Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Bertík (Ne, 6. 12. 2020 - 20:12)

Ty si děláš srandu, ale chtěl bych tě vidět. Klára je krásná holka a vzala si sukni a čůrala když měla sukni a víš jak je krásná? A jak krásně musela čůrat? Já za to nemůžu, že se mi tak líbí a jde mi to samo.

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 19:12)

Co Bertík, ale Mike byl hned aktivní na článek Kláry a teď se ani neozývá. Možná neodolal a teď je mu to blbý sem to napsat a přiznat to. Miku, telefóón ! Halóó !

Klára (Ne, 6. 12. 2020 - 18:12)

Dnes bylo moc krásný počasí, ale trochu foukalo a byli jsme u Máchova jezera a procházeli se a já tam našla krásnou penízovku na pařezu ve velkém trsu a tak budeme mít zítra z ní jídlo. Libor chtěl abych se tam vyčůrala a mně se opravdu chtělo a tak jsem se vyčůrala za opuštěnou chatičkou a Libor to chtěl do ruky a já mu do ní to pustila naplno a rychle a to se mu líbilo a chtěl taky ještě něco ,ale tam to nešlo, protože bylo vidět a taky až takový teplo nebylo. Nakonec jsem si vzala sukni a punčocháče a ponožky, protože se mu to líbilo ,když mám sukni a k tomu punčocháče průsvitný. Prostě chlap a já ho mám moc ráda. Nakonec jsme se stavili ještě na novém domečku a moc jsme se toužili pipinkovat a mít soukromí a tak jsme se tam zastavili a on chtěl ještě abych se vyčůrala, já jsem potřebovala tak středně, ale zkusila jsem to, ale když jsem si chtěla stáhnout punčocháče, on se úplně zbláznil a vzal mne do náruče a odnesl mne do postýlky a úplně mně celou svlíknul tak rychle, že jsem měla hned nožky roztažený a on moc chtěl ať se vyčůrám, já prosila,že ne v posteli, ale on že to vypije a pipinku mi celou rozevřel a dal do ní pusu na čůrací dírku a já jsem to uvolnila a teklo mu to do pusy a všechno vypil. Nechtělo se mi tak hodně jako venku, ale čůrala jsem taky celkem normálně ,ale on pak mně pusinkoval a hladil na pipince a chtěl abych se vypipinkovala takhle ,ale když už jsem byla skoro že budu tak pronikl do mně a já uplně vykřikla a stalo se mi vše nejhezčí když z něj vše teklo do mně a já tu lásku musela vykřičet až do uplnýhoh nic , až do uplnýcho všeho, co mu chci a mohla jsem dát. Já to musela , já strašně se potřebovala uvolnit v lásce a v objetí. Já to nedokážu napsat a už je v rovnováze snad všechno co ve mně bylo neshořelé a já chci dokázat jemu a sobě a cítit to tak, že naše láska je ta nejsilnější a dokáže odhodit veškeré bolesti a křivdy. Nikola s námi nejela, prý to obulila, ale mamča jí vysvětlila, že chceme být spolu a nakonec se na mne nezlobí. Já chci být šťastná. Já nechci nic než jen trochu opory, úcty a porozumění. Já jen nechci zítra zase do školy, ale brzy budou vánoce tak už to nějak vydržíme .Niki půjde taky. Dnes jsem řídila já, včera Libor, protože poznal, že nejsem moc ok. Snad nejsem tak špatná,když chci jen pohodu lásku a štěstí.

Simona (Ne, 6. 12. 2020 - 22:12)

Jo, tak tohle je krásný dárek lásky pro tebe! Já mám doma chlapa a po osmnácti letech manželství na tohle mohu jen vzpomínat. Ale takoví jsme byli taky. Jen on to čůrání nepil, ale počůrat se nechal rád. Na břicho na pinďoura a vyhonil se u toho nebo jen romanticky venku do ruky jako to děláš ty Liborovi.

Podpíčník (Ne, 6. 12. 2020 - 23:12)

Ne každá holka je k tomu hned odvážná v těch patnácti ,osmnácti letech. Většinou to přijde až časem. Tady Klára je mladičká a už je v tom dost zajetá a umí to i popsat a to je bonus. Ono to začne tím, že se přestaneš stydět udělat potřebu se svým klukem a chlapi jsou na to nadržený a už se to rozjede.

B.B (Po, 7. 12. 2020 - 04:12)

Nečekaně zajímavý a poutavě psaný příběh. Kláro jsi talent.

Tony (Ne, 6. 12. 2020 - 20:12)

Klárko už bude vše v pořádku a v odpuštění. Je moc důležité psát o svých pocitech a svěřit se s nimi lidem, kterým důvěřuješ. Klidnou noc.

Mike (Ne, 6. 12. 2020 - 20:12)

Krásnou dobrou noc Klárko. Já víc teď nemůžu napsat. Jsem v tom znovu a víc.

Holkočůr (Ne, 6. 12. 2020 - 18:12)

Jedinečný!!! Kláro, KALÍME !!!

Martina (Ne, 6. 12. 2020 - 14:12)

Já bych si nedokázala představit jít s klukem na záchod. Libor je totálníkretén a Klára se bojí, aby ho neztratila a tak se u něj vyčůrá a nechá si tam při tom strkat ruku a pochcije mu ji. To je nemyslitelný. Já bych se radši pochcala než abych chcala s ním a nechala si tam strkat u toho na pipinu ruku. Za prvé bych se zasekla a nemohla bych to pustit dál a za druhé takový pitomec by mi nestál už za nic ani za pohled nebo myšlenku.

Jenda (Ne, 6. 12. 2020 - 18:12)

Chudák kluk, jestli nějakého máš. A jestli jo, tak by si měl najít jinou.

No, (Ne, 6. 12. 2020 - 19:12)

ono je to docela normální, že lidi vylučují exkrementy v soukromí.

Bertík (Ne, 6. 12. 2020 - 15:12)

Vždyť když holka čůrá tak krásně čůrá a když je ještě hezká jako tady Klárka tak je to nejhezčí čůrání od holky . Já kdyby si dnes vzala sukni bych to moc chtěl vědět jak čůrala. A taky nejsem kretén jak říkáš. Je to moc hezký.

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 16:12)

To mas pravdu,ze nejsi kreten,ty si psychopat

Holkočůr (Ne, 6. 12. 2020 - 15:12)

Hele, ale vždyť je to vzrušující pro oba,když se na tom shodnou. Ty jsi nikdy nezkoušela pissový dráždění ?

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 19:12)

A co ty? Už jsi se od včerejška naučil zájmena? Teda zejména zájmena.

Sluníčko (Ne, 6. 12. 2020 - 13:12)

Klárko já nemůžu ještě ven jako ty. Mám léky a teplotu a tak koukám na telku ale taky na safari a čůrám jen doma. Maminka mi dala na čůrání na noc ke mně kyblík s vodou a já do něj čůrala jednou hodně v noci a hned jak taky jsem se vzbudila ráno a chtělo se mi nejvíc a čůrala jsem hned a bylo to taky hodně jako čůráš ty takový proud z pipinky a to bych na záchod
asi nestihla nepočůraná trochu, ale teď už chodím slušně na záchod.

Kaďák (Ne, 6. 12. 2020 - 17:12)

A ty jsi do kýble jenom čůrala nebo i to druhý?

Klára (Ne, 6. 12. 2020 - 11:12)

Tak si uděláme výlet. Tady je krásně a teplo a ještě odpovím na to,co jsem zapomněla. Antikoncepci beru znovu, pipinkovali jsme se jen dvakrát když jsem ji vysadila a tak já počkám na holčičí dny až budou a když nebudou tak to přijmu a Libor to řekl jasně,že kdyby s to stalo tak bude rád a stejně by se to narodilo až koncem léta a to bych už měla po matuře. Žaneta sem nepíše,protože jsme spolu v kontaktu osobně stejně jako a Martinou a ta už bude mít u Helenky chatu koupenou a to bude senzační, Oliver taky se mnou je v kontaktu a tak je už málo těch,co píšou a nejsou v kontaktu jinak. Ale občas sem napíšou i ti,co se se mnou kontaktují normálně. Budememít k obědu bramborovou kaši a obalený celer nebo sýr a okurkový salát. Mamča to se mnou připravila a já už to dodělám a už se na to těším. Jen to díám na pánev, kaši už mam hotovou.A pak pojedeme,abysme chytli sluníčko když se pak rychle setmí. Čůrat asi venku s Liborem budu ,protože když je teplo tak to udělám ráda když se mu to líbí. Ale sukni si nevezmu, zase takový teplo není, ale to on by rád,ale to bych si musela vzít pod ní punčocháče a ještě ponožky.

Bertík (Ne, 6. 12. 2020 - 11:12)

Jéje, Klárko sukně by byla nejlepší. Ty tak krásně čůráš a já když budeš mít sukni a punčocháče a pak budeš čůrat, já to by bylo úplně nejhezčí čůrání.

Reklama

Přidat komentář