Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Lada (St, 9. 12. 2020 - 09:12)

Tak to je Týnko teda fakt síla a drsné, také mám nehodu za sebou

Týnka (St, 9. 12. 2020 - 06:12)

Tak to je taky dost síla a vím o čem mluvím. Na tom zámku chodit s durch totální nadílkou v kalhotkách, tak to bylo utrpení. Ještě že v té době neexistovali tanga, tak to by byl fakt průšvih. I takhle mi to prosakovalo do punčocháčů a ty jizlivé poznámky učitelky i spolužáků, tak to je velmi nepříjemné, kdo něco takového zažil. Doma to nebylo o nic lepší a když mě máma viděla sdělanou jak batole, tak ani nemluvím. Očista a praní spoďárů, punčoch a sukně, tak to byl též očistec. Druhý den to věděla celá škola a někteří si na mě ukazovali prstem a že jsem asi jediná co se podělala na zámku ap. kecy. Na učilišti to bylo taky jako přes kopírák, ale tam jsem měla na sobě jen ty trenýrky a tak flek s řádnou boulí vzadu byl vidět víc než dost. Tělocvikářka si mě vychutnala a nechala mě do konce hodiny stát v koutě tělocvičny a stát skoro hodinu s durch plnýma trenýrkama a s pohledy učitelky a spolužaček byl dost ponižující. Po skončení hodiny mi učitelka řekla ať se seberu a jdu domů a že jsem jak malá co neudrží potřebu nebo si neumí říct, že musí na WC a raději se podělá. Tak jsem si natáhla přes plné trenýrky kalhoty a kachním krokem se belhala domů, kde si mě opět máma a sestry vychutnali. Očista a praní podělaných trenýrek, tak to byl zážitek a nikomu nic nikdy takového ani nepřát. Na učilišti se to taky neututlalo a tělocvikářka si to pro sebe nenechala a řekla to v třídní i dalším učitelkám. Ostatní spolužačky po mě koukali a měli štiplavé poznámky na téma ať nosím raději na tělocvik v trenýrkách ještě plínu.

Luca (Út, 8. 12. 2020 - 21:12)

Uf tak jsem doma. Cestu busem jsem zvládla a snad nikdo nepoznal, že jsem se posrala i když cítila jsem sama sebe a museli to cítit i další lidi v buse, ale nikdo mi nic neřekl. Každopádně jsem to přežila jdu si umejt prdel. Není to poprvé co se mi povedlo se pokadit. V životě se dějou i horší věci.

Prdný (Pá, 11. 12. 2020 - 10:12)

Luci v neděli ve dvě jsem u tebe. Moc se těším!

Holky, pojďte … (Pá, 11. 12. 2020 - 08:12)

Miluji tě Lucinko!

Luca (Út, 8. 12. 2020 - 21:12)

Právě kadim do kalhotek na autobusové zastávce. Veřejné WC zavřené. Do parku už jsem to nestihla. Budu muset nastoupit pokaděná do autobusu a snad si toho nikdo nevšimne a dojedu domů.

Týnka (Út, 8. 12. 2020 - 08:12)

Tak to ti Píno věřím. Já mám podobnou zkušenost, ale nedobrovolnou a tak vím jaké to je i bez rozdílu. Chodila jsem ještě do ZDŠky v dobách nedávných a první veřejný nedobrovolný trapas s velkým T se mi přihodil v deváté třídě na výletě. vše odstartovalo asi jídlo které mi nesedlo a ta moje ne moc vzorová životospráva. Štěstím bylo, že jsem měla punčochy a černou sukni. Vše se mi to přihodilo na zámku při exkurzi a to byl drsný zážitek. Během chvilky to ve mě zaškrundalo a už jsem jen cítila jak se mi rychle plní spoďáry. Štěstím bylo, že jsem měla ty punčochy, ale cítit jsem byla fest a nepříjemné poznámky třídní učitelky, tak to bylo nezáviděníhodné. Musela jsem s plnýma gatěma cestovat v autobuse ve stoje, protože v tom si sednout nebylo jaksi možné a poznámky spolužáků taky nemilé. Celé tři hodiny jsem v tom musela být a doma ze mě máma neměla taky radost. Druhá veřejná nehoda byla před spolužačkama v učilišti při tělovýchově a nácviku na okresní tehdejší spartakiádu. Během chvíle jsem stála před učitelkou a spolužačkama v bílém tričku, jarmilkách a durch plných modrých trenýrkách v tělocvičně neschopná se hnout a se slzama na krajíčku. Učitelka si mě vychutnala a řekla, mi, že si nepamatuje aby se při její hodině někdo totálně pokálel. Doma na mě sestry i matka koukali také a měli jízlivé poznámky. Experimenty tedy jistě nezkouším

Scatter1 (Ne, 6. 12. 2020 - 15:12)

Po roce jsem pohonil

Denča (Ne, 6. 12. 2020 - 10:12)

Já jsem se pokadila včera, když jsme se s přítelem vraceli z obchoďáku. Asi to bylo od nervů. Povedlo se mi tam totiž v jednom oddělení ztratit telefon, což jsem zjistila až po chvilce a nikde nebyl k nalezení. Jak se ukázalo vypadl mi na záchodě v restauraci kde jsme se byli najíst, což asi taky sehrálo svou roli to jídlo. Zjistila jsem, že ho nemám až po chvíli, ptala jsem se pracovníka ostrahy, ale ten mi řekl, že nic hlášeného nemá a odkázal na služby zákazníkům. Už vynervovaná jsem tam dorazila a taky o ničem nevěděli. Nechala jsem tam na sebe kontakt a odcházela už naštvaná z toho, že mobil je definitivně fuč, když ho tam na poslední chvíli někdo přinesl. Obrovská úleva. Cestou domů v autě se mi pak z toho všeho začalo chtít mocně kadit, ale nechtěla jsem aby jsme kvůli tomu museli někdy zastavovat. Říkala jsem si, že těch 15 minut to snad vydržím. No v autě ještě jo, ale stupňovalo se to šíleně a prakticky hned po vystoupení z něj druhá velká úleva, když šlo všechno nekontrolovatelně do gatí a, že toho nebylo zrovna málo. Přítel z toho měl velkou legraci. Nakonec jsme se shodli, že by bylo horší přijít o ten mobil, než se posrat do kalhot.

Zvědavec (Po, 7. 12. 2020 - 08:12)

A jakej to byl pro tebe pocit když se ti plnily kalhoty?

Pína (So, 5. 12. 2020 - 15:12)

Jednou mě tak napadlo pustit to do gatí, když se mi venku začalo chtít na velkou. Vůbec nechápu co mě to v mém věku napadlo, ale když se mi začalo chtít, řekla jsem si, jaký to asi musí být pocit mít, ,plné kalhoty". Asi necelých 20 minut od domu jsem tomu nápadu dala šanci, šla jsem přes park, skoro nikde nikdo, začalo se stmívat a doma neměl nikdo být, tak jsem po chvíli přemlouvání sebe sama pustila potřebu do prádla. Pocit to byl zvláštní, jen jsem se cítila trapně, když jsem si uvědomila v jakém stavu stojím na ulici a že mi vlastně není až tak nepříjemné být pokaděná jako dítě. Chůze byla vcelku náročná, ale největší šok mě čekal doma. Nejen, že v domě jsem musela projít kolem jedné sousedky a pozdě mi došlo, že jsem hrozně cítit, ale když jsem chtěla odemknout, tak jsem zjistila, že doma už je mamka. Kdybych nebyla už podělaná, tak to snad z toho šoku pustím. Byl to opravdu nezapomenutelný zážitek přiznat se ve 24ti, že jsem se pokadila.

Zvědavec (Ne, 6. 12. 2020 - 00:12)

A co ti na to mamka řekla?

Pína (Ne, 6. 12. 2020 - 13:12)

Tak radostí zrovna neskákala a byla docela překvapená. Kdo by taky nebyl překvapený ze své dospělé pokaděné dcery. Ale tak vzala to normálně, co jí taky zbývalo.

Renata (Út, 8. 12. 2020 - 18:12)

Tak to jsi mi připomněla jednu událost, kterou dodnes dává moje mamka k lepšímu. Šla jsem s malou půlroční dcerou k lékaři a sebou jsem vzala i druhou dcerku, které bylo tehdy 7. Jak už to tak bývá, seděly jsme tam dlouho a mě už se dost chtělo na záchod, ale když už jsem si říkala, že vážně musím, volaly nás do ordinace, pak honem něco malého koupit a pořád jsem si říkala, že to zvládnu až domů, ale nějak jsem to neodhadla a asi 15 minut od domu jsem skončila s naloží v kalhotkách a navíc před dětmi. Nikomu bych ten pocit nepřála. Navíc dcera to po chvíli poznala a celou cestu domů o tom mluvila. A aby toho nebylo málo, doma na nás čekala moje mamka, která po chvilce řekla, že malá je asi pokakaná, že ji přebalí, ale starší dcerka hned řekla, že se nepokakala Deniska do plínek, ale maminka do kalhotek. Mamka tomu samozřejmě nejdřív nevěřila, ale mě nezbylo než to přiznat. Mamku to evidentně pobavilo a neodpustila si výchovné řeči před dětmi o ostudě. Samozřejmě už několikrát tuhle historku vyprávěla, takže se o tom dozvěděli pomalu všichni.

Vája (Pá, 11. 12. 2020 - 16:12)

Nic si z toho nedělej, nehoda se může stát každému ale od tvé mamky nebylo zrovna taktní, že se o tom někde zmiňovala. I když chápu tu ironii, asi se stane málokdy, že se domů vrátí dětí čišté a mamka s nadílkou v kalhotách. Ale zase alespoň tvoje starší dcera viděla, že takový malér se může stát komukoliv.

Zvědavec (Po, 7. 12. 2020 - 08:12)

A plánuješ to někdy zopakovat. Třeba v soukromí tak aby se o tom tentokrát nikdo nedozvěděl?

Pína (Po, 7. 12. 2020 - 16:12)

Byla to zajímavá zkušenost a jak jsem psala, vlastně mi nevadilo, že mám plno v kalhotkách. A když to šlo ven, tak mě trochu vyděsilo, že je toho tolik, ale nebylo to nic nepříjemného. Jestli to ještě někdy zkusím? Možná ano, uvidím, ale tentokrát už bych se nerada promenádovala před mamkou podělaná jak batole. Teda ani před nikým jiným, vlastně jsem měla celkem štěstí, že jsem kromě sousedky nepotkala nikoho známého.

Zvědavec (Út, 8. 12. 2020 - 15:12)

Tak když něco provedes tak dej vědět.

Prdný (Ne, 29. 11. 2020 - 18:11)

Pokálel jsem se včera. Šel jsem do obchoďáku nakoupit, už se mně trochu chtělo, ale řekl jsem si že to buď vydržím nebo to pustím do kalhot. V obchoďáku jsem potkal kámoše tak jsme chvíli kecali a potom jsme se před krámem rozloučili a šel jsem domů. Už se mně chtělo hodně, tak jsem se vykálel do kalhot. Potom jsem si ale vzpomněl že jsem nekoupil rohlíky, jak jsem kecal s kámošem tak jsem na ně zapomněl. Už jsem ale měl plné kalhoty. Trochu jsem se rozmýšlel jestli se tam vrátit, ale rozhodl jsem se že ne, bylo by to hodně cítit a asi i vidět, tak jsem šel domů.

pavel (Ne, 29. 11. 2020 - 12:11)

Tak co je , pokakánci ?? Kde všichni jste ?? Já už mám pokakání i přebalení za sebou , a co vy ??

Reklama

Přidat komentář