Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (Čt, 4. 3. 2021 - 11:03)

Ok díky za informace. Snad to dobře dopadne. Já jsem dost možná kvůli tomu covid svinstvo přišla o svůj nejoblíbenější kontakt. Už víc jak čtyři měsíce nenapsal a určitě by to dopisování se mnou jenom tak ze dne na nic neskončil když jsme si psali takřka denně a tak se obávám nejhoršího. Hnusná doba asi se zase z toho všeho už brzy pokaknu :0)

Návštěvník (Čt, 11. 3. 2021 - 14:03)

kristýno nemáš nic na práci?

Iva (Čt, 11. 3. 2021 - 07:03)

Ahoj Kikuš a všichni ostatní.V utery mi psal Pavlik že je v nemocnici a že ještě dlouho bude.Nepsal konkretní diagnozu jestli to souvisí s covidem nebo něco jineho ale pokud se dostal ke psaní tak to jistě bude už lepe.Každopadně mu držím palce a přeju ten nejlepší ošetřujíci tím lekařů a sestřiček ať se z toho brzy dostane a vrátí se zpátky.Tobě Kikuš a všem ostatním krásny den a krásne a pohodove kakáníčko.

Amy (Ne, 28. 2. 2021 - 16:02)

Ahooj, rada bych se také přidala do diskuze, miluju pokakavani, líbí se mi to už dlouho. Ty vaše příběhy jsou boží, také jich pár mám a zrovna dnes se plánuji pokakat, už to držím 3 dny...

Terka (Ne, 28. 2. 2021 - 13:02)

Já se už chci dlouho schválně pokakat ale nakonec to neudělám a vykadim se do záchodu. Asi nejsem statečná.

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 14:02)

Tobě se v minulosti žádná nehoda nestala, že nevíš jaký je to pocit?

Kikina (Ne, 28. 2. 2021 - 11:02)

Náhodou tady se to ještě v pohodě drží tématu. Na vedlejší diskuzi o čůraní jsem na to rezignovala. Mám jen jedny nervy. Já teď po obědě cítím že až se mi to slehne v bříšku tak budu asi dneska kakat. Né do kalhot to nejde protože jsme na chatě s přítelem ale mohla bych to udělat někde venku. Uvidíme.

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 12:02)

Teď zareaguji i na tebe Kikino, ty nechodíš každý den?

Kikina (Ne, 28. 2. 2021 - 12:02)

No já jsem poměrně malá a drobná. I když dokazuje toho sníst docela dost. Podle mojí doktorky mám dobré spalování. Obvykle musím kakat obden někdy i ob dva dny jak to zrovna vyjde ale řekla bych že u holek na tom není nic divného že chodí kakat méně často než kluci aspoň takové mám zkušenosti. Půjdeme se s přítelem odpoledne projít do přírody tak pak když tak napíšu jestli jsem se někde vykakala a jak to probíhalo.

(Pá, 26. 2. 2021 - 15:02)

Já sem se posral dnes při přenosu ze sněmovny.

Kikina (Pá, 26. 2. 2021 - 15:02)

:0) to bych si musela vzít plenku abych něco takového mohla vůbec sledovat :0)

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 15:02)

Myslím, že tahle odpověď lecos objasňuje, chtěla jsi upoutat na sebe pozornost toho kluka, když se věnoval jí a ne tobě, kdy jsi podle toho že o tom často mluvil věděla / doufala že tohle by jeho pozornost mohlo strhnout. Bylo na něm alespoň trochu znát nějaké potěšení třeba i s časovým odstupem nebo to byl pouhý šok a vlastně dodnes nevíš jestli byl nebo nebyl rád?

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 12:02)

Asi byl hlavně překvapený, ale neřekla bych, že by se mu to nelíbilo.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 12:02)

To určitě byl, člověk něco takového nečeká a pokud to byl jakýsi jeho sen musel být překvapený o to víc. Ta očista potom probíhala v nějaké společné koupelně v kempu nebo tam byly pro každého samostatné? V kolika jsi se naposledy pokadila předtím?

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 15:02)

Tak snad jsem mu alespoň udělala radost. Očista probíhalo normálně v koupelně na hotelovém pokoji. A naposledy jsem se trochu připokadila asi ve 14-ti, nějak jsem úplně nedoběhla domů na WC.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 17:02)

Já věřím, že ano. Omlouvám se, to byla nějaká má chybná sugesce, že ta dovolená probíhala někde v kempu a tak jsem si představoval společné sociální zařízení. Páni, tak teď jsi mě překvapila nenapadlo by mě, že jsi to zažila ještě v pozdějším věku, očekával jsem naopak dříve. Napíšeš o té nehodě trošku víc prosím? :)

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 11:02)

Tam není moc co popisovat, jen mi trošku ujelo do kalhotek než jsem došla domů, trochu nepříjemné, protože to bylo řidší a do světlých kalhot, ale přežili jsem to a obešlo se to téměř bez publika.

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 11:02)

I za tohle děkuji, vždycky mi tvé odpovědi zlepší náladu. Máš pravdu, že tohle asi moc příjemné nebylo, ale stalo se to někdy každému nebo určitě většině. Jinak nevím jestli můžu trochu víc odbočit, ikdyž tématu se to pořád částečně týká a stejně sem nikdo jiný nechodí takže jedině ty mě možná pošleš do háje, ale zajímá mě to a tak se zkusím zeptat. Na jakých různých místech mimo domov jsi někdy ať už dávno nebo nedávno kakala (teď tedy nemyslím do kalhot)? Připadalo tobě samotné nějaké z nich zajímavé? Jinak pěknou slunečnou neděli.

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 12:02)

Taky si myslím, že se to už stalo skoro každému, jen to nikdo nepřizná. Taky kdo by se chlubil plnýma kalhotama, teda kromě mě v dětství že. A k tvé otázce, asi tě zklamu, ale nikde venku jsem nekakala, možná jako úplně malá ale jinak ne. Nemám problém zajít si na velkou když jsem mimo domov kamkoliv na WC.

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 12:02)

Je to tak, máš pravdu. Já se tím nechlubím, ale vůči tobě teď cítím, že bude fér také přiznat barvu. Co si pamatuji měl jsem asi tři nehody v rozpětí od 5 do 9 let, kdy první dvě se staly ze strachu z cizího záchodu a to na horské chalupě, kde bylo společné wc. To druhé bylo na táboře s kadibudkami. Třetí nehoda byla asi nejvtipnější, to bylo v zahraničí na dovolené v takovém dětském vodním světě, kde mi nějak nebylo dobře a tak jsem šel na záchody, ale zrada byla v tom, že tam bylo několik různě umístěných kabinek nebo spíš malých místností se záchodem, které nebyly rozlišeny podle pohlaví a já tak dlouho hledal panáčka, že když mi to došlo bylo už pozdě. Ne ne nezklamala právě naopak, já bych rád slyšel spíš o tom, kde jsi kakala na záchodech na různých místech než venku.

Reklama

Přidat komentář