Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

pavel (So, 28. 11. 2020 - 18:11)

Já jsem se vykadil do plen včera , dneska a zítra taky , jo a je mi u toho fajn .

Viktor (So, 28. 11. 2020 - 18:11)

Byl jsem venku a chtělo se mi srát. Tak jsem se vysral ve křoví, ale neměl jsem si do čeho utřít prdel, tak jsem sundal z huby roušku a vytřel jsem si prdel do roušky. Potom jsem si tu posranou roušku dal zase na hubu.

Lukáš (So, 28. 11. 2020 - 19:11)

To já používám kalendář na rok 2020, stejně za chvíli nebude aktuální.:)Ne ,dělám si srandu

Lukáš (Po, 23. 11. 2020 - 17:11)

Zajímalo by mne,jestli se to stalo nějakým známým lidem.V Blesku čteme,kdo se s kým vyspal a kdo koho podvedl,ale jestli se někdo pos*al o tom jsem se nikdy nedočet.:)

Hrůza (St, 25. 11. 2020 - 17:11)

Brr to je hrozná představa, už jen když se člověku stane nějaká nehoda do kalhot, tak je to trapas, ale když si představíte, že vás všichni znají a najednou se dočtou, že jste se počůrali nebo pokadili a k tomu ještě třeba uvidí fotku. Ten veřejný posměch a ponížení na internetu a před všemi vašimi známými, dětmi, bývalými kolegy a spolužáky, a nikdy to úplně nezmizí, to musí být hrůza.

Vája (Po, 23. 11. 2020 - 18:11)

To je fakt, ale o počurání některých celebrit už jsem četla a někde byly i fotky.

Lukáš (Ne, 15. 11. 2020 - 12:11)

Jednou co jsem se takhle vracel ze školy,tak mě napadlo,že to hodím do pole.Už jsem cítil ,že se asi po....,tak jsem zašel za baráky na polňačku a už si chtěl sundávat kalhoty,ale zahlédl jsem nějakého pana se psem tak jsem se na to vy.....a kadil jsem až doma.:)

Nina (Ne, 15. 11. 2020 - 11:11)

Já jsem se nechtěně pokakala v devítce, bohužel ve škole, kde se mi nechtělo jít na školní záchody a nevydržela jsem to. Ostuda slušná co se se mnou táhla půl roku do konce školy, ale pocitově mi to tak hrozný nepřišlo. Když jsem chodila na střední udělala jsem to párkrát tajně naschvál. Dneska už mě to neláká, ale ráda na ty úlety vzpomínám.

Jan (St, 11. 11. 2020 - 19:11)

A co ti na to řekli doma?

Lucka (Út, 10. 11. 2020 - 17:11)

Já jsem se pokadila naposledy v sedmé třídě cestou ze školy. Myslela jsem že to vydržím, ale nevydržela, navíc se mnou šla kamarádka, která to rozkecala po celé škole, traps jak hrom. Navíc doma byla moje mladší sestra, která z toho měla neuvěřitelnou srandu a řekla to rodičům. Fakt hrůza

Petr (So, 7. 11. 2020 - 20:11)

Kurva, tak já chci péct domácí rohlíky, když ti kokoti zase všechno omezují a zavírají, nemůžu v obchodě sehnat droždí, a tady si ho nějaký čurák klidně lije do silonek!

Nocni (So, 7. 11. 2020 - 15:11)

sen o plnych silonkach jsem zacal naplnovat hned rano.Rychle jsem na sebe natahl plenkove kalhotky, pres ne cerne silonky a latexove puncochace.Pripravil jsem si huste testo ze 2 kg hrube mouky a 10 balicku kvasnic a nalil si ho do silonek, rychle zajistit latexovym body s dlouhyma nohavickama, stojackem a dlouhyma rukavama.Pak dvoje 100DEN cerne punchochace a 8 vrstev silonkovych legin, rolakove body, stahovaci kalhotky s vysokym pasem a pouzdrovou kratkou sukni.vcera mi prisly semisove kozacky nad kolena, tak jsem je hned nazul.Od rana jsem se uz dvakrat pokadil a uzivam si to krasne mlaskani a smrad.Doufam, ze do vecera jeste neco pridam a zustanu v tom do rana.Je to zvrhle, ale krasne.

Rony (So, 14. 11. 2020 - 14:11)

Ahoj, pokud bys měl zájem, docela rád bych si s tebou o naší zábavě psal na přímo, Rony

Nejsem (So, 14. 11. 2020 - 16:11)

proti.das mail?

Rony (So, 14. 11. 2020 - 21:11)

mohly by jsme pokecat nebo i podniknout nějakou akci , také mám rád balení se do oblečení.....

Rony (So, 14. 11. 2020 - 20:11)
Rony (Pá, 13. 11. 2020 - 20:11)

Dost dobrý, děláš mi docela chutě, jsem podobného ražení

Prdný (So, 7. 11. 2020 - 22:11)

Já nijak neřeším nějaké přípravy nebo alternativní oblečení. Když jsem venku, začne se mně chtít a není kam jít na záchod tak se normálně vykálím do kalhot. Občas se takto pokálím i schválně, i když bych měl kam jít na záchod. Nevadí mně mít plné kalhoty a chodit v tom.

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 18:10)

My teď s manželkou trénujeme zadržování hovínek. Protože dost cestuje a taky se ji často chce na velkou musí to nějak vydržet. Pokaždé co se ji chce kakat tak mi řekne. Jdeme do koupelny ale na záchod nejdem. Stojíme před dveřmi. Nejdřív se snaží stát a pak když už fakt potřebuje tak se drží za prdelku. Když ji začne hovínko už lest tak už jde na wc. A takhle to pokaždé trénujeme

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 18:10)

Za mlada, když jsem chtěl při cestování co nejdéle vydržet, tak moje strava byla většinou čokoládové tyčinky, jako deli, mars a jiné. Dostatečně mě to zasytilo a vyvolalo zácpu, že jsem vydržel víc než 5 dní. Nechodím na veřejné záchody.

Reklama

Přidat komentář