aby nebylo nic poznat navoňal dům teď je mi 18 let přeji hezky pokaďený den(:

honza (Po, 22. 2. 2021 - 21:02)

co nosíš boxerky nebo slipy?

Ilona (Ne, 21. 2. 2021 - 18:02)

Horší je zlomená noha, než mít plné tepláky. Je to sice trapas a nepříjemné, ale stane se. Já to zažila jako studentka ve škole a musela tak jít domů hodinu durch zdělaná jako mimino

Pavkol (Ne, 21. 2. 2021 - 15:02)

To souhlasím.

Zlatuše (Ne, 21. 2. 2021 - 06:02)

Život píše romány a jsou různého druhu a původu. Nicméně jak si vybavuji ze své pubertální doby, tak po dnešek jsem měla několikrát naděláno v kalhotech a ne málo. Částečně jsem měla jisté zdravotní potíže a máma musela se mnou chodit k doktorce právě z tohoto důvodu kdy jsem to nezvládla a nedokázala udržet svoji potřebu. Podařilo se však toho se zbavit a léčba pomohla od té doby to už byla jen vyjímkou. Moje teta byla učitelkou na ZDŠce v 70 a 80 letech a byla jako třídní učitelka vyšších třída učila tělocvik. Jak si vzpomíná, tak za celou kariéru se ve třídě i při tělocviku, školním výletě mělo nehodu s plnými kalhotami, trenýrkami několik žákyň. Stát se to může a sotva tomu dokážeme někdy zabránit

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 17:02)

Když jsem narazila na tuhle diskuzi, hned jsem si vzpomněla, jak jsem byla malá a naši měli jedny známe, se kterými jsme jezdili na dovolené a podobně. Měli syna, který byl o rok starší než já a měl zřejmě takovou úchylku, že dost často při našich hrách zmínil, jak se někdo pokadí apod. a musím se přiznat, že mě se to taky docela líbilo. Na jedné dovolené jsme si hráli venku, mě mohlo být tak 9 nebo 10 a přidala se k nám jedna holka. Docela mi to vadilo a obzvlášť když si začali hrát na manžele a dotyčná mě pasovala do role jejich dítěte. Zase padla zmínka, že jsem ještě malá a jako že nosím plenky a už si nepamatuju, jak se to odehrálo, ale nějak jsem sehrála hru, že jsem si jako malé dítě pustila nadílku do plínek a doopravdy jsem se pokadila do tepláků. Dodnes vidím ohromený výraz toho kluka, když mě viděl, jak tam před ním stojím podělaná. Doprovodil mě tehdy za rodiči a mě čekala potupná očista a kázání o ostudě. Taky mě následující dny čekal posměch té holky a její mladší sestry, který jsem podpořila kdo ví proč falešným přiznáním, že se mi to občas stane, takže přezdívka pokakánek byla na místě. Ale proč to sem vlastně píšu. Nedávno jsem toho kluka potkala a chvilku jsme si povídali a vzpomínali a on se zasmál, že dnes už bych se kvůli němu asi nepokadila. Asi to bude znít praštěně, ale ano, udělala bych to kvůli němu, i když to myslel ze srandy. Od té doby nemyslím na nic jiného.

Pavkol (So, 20. 2. 2021 - 17:02)

To bych chtěl taky zažít. Udělala bys to?

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 21:02)

Pro toho dotyčného ano.

Kikina (So, 20. 2. 2021 - 23:02)

Zajímavé. No toho kluka to evidentně bralo a tebe asi taky. A možná že se vám to líbí i dneska jenom to máte zasunuté v podvědomí a nechcete si to připustit. Jinak v tom věku kdy to byla dětská hra bych to jako takovou ostudu nebrala ale zajímavá byť možná trochu střelena storka ale ze života. Ty jsou nejlepší.

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 15:02)

Těžko říct jestli to řekl že srandy nebo by se mu to líbilo i dneska. Než jsem ho potkala, asi bych si na to jen tak nevzpomněla, ale teď to nejde dostat z hlavy. Ale můžu ti říct, že i tehdy byla pěkná ostuda jít s plnýma teplákama zpátky na hotel a oznámit to našim. Navíc pak ten posměch. I když byla to hodně zajímavá zkušenost.

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 18:02)

A ty jsi se na to nějak připravovala tehdy, tím myslím nešla schválně delší dobu na toaletu nebo to byl nějaký momentální nápad a měla jsi prostě "štěstí", že jsi v sobě něco měla a mohla se tak vykakat?

Návštěvník (St, 24. 2. 2021 - 16:02)

Byl to takový momentální nápad a chtělo se mi i na záchod, ale ne nějak moc jako že bych to nemohla udržet. Asi trochu bláznivé, ale zřejmě bych to v té situaci udělala znovu.

Reklama

Přidat komentář