Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Default User Image
Eva (St, 13. 3. 2024 - 12:03)

Byla jsem znásilněna a přišla do jiného stavu . Má víra mi nedovolovala jít na interrupci a tak jsem doufala že se mi národní alespoň holčička. Bohužel to byl kluk a už od mala byl hrozně podobný svému otci. Neměla jsem ho ráda a často ho trestala. Když mu bylo kolem 13 let a plně se mu vyvinuly jeho pohlavní orgány začala jsem ho doslova nenávidět. Úplně nepříčetná jsem byla když měl erekci. Často jsem si prohrávala s myšlenkou že mu toho hnusného ptáka v noci ve spánku uříznu i s koulema. Ale nikdy jsem k tomu nenašla odvahu. Dnes vím že to byla chyba a měla jsem to udělat. Když mu bylo 19 let přišel z hospody ještě se dvěma kamarády. Všichni tři byly ožralí a když jsem jim začala nadávat vrhly se na mě. Nejdříve mě zfackovaly a zkopaly, potom mě svlékly a všichni tři postupně znásilnili. Prosila jsem je a brečela ale neměli slitování. Můj syn mi to navíc udělal i do zadku a to tak že mi tekla z konečníku krev. Když se všichni udělaly ležela jsem schoulená na zemi  a oni na mě začali močit. Smály se a jeden si dokonce strčil prst do krku a pozvracel mě. Nenávidím chlapy !

Default User Image
Jitka (So, 16. 3. 2024 - 22:03)

Dost nepovedená pohádka. Zkus to znovu a lépe... 

Default User Image
AdelaTrans (St, 13. 3. 2024 - 14:03)

A teď tu o Červené Karkulce. Díky 

Default User Image
AdelaTrans (St, 13. 3. 2024 - 14:03)

A teď tu o Červené Karkulce. Díky 

Default User Image
David (So, 10. 2. 2024 - 05:02)

Mě je třináct let a chtěl bych si zkusit převlíknout za holku protože se mi líbí holčičí oblečení, ale stydím se to našim říct. Takže mě by vůbec nevadilo kdyby mě mamka převlíkala za holku. Ale ta to nikdy nedělala.

Anonym (St, 13. 3. 2024 - 11:03)

Prišla som raz domov skôr a v spálni 12 ročný syn v mojom prádle. Nestihol sa schovať. Nevedel čo má robiť, keď som prišla za ním. Nohavičky boli napäté, on vzrušený a boli mokré. Moje nové nohavičky. Po rozhovore sa upokojil, povedala som mu, že je to normálne ak takto experimentuje. Občas som našla nohavičky v koši fľakaté od semena. Počas víkendu sme išli do obchodného centra a kúpila som mu jedny dámske nohavičky aby boli len jeho a neničil mi moje. Neviem či to pomôže

Anonym (St, 6. 3. 2024 - 03:03)

Brzy přijde nový Áda a budeš mít pokoj od tvých starostí.

Anonym (Út, 5. 3. 2024 - 20:03)

Ty bys potřeboval hlavně přes hubu, debile.

Default User Image
Lárina (Čt, 8. 2. 2024 - 19:02)

Když to má tak chlapec od mala, tak si na to zvykne. Já chtěla mít holčičku, avšak v brzkém mladí, ve svých 14 se mi narodil chlapec. Nebudu popisovat patálie s otcem. Avšak teď je to velmi krásný kluk, blonďáček, jako holčička. A taky dělám vše proto, aby tak vypadal. Navykla jsem ho nosit dívčí spodní prádlo a i doma jej miliskuji a je tomu rád. Prostě chce to začít již od malička a kluk se vám zcela podřídí.

Default User Image
Fanda (Pá, 9. 2. 2024 - 10:02)

Já mám takového synovce, úplně holka, je mu 11. Ani už nevím, jakou má pravou barvu vlasů, pořád ho přebarvují. Neumí čůrat ve stoje, jen vsedě ! Věčně má na sobě legíny, v létě u moře chodil v riflových kraťáskách úplně zařízlých v zadku. Plavky měl tanga, každý se za ním otočil, i kalhotky (možná to jsou slipy) má tanga! Prakticky všechno oblečení má dívčí a má náušnice. Normálně ho lituju.

Default User Image
Daniela (Pá, 9. 2. 2024 - 12:02)

To je zvláštní výchova. A synovec se cítí více ženou nebo mužem? Jak to vůbec snáší?

Default User Image
Fanda (Pá, 9. 2. 2024 - 13:02)

Vážně nevím, jak se cítí. Mluvil jsem o tom s bráchou, ale ten jen mávne rukou, že ať si dělá, co chce (tím myslí manželku). A kluk je taková tichá myš, pořád na mobilu, když komunikuje, tak to chodí mámě pošeptat. Jezdil jsem s ním nedávno na horách na vleku a vůbec se mnou nemluvil.

Default User Image
Daniela (Pá, 9. 2. 2024 - 14:02)

Jak se jmenuje a jak ho oslovují? A vy nerozeznáte kalhotky od slipů? Myslíte, že bratr na kluka kašle? Takové zamlklé dítě , to je vždycky divné!

Default User Image
Fanda (Pá, 9. 2. 2024 - 16:02)

Jméno má Petr, ale odjakživa se mu říká Péti. Jestli má kalhotky nedokážu určit, ale vždy je má hodně vytažené, tak že má holé půlky , řekl bych spíš dívčí tanga . Bratr žije kšeftem, kluka si pořídil spíš náhodou, všechno má pod palcem jeho žena. A dnes jsou skoro všechny děti ponořeny do mobilu a verbální komunikace jim nic neříká.

Default User Image
Hele (Pá, 9. 2. 2024 - 16:02)

strejdo, kdyby ses raději natvrdo zeptal švagrový, proč klučinu drží v zařezaných kalhotkách a bůhví v čem ještě, uděláš pro toho kluka víc, než když to tady budeš vypisovat! Litovat kluka, ale přitom tomu pouze přihlížet, to není postoj správného chlapa! A ten tvůj brácha je fotr naprd!!!

Default User Image
Fanda (Pá, 9. 2. 2024 - 18:02)

Já se s bráchovou barbínou vybavovat nehodlám, už mnohokrát mi vpálila, že jsem chudej a ona bohatá.

Anonym (Pá, 9. 2. 2024 - 19:02)

A tu je ten problem. Snobska panicka si nieco dokazuje vid tanga na synkovi. A tak to ti bohati maju. Skoda ze v takychto uchylnych pripadoch nemozu zakrocit uradu aby dieta odobrali. A ty si tiez trtko! Lutujes tu toho synovca a dohadovat sa nechces. A tvoj brat pekny kkt

Default User Image
Fanda (Pá, 9. 2. 2024 - 23:02)

Jo, lituju ho, že vypadá jako holka a je mi jasné, že je to švagrové práce. Ale kritizovat jí nechci, vidíme se za rok dva týdny, jeden v létě, druhý v zimě. Tak by to nemělo efekt, jen bych dělal zlou krev.

Anonym (Pá, 9. 2. 2024 - 14:02)

Chudák dieťa. Vziať ho odtiaľ možno aj do domova, hrôza

Default User Image
1 (Čt, 8. 2. 2024 - 23:02)

Jsem 13 kluk a chtěli bych být holka jak mám začít?Mám nosit  dámské prádlo např:kalhotky,legíny, silonky,croptopy nebo si mám brát vložky prosím poradíte mi Lenko?

Reklama

Přidat komentář