Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 22:12)

Ty vole

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 22:12)

Já chválím, jak se tady pisatel vyvlíknul z té kritiky, že matka je málo aktivní a Klára je vlastně jako máma Nikoly, nahrazuje ji.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 21:12)

Tosh: „Jsem Gwenina kamarádka.”
Banán: „Já jsem Banán. Nejspíš je ti jasné proč.”
Tosh: „Máš na sobě černý fleky a rychle měkneš?”

Abe (So, 5. 12. 2020 - 21:12)

Ten příběh ná kozy a musel být ve skutečnosti odžitej. Tak co se tady plácá o nějakejch pádech.Na jinejchh vláknech jdou samý úchylný blitky. Tady to má strunu.

Simona (So, 5. 12. 2020 - 22:12)

Odžitej v tom utrpení snad konečně ano. Teď už jí čeká doufám rodinná pohoda a ta jejich maminka se taky z toho dostane. Tomu prostě věřím.

Ondra (So, 5. 12. 2020 - 21:12)

Já to taky žeru. Dnes dost hustá porce. Klára si prošla trochu víc peklem. A ještě o tom dokáže napsat. Palec a smajlík pro ni.

Pozorovatel (So, 5. 12. 2020 - 20:12)

Dalo mi to trochu práce, ale prosím: takže shoda v nesprávném mluvnickém4. pádě u různých příspěvků ... 52 %. nesprávné nastavení textového slovníku 23%, nesprávné nastavení prohlížeče mluvnické aplikace 11%, mechanické nesprávné zadání do slovníku 9 %. Nezjistitelná příčina chybného psaní...zbytek. To znamená 9 % nesprávně uvedeného gramatického pádu můžeme přičíst neznalosti češtiny při psaníz množiny příspěvků od února 2019. Zda je to nebo není jednoznačné, že jiné příspěvky než Kláry mají stejného autora nebudu radši komentovat,abych nebyl podezříván z jednostrannosti.

Zuz (So, 5. 12. 2020 - 20:12)

Tak banán nevim ale nebyl špatný kartáč na vlasy,rukojeť a třeba Lybar akorát trochu studil

Ano (So, 5. 12. 2020 - 22:12)

banán by mi nenapadl už proto, že co kdyby se zlomil. Proto mi to taky nepřijde pravděpodobné. A se šlupkou by to bylo o zranění. Ne jen o tom, že by přišla o panenství. A ještě banánem. To je nápad.

Přesně (So, 5. 12. 2020 - 23:12)

To nevymyslíš :-)

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 22:12)

ale no tak snaha byla. Jinak máš pravdu, Libor asi nemá praxi se znásilňováním, holt.

Slunýčko (So, 5. 12. 2020 - 22:12)

Já chcy banánem taky do pypynki udělat.

Sluníčko (So, 5. 12. 2020 - 20:12)

Klárko já jsem nemocná a děkuju za přání. Byla jsem na službě a mám asi chřipku, covida né. to čůrání mám lepší a bolelo jen ráno a ještě jednou potom ,ale mám prášky a skoro jsem jenspala a ještě mám teplotu a v krku mně to bolí taky trochu. Čurám jen doma a maminka mi dala na noc tady k posteli na vyčůrání něco abych nemusela do záchodu. Já mám tě moc ráda a co jsi dnes dělala ty? Asi budeš s Liborem. Tamto bylo hnusný a špatný. Já bych se bála.

Bertík (So, 5. 12. 2020 - 20:12)

Klárko mně strašně mrzí, že jsi mně neoslovila taky jako ostatní, protože jsem se kvůli tobě trápil celý den a chtěl jsem i za tebou přijet. Ale chápu to,že toho bylo na tebe dnes mnoho. Já na tebe myslím a když jsi tak krásná a zdravá, ty to s Liborem zvládneš. Až najdu takovou holku jako jsi ty, tak ti řeknu.

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 10:12)

Další brečítko,nechces kapesník?

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

Mě taky.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

A nenapadlo vás že naopak teď takové chyby zde budou záměrně více. Ti co podporují Kláru , třeba na protest.

jj (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

Jo tak to je ono, že já na to hlava nepřišel sám:))

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

Mně je to jedno. Mně se to zdá tohle řešit nepodstatné.

Klára (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

Udělali jsme si výlet a ani na chaloupku ani na ten nový dům ,ale jen tak jsme jeli a občas se prošli ,protože bylo hezky. Hodně jsme si vše ještě probrali a já mu řekla, že jsem si nedávno vysadila antikoncepci a že by mně nevadilo, kdybych měla s ním dítě a on byl vpohodě, ale říkal abych nejprve dodělala školu. Čůrali jsme spolu dvakrát venku a já si uvědomila, že je to jediný chlap, od kterýho si nechám tyto věci dělat a jiný už nikdy nebude a jsem s ním šťastná, nakonec jsme vyjeli na Ještěd a měli už otevřeno a tak jsme si dali kafe a dezert a bylo to takový zvláštní. Já dnes vnímám, že se ve mně hodně cosi posunulo, možná jsem víc ve zvláštním klidu, možná apatická a neprožitková tolik teď. Taková zvláštní duševní kocovina. Snad zítra bude líp. Když jsme sjeli dolů tak jsem čůrala podruhé tam někde v lese jako minule a udělala jsem po kafi rychlou loužičku a Libor mně hladil při čůrání po pipince a při čůrání byl se mnou na bobečku a vášnivě mne líbal a hladil až jsem se vyčůrala. Už jsme doma a Niki to zvládla tady a mamča taky. Já se musím k tomu postavit tedy přímo, ano mamča ještě není úplně dobrá a ta jedna noha je horší a řeč občas je pomalejší, ale zlepšuje se. Musíme na ní dohlížet a víc se starat, ale nechi o ní psát víc. Já to mám jako tajemství a jestli jsem ráno ulítla a napsala bvíc o mamče ,tak to už nevezmu zpět. Asi půjdu brzy do pelíšku. Četla jsem ty odkazy a moc moc děkuju za podporu. Četla jsem i Kluka a tak mne mrzí, že to vidíš takhle, ale já jsem jen opravdu vybouchla a mnoho let to nosila v sobě. To nejsem opravdu já ve své přirozenosti. Ale jsem zase ráda, že jsi pochopil, že se na mně nemusíš fixovat. Miku ,tys to nevěděl a reagoval jsi spontánně a tak já tvou omluvu beru a vím, že jsi hodný kluk a tak jem tvoje lehké narážky brala. Sluníčko pozdravuju taky, asi jsi nemocná, když se neozyváš tak ať se ti to rychle spraví. Ohledně češtiny a pravopisu se nebudu měnit, píšu jak to cítím a je zajímavé, že jsem měla vždy z češtiny maximálně jednou trojku a jinak jsem na dvojkách. Dnes se cítím opravdu zvláštně unavená, jako by v nějaké fólii, bez energie. Půjdu s Liborem k sobě a mně dnes bude stačit když si ke mně jem položí hlavu a budeme se mazlit. Snad zítra bude pocitově líp,ikdyž ten výlet neměl chybu a moc mne pozvedl.

Reklama

Přidat komentář