Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lucka (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

Já jsem čekala jestli se dnes ještě ozveš a jsem za to moc ráda. Jestli se cítíš jak popisuješ tak to je takový přechodný útlum po velkém psychickém vypětí. A možná trochu i otrava kyslíkem z výletu . Libor je bourák, protože to všechno z tebou prožívá a je pro tebe obrovskou oporou. Jsem moc ráda, že jsi se ozvala. Odpočiň si.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

No ty woe, Puluj stejné chyby, ale u toho je to jasný.

Hm (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

Takže tady se neřeší obsah, ale grsmatika. Neuvrritelně. Typický český podrvaťácký styl. Dřív to bylo u nás ve firmě to samý, když někdo něco oprávněně kritizoval tak se neřešilo zda měl pravdu,ale kdo to byl. Tohle zažili mí rodiče za komunistů. Jak je patrné, ono je to v jiných podobách stejný i dál.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 21:12)

Bohužel tak to někdy je. Já tady také sleduju děj a ne primárně dokonalost českeho jazyka. Tím ale nechci popŕít, že to může byt fikce. Může být, ale poutavá.

Holkočůr (So, 5. 12. 2020 - 18:12)

Teda dost bych to nechtěl zažít. O Kláru se nebojím, dá to s Liborem. Jestli on to všechno ví a nenechal ji tak není co řešit.

Prosím tě, (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

pisateli povídky, dávej si víc pozor, ve všech tvých příspěvcích kde to jde, máš stejnou chybu, 4. . nebo 2. pád místo mě píšeš mně. Měnit styl nestačí.

Prosím tě, (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

pisateli povídky, dávej si víc pozor, ve všech tvých příspěvcích kde to jde, máš stejnou chybu, 4. pád místo mě píšeš mně. Měnit styl nestačí.

jj (So, 5. 12. 2020 - 18:12)

:)))namátkově Klára, Mike, Simona, Tony to jen za poslední dva dny, u ostatních takový tvar nebyl. Já si toho všimnul dřív i u jiných nicků, ale nechtěl to sem dávat.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 18:12)

Já taky často píšu podobně. Taky mne zaškatulkujete do povídkáŕky? Teď je to ok?

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 18:12)

Jasně, takovou chybu může udělat každý, ale tady to úplně bije do očí u těch Liborových.

jj (So, 5. 12. 2020 - 18:12)

klidně, vše povoleno.

Pozorovatel (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

Velmi účelové, nepodložené, ale dám si tu práci to nakonfigurovat.

jj (So, 5. 12. 2020 - 18:12)

Neboj, tebe se to netýká, konfigurátore, ty časuješ dobře.

Tak jasně (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

Další srdcervoucí storka puštěná hned do éteru, aby si to mohl každej přečíst. Fakt to tady někdo žere?

Lucka (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

Víš kolik let to třeba nosila v sobě? Naopak kdybych to prožila třeba bych reagovala stejně. Trochu tomto pomohl Tony a posměšky na Mika. Právě proto,aby to vykřikla do éteru a aby si to lidi mohli přečíst. Chápu ji.

Jana (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

Souhlasím. Je to forma očištění. Četla jsem to s otevřenou pusou, několikrát. Ale vnímám to podobně jako ty.

Pozorovatel (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

Myslím že jsi tentokrát úplně mimo. Na rozdíl od jiných úvah.

Hynek (So, 5. 12. 2020 - 16:12)

Dost jsem přemýšlel. Ta zloba Kláry nebude stoprocentně její povahová linie. Ona je citlivá a křehká a jen to neuměla v sobě nějak vyventilovat. Nějak si myslím, že to ještě není všechno, co jí trápí, ale to hlavní už je venku. Tak Klárko hlavu vzhůru a žij přítomností, protože ta je již příznivá a jen myslím na tvou maminku. Myslím, že třeba jí zůstane nějaký drobný handicap pohybový,ale taky se to postupně upraví.

Kluk (So, 5. 12. 2020 - 15:12)

Kláro už tě nechci. Jzi zlá a ohavná. Takovou jsem tě neznal. Je mi jedno kam zmizíš.

Lucka (So, 5. 12. 2020 - 16:12)

Tak jedině hurá ! Klárka bude mít od tebe konečně klid. Jestli jsi schopen jí tohle po tom všem napsat, tak sám jsi ohavný a zlý a je ti jedno čím si prošla. Doufám, že tě tady v diskuzi už neuvidím a je mi jedno kam zmizíš .

Reklama

Přidat komentář