Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Pepe (Ne, 5. 1. 2020 - 11:01)

Sukně nebo šaty jsem taky zkusil, ale nesedla mi jejich velikost. Ony sestry stejně nosily většinou jeansy, tak sukní nebo šatů moc neměly.

:-P (St, 25. 12. 2019 - 10:12)

Většina kluků je dnes zženštělých, ani je nemusí nikdo převychovávat.

Jirka (Čt, 19. 12. 2019 - 20:12)

Já jsem od mala byl celé prázdniny u babičky, bylo nás tam celkem 7 a já byl nejmladší , dva bratranci byli o dost starší tak se se mnou moc nekamarádili a tak mě zbyly sestřenice které si se mnou hrály. Pamatuji se že jsem nosil stejné modré trenýrky a punčocháče jako ony a taky stejné tepláky, Byl jsem blonďáček drobné postavy tak ve mne kluka nikdo nehledal. Když jsme museli s něčím pomáhat vždy jsem s holkama dělal ženské práce, tenkrát se to ještě rozlišovalo. Kluci mě pak už vůbec nebrali a protože jsem byl nejmladší musel jsem poslouchat i holky a hrát si s nimi holčičí hry. Asi to na mě zanechalo trochu následky.

Maruš (So, 21. 12. 2019 - 21:12)

A jaké následky to zanechalo?

Jirka (Ne, 22. 12. 2019 - 20:12)

Chtěl bych být ženou, trochu jim závidím krásné prádlo, oblečení, líčení a tak, ale gay nejsem kdybych byl ženou tak bych asi byla lesba. Taky jsem dost submisívní.

Maruš (Út, 24. 12. 2019 - 11:12)

No vidíš, a já si zase občas říkám, že bych chtěla někdy být chlap, protože máte spoustu věcí mnohem snadnější.
On třeba takový menzes je věc, kterou bych mileráda oželela a myslím, že rodit bys taky asi nechtěl a když bys měl čtyřky prsa jako já, tak škrtit se celý den v podprdě taky není zrovna nic úžasného.
A jestli se ti líbí líčení a ženské oblečení, tak co ti brání ho nosit, dneska už se nad tím prakticky nikdo nepozastavuje.

Jirka (St, 25. 12. 2019 - 14:12)

Pokud bych si mohl vybrat, tak bych určitě chtěl být žena i s těmi problémy o kterých píšete, mám od mala hodně kamarádek a většinou mě ani neberou jako muže, spíš jako kamarádku. Ale muži mě eroticky nevzrušují.

Radka (Čt, 2. 1. 2020 - 13:01)

Tak spousta chlapů kterým se líbí ženské oblečení jsou hetero, to je jenom rozšířený mýtus, že každý chlap který se převléká za ženskou musí být automaticky gay.
Manžel jedné mé kamarádky to taky dělá a má to čistě jako sexuální vzrušení, hrají si pak společně na lesbičky a chlapa by se prý nedotkl ani násadou od koštěte.

:-P (Čt, 2. 1. 2020 - 14:01)

A divíte se tomu, když máte kupu hezkého oblečení a tím nemyslím šaty, ale pěkně udělané a orvané džíny, pěkné bundy a to letní a i zimní atd.? Jenže vzít to na sebe chlap, tak je divný a automaticky buzna. Tady to máte opět lepší, když si vezmete na sebe cokoliv pánského, je to na vás hezké a nikdo ani nepípne.

GP (Pá, 3. 1. 2020 - 07:01)

Naprosto souhlasím!!!

Jiřka (Čt, 19. 12. 2019 - 09:12)

Já jsem v dětství častokrát převlíkla mého o čtyři roky mladšího brášku za holku, protože jsem chtěla kromě něj i mladší sestru. Ze začátku moc nechtěl, ale uplatila jsem ho čokoládou a bonbóny a potom už se klidně převlíkal i bez toho, protože se mu to zalíbilo. Dneska když si na to vzpomeneme, tak se tomu společně vždycky společně zasmějeme.

jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 16:12)

použili jste někdo naušnice? u mě jednou jo

Karel (anonym) (St, 20. 11. 2019 - 20:11)

Mě matka převlékala za holku. Byl jsem jedináček. Když mi bylo 6 tak se rodiče rozvedli. Potom jsem občas k tátovi šel A on mi občas vyprávěl jak ve škole ubližoval holkám. Mě říkal ať to nedělám. Já jsem to ale dělal. Vždy jsem dostal nějaký trest. Táta ty tresty podporoval. Už mi potom i přestal vyprávět ty historky asi si myslel že to pomůže. Já už jsem ale slyšel hodně historek. Holkám jsem ubližoval pořád a ve 4.třídě jsem začal ubližovat ještě víc. Potom jsem šel i na holčičí záchody. Mamka řekla že je to vrchol a řekla mi že od teď se budu muset převlékat za holku a chovat se jako holka. Musel jsem i pomáhat z holčičími pracemi. Trvalo to asi měsíc. Potom byly prázdniny a mamka mě dala na chatu k její sestřenici. Mamky sestřenici jsem nikdy neviděl a její dceru taky ne. Mamka mi dala na výběr zda tam chci jít nebo zůstat doma. Já jsem si vybral že tam půjdu. Mamka mě představila dceři mamky sestřenice jako Kláru. Mamky sestřenice věděla že jsem kluk ale dceři to neřekla. Byl jsem tam 2 týdny. Potom už jsem se za holku převlékat nemusel. Myslím si že mi to prospělo. Kdyby to neudělala tak si myslím že buď by se uplatnila jedna lepší možnost že by se to vyrovnalo samo a přestal bych ubližovat sám a nebo ta horší že bych dál ubližoval a v dospělosti byl tyran.

Renata (Ne, 17. 11. 2019 - 17:11)

Můj brácha se také převlékal za holku. Jsme dvojčata a já když nám bylo 6 tak jsem si chtěla hrát na princezny. A tak jsem donutila bráchu ať se převleče za holku. Rodiče to brali jako srandu. On se potom převlékal za holku častěji. Potom šel za holku i ven a dvakrát za holku jel i na chatu. Přestalo to u něj asi v 11. Dnes je nám 24. Žádné následky to na něj evidentně nemělo.

Kim-čong-un (anonym) (Čt, 31. 10. 2019 - 17:10)

Mě převlíkala za holku "teta".Já jsem jedináček a rodiče jednou odjeli na dovolenou beze mě. A mě dali k tátovo sestřenici(Budu jí říkat teta). Hlídala mě už dříve a často mi pouštěla holčičí pohádky.Teta neměla děti. A když jsem u ní byl tak mě převlékla za holku. Mě se to nelíbilo a utekl jsem za dveře a teta mě nakonec chytla a převlíkla. Vzala mi všechny hračky z domova a dala mi holčičí co koupila. Dokonce i jsem se jako holka musel chovat např. jsem o sobě musel mluvit v ženském rodě, na záchodě jsem musel sedět. Když se to dozvěděli rodiče tak tetě vynadaly. Jednou mě potom daly na 1 den tetě hlídat a zase mě převlékla za holku. Rodiče mě od té doby tetě hlídat nedali

Tonda Vlas (Po, 28. 10. 2019 - 22:10)

Asi tak, jako Zuzčina nevlastí dcera, která popichovala jejího syna, že musí nosit tanga, které on nesnášel, protože je měl za buzerantské kalhotky.

Dana (So, 26. 10. 2019 - 19:10)

Transko, napiš zase nějaký příběh, ať si můžeš potom opět sám sobě vynadat!

Transka (Ne, 27. 10. 2019 - 03:10)

A proč? Stačí, když mi nadavas ty, Emile.

Transka (Čt, 24. 10. 2019 - 04:10)

Nedupej nožičkami a nevěř všemu, co se tady píše. A nebo, nepiš tady pohádky a nerozčiluj se, že Ti je ostatní nepadají. Tak,jak to tedy je?

Přísně veřejné (Čt, 24. 10. 2019 - 12:10)

No, jak to tedy je? Ptám se znovu, jak víš, že jsou to jen smyšlené pohádky?
Píšeš je ty?
Evidentně asi ano, když s takovou jistotou tvrdíš, že je to jen smyšlené.

Reklama

Přidat komentář