Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 12:12)

Ty ses nesel s Mikem lecit?

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 12:12)

Já myslím podle toho jak seš na ní navázanej a máš tu fotku ,že když si veme sukni, tak budeš mokrej dřív než ona když začne čůrat.

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 10:12)

Žaneta už sem nepíše,ale Lucka uplne stejně jako ona,že by náhoda

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 11:12)

Ty, jsou Liborovy, stejne chyby. Obcas osoby pry prostrida

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 14:12)

Libor má jen Klárku. Nedělej z něho bigamistu.

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 11:12)

Ty, jsou Liborovy, stejne chyby. Obcas osoby pry prostrida

Klára (Ne, 6. 12. 2020 - 08:12)

Ivoši děkuji za podporu i od tebe. Bertíiku já jsem to opravdu přehlídla . Je to od tebe moc milé, ale snad to zvládneme s Liborem. Až budeš mít tu holku tak se mi ozvi a já se ráda s tebou a s ní uvidím. Udělala jsem snídani a byla čůrat a Niki se mnou taky,ale trochu poskakovala tak jsem ji nechala čůrat první a hned měla okamžitý proud z pipinky já pak taky jak jsme byly obě po noci plné a bylo to. Libor už je taky vzhůru a odjel pro čerstvé pečivo. Prý jsem v noci něco neklidně vykřikovala ze spánku a tak mně probudil a uklidnil a vůbec si to nepamatuju. Dnes možná taky někam vyjedeme, ale snad bude klidnější den. Libor už jede.

Mike (Ne, 6. 12. 2020 - 09:12)

Já teď mám v sobě strašný blok se ti ozvat. Já děkuji ,že jsi pochopila ,že kdybych to všechno věděl ,že bych ty svoje prožitky nepsal tak natvrdo. Ikdyž jsem z tebe a tvého čůrání hotovej já teď nemůžu nic. Já tě snad ještě více mám tady v sobě, ale jako chlap jinde jsem úplně odzbrojenej. Ať je ti dnes líp a klidněji spíš večer.

Ssss (Ne, 6. 12. 2020 - 09:12)

Klára,proč stále píšeš, že bydlíš v Mimoni, když tam i tak nebydlíš.Nik tě tam nezná.Ani tebe, ani sestru a matku.A stejně ani Libora.

Protože (Ne, 6. 12. 2020 - 09:12)

Každej příběh se musí někde odehrávat. Jak prosté...

! (Ne, 6. 12. 2020 - 09:12)

Už ti to rady několikrát bylo vysvětlováno. Stále divoká....

Ivoš (Ne, 6. 12. 2020 - 03:12)

Příběh mě připomíná podobný real tady v Citicích. Tam ale byli sourozenci tři a holka byla zprzněna vrstevníky rukou. Vyšetřovala to Policie a viníky potrestala. Tady to Klára píše velmi sugestivně a autenticky. Sleduju to skoro od samého počátku. Jsem dalek toho znevažovat jeho pravdivost na základě nějakých údajů o osobách a obsazení údajného rozhovoru s Liborem nebo porovnávánim gramatickě podobnosti aj. To je naprosto směšné a vypovídá to o morální a inteligenční vyspělosti některých jedinců. Kláro držím vám palce. Neměla jste to jednoduché. Hodně štěstí v dalším životě.

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 08:12)

kde jsou Citice? Vůbec jsem to neslyšel. Já taky netvrdím, že to Klára neprožila, jo může být.

Pozorovatel (Ne, 6. 12. 2020 - 09:12)

Dovolím si napsat za Ivoše, protože podle času jeho příspěvku bude asi ještě teď spát. Citice = Elektrárna Tisová....blízko Sokolova. Řeka Ohře mj.

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 09:12)

Teda s tou gramatikou a rozborem češtiny 4.pádu atd, dost dobrá práce. Používáš na to Vivaldiho nebo Pusket? Mně se zdá Pusket přesnější . Díky.

Pozorovatel (Ne, 6. 12. 2020 - 12:12)

Tady postačí základní Power Point, ale na přenost pro vkladání do PC a článků je nejlepší asi opravdu Pusket nebo Virbor cet. Vivaldi je zastaralý a já ho nepoužívám. U Power Pointu neodhalíš techniky aplikace větných spojení do textu přes PC, android aj.

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 13:12)

Nebylo by lepší to mít v hlavě?

Fido (Ne, 6. 12. 2020 - 22:12)

Plně s tebou souhlasím; říká se tomu jazykový cit. Ale tady by to bylo na dlouhé povídání.

Ivoš (Ne, 6. 12. 2020 - 13:12)

Pozorovateli, díky. Lokalizace přesná. Já už tam pár let nebydlím, jsem tady nahoře na Abertamech, ale je vidět, že se vyznáš.

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 00:12)

Čtvrtý pád prostě-banáni do mně

Reklama

Přidat komentář