Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Natalie (Út, 8. 12. 2020 - 09:12)

Tak reaguješ normálně jako správnej kluk, když se ti Klára líbí jako holka a jak čůrá.

Jana (Út, 8. 12. 2020 - 09:12)

Tak samozřejmě. Proto já Kláru beru a prožívám s ní naplno její radosti bolesti i lásku a naději. Myslím, že jsi to některým tupcům vysvětlil , ikdyž tupec často nepochopí a zůstane tupcem.

Anna (Po, 7. 12. 2020 - 23:12)

Lucinko, kde jsi? Čekám.

Radka (Po, 7. 12. 2020 - 21:12)

Dobrou noc Klárko. Jsem ráda, že jsi vše zdárně překonala. Klidně se vyspi. Nic ti nehrozí.

Návštěvník (Po, 7. 12. 2020 - 22:12)

Jo, ta už je asi tuhá. Teda jestli nebude mít zase noční depky jako včera.

Klára (Po, 7. 12. 2020 - 17:12)

Školu jsem nakonec dnes zvládla dobře a ještě mám hodně věcí si připravit a tak budu stručnější. Autem jsem dojela tam i zpátky v pohodě, dneska sama a tak nastal takový všední den. Čůrání už mám vpořádku , už mi to teče normálně hned jak pipinku uvolním. Bertíku neboj se o mně , o velký přestávce chodím ve škole na záchod a pak se snažím vydržet až domů. Dneska to šlo a vydržela jsem a ani jsem se nevyčůrala u garáže, ale stihla jsem to doma na záchod, ale pak už jsem to spustila proudem hodně, protože moje pipinka už byla plná a chtěla hned čůrat. Zítra pojedu taky stejně. Máme trochu problém s mamčou, dnes dopoledne skoro nemohla chodit, ta nožka se jí zhoršila a Libor ji vzal do Liberce na kontrolu a dostala na to něco a kdyby se to nelepšilo, tak by tam musela jet znovu a zůstat tam. Toho se bojím, ale zatím teď to má lepší. Příští týden má tu větší kontrolu taky. A ve středu jedeme k notáři s tím novým bydlením,takže to bude náročný časově asi. Niki byla se mnou venku chvíli odpoledne, ale já jsem nečůrala,ona jo, protože si nedošla a tak jsme zaběhly za balík slámy a ona tam to pustila z pipinky do trávy ale normálka. Vyčůrala se a bylo jí dobře. Já bych asi udělala jen maličko ,ale vydržela jsem domů. Snad už dnes budu spinkat dobře. To vám napíšu. Jestli to stihnu jako dnes ,tak už ráno. Hlava už mně nebolí, ale jsem trochu unavená. Já chodím spát většinou kolem deváty ,desátý,ale někdy jsem v pelíšku už ve osm ale třeba si čtu nebo se dívám na televizi ,ale někdy se zavrtám do peřinky a chrním i tak brzy.

Já.... (Po, 7. 12. 2020 - 20:12)

....bych se rád s tebou do pelíšku zavrtal taky a pak bych se zavrtal ještě pod tvým bříškem....kdybys neměla nájemníka.

Lucka (Po, 7. 12. 2020 - 19:12)

Ahojky Klárko, vidím, že je ti líp a tak se hlavně večer dobře vyspi. Já si dávám na noc meduňku a když je se mnou přítel tak to jde i bez bylinek. pa.

Anna (Po, 7. 12. 2020 - 19:12)

Luci, miláčku...

Podpíčník (Po, 7. 12. 2020 - 20:12)

Vyhoň si ho sám, srandisto.

Mike (Po, 7. 12. 2020 - 18:12)

Klárko,Klárko, já já nemůžu. Já jsem úplně do tebe blázen. Já se brzdim jak můžu, ale nemohu si pomoci.

Bertík (Po, 7. 12. 2020 - 18:12)

Už se nebojím. Máš tak krásný čůrání jak jsi krásná celá a čůráš z pipinky na bobečku. Máš čůrání moc krásný.

Návštěvník (Po, 7. 12. 2020 - 18:12)

Já myslím, že tys měl Berťo taky krásný "čůrání" jen jak jsi to dočetl....

Návštěvník (Po, 7. 12. 2020 - 14:12)

Naspia Cosma (anonym)
Jestli je tolik úchylů jako tady i mezi urologama, abych s ebála chodit k doktorovi:-P To vás sakra nemůže někdo pozavírat do blázinců a léčeben?
odpovědět
23. Září 2007 - 23:16

Sluníčko (Po, 7. 12. 2020 - 13:12)

Už čůrám normálně ale jestli Klára taky jsem zvědavá aby byla taky aby jí pipinka čůrala hodně a ne málo.

Dr.Piss (Po, 7. 12. 2020 - 15:12)

a ukážeš mi jak?

Bertík (Po, 7. 12. 2020 - 11:12)

Mně je moc líto,že jsi v noci plakala a nemohla ses ráno vyčůrat. Já čůrám normálně a ty už snad taky. Kdyby ses nemohla vyčůrat a chtělo se ti, to by muselo být nepříjemný a v pipince to bolet,když by to nešlo z ní vyčůrat.

Návštěvník (Po, 7. 12. 2020 - 12:12)

Bertíku, ale ona to pustila maličko a pak hned čůrala naplno. Ty to nečteš pečlivě a jsi u toho roztěkaný a vzrušený.

Sluníčko (Po, 7. 12. 2020 - 08:12)

Už nečůrám u postele už chodím na záchod. Klárko já jsem to musela ráno vyčůrat hned já bych to tak malým pramínkem neuměla. Já si jen dala dolů kalhotky a už jsem čůrala hned do záchodu. Mně se chtělo čůrat rychle hodně.

jana (Po, 7. 12. 2020 - 12:12)

¨to je dobře,že už to máš v pořádku a že už nemusíš čúrat u postele nebo nedej bože že by se ti stala v posteli nehoda.naštěstí si se někde nastydla a nemáš to jako já,že trpím od narození enurézou,ale naučila jsem se s tím žít

Reklama

Přidat komentář