Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Transka (So, 26. 10. 2019 - 05:10)

To ti nepomůže. Přestaň ty pohádky psát tak nadrženecky a třeba ti je někdo začne věřit. Je toho hodně, v čem se musíš ještě zlepšit.

Dana (So, 26. 10. 2019 - 12:10)

Ty jsi fakt dobrej schizofrenik, píšeš tady svoje onanistické fantazie a potom si pod jiným nickem sám nadáváš.
Jdi se léčit, magore.

Transka (So, 26. 10. 2019 - 18:10)

No tak Emile, proč píšeš pod nickem Dana? To ti máme jako věřit, jo Emile?

Přísně tajné (St, 23. 10. 2019 - 18:10)

Hrůza. Nechápu jak může někdo těmhle kecum věřit.

Přísně veřejné (St, 23. 10. 2019 - 18:10)

Tak jim nevěř, ty šašku. On tě snad někdo nutí?

Transka (St, 23. 10. 2019 - 21:10)

Proč mu nadáváš? Všichni ví,že to jsou kecy a smyšlené pohádky místních honičů. A jestli jsi to fakt nevěděl, tak sorry, že jsem ti teď zhroutil svět.

Přísně veřejné (St, 23. 10. 2019 - 22:10)

Jak jsi na to přišel, ty šašku počmáranej, že jsi mi zhroutil svět?
A jak víš, že to, co je tady psáno v příspěvcích jsou všechno jen kecy a pohádky?
Nebo jsi jeden z těch co je tady píší?
Tak to potom vysvětluje mnohé...

Jirka N. (St, 23. 10. 2019 - 12:10)

Já tedy ano.

Jirka N. (Út, 22. 10. 2019 - 09:10)

Já jsem zažil něco podobného, akorát že mám o čtyři roky starší sestru a ta mě v dětství často převlékala za holku, protože chtěla mít i mladší sestru a pak jsme si spolu hráli s dívčími hračkami.
Ale nevadilo mi to, zpočátku jsem se tedy trochu styděl, ale pak už ne a naopak mi to přišlo i zajímavé zkusit si jaké to je být holka.

Jirka N. (Út, 22. 10. 2019 - 09:10)

Já jsem zažil něco podobného, akorát že mám o čtyři roky starší sestru a ta mě v dětství často převlékala za holku, protože chtěla mít i mladší sestru a pak jsme si spolu hráli s dívčími hračkami.
Ale nevadilo mi to, zpočátku jsem se tedy trochu styděl, ale pak už ne a naopak mi to přišlo i zajímavé zkusit si jaké to je být holka.

Petr (Po, 21. 10. 2019 - 20:10)

Já jsem se v dětství také převlékal za holku. Mám ségru se kterou jsme dvojčata. Když jsme byli ve školce tak jsme si spolu moc nehráli. Doma si s námi většinou hrála mamka. Když jsem dokončil 1.třídu tak má mamka dávala na prázdniny k tetě která byla učitelka. Teta si ale s námi moc nehrála. Měl jsem jednu sestrenici. Se ségrou a s ní jsme si hráli,a protože jsem byl jediný kluk a sestrenice neměla klučičí hračky tak jsem si občas hrál s nějakým autem z domova ale spíše s hračkami sestrenice. Často jsme si hráli na princezny. Já jsem ale byl princ. Jednou mi ale řekly že chtějí být bez prince. Já jsem se urazil a šel jsem říct tetě že si se mnou nechtějí hrát. Teta mi navrhla že se můžu holek zeptat jestli můžu být také princezna. Holky řekly že ano. Tak teta našla nějakou paruku a oblékla mi šaty sestrenice a hráli jsme si na princezny. Když jsme si hráli na princezny jindy tak jsem byl občas princezna a občas princ. Jednou si prostě jenom povídali a řekly mi že si s nimi můžu povídat ale jen když se převleču za holku. Já jsem se Teda prevlekl. Další prázdniny už si spíše jen hráli s hračkami. Občas jsme se spolu bavily s tím že já jsem by převlečený za holku.

Nela (Út, 22. 10. 2019 - 16:10)

Petře šel si někdy převlečený za holku ven?

anonym (Čt, 17. 10. 2019 - 18:10)

Dobrý den. Jsem samoživitelka s jedním synem.Syn se ale holkám často posmívá. Napadlo mě že bych se občas za trest o víkendu nebo po škole musel převléct za holku a i se tak chovat. Poraďte mi zda by to bylo dobré nebo ne.

Tobias (Po, 28. 10. 2019 - 16:10)

Myslím si že by mu to neuškodilo. Já jsem se holkám také často posmíval. A například ségře když dělala nějakou domací práci tak jsem se jí strašně smál. Matka to řešila tak že mi řekla ať to udělám já. Neposmíval jsem se jim ale jen doma. Ve škole jsem se jim ale také posmíval. A když jsem musel udělat nějakou domácí práci tak jsem to většinou kazil. A jednou po tělocviku šla jedna holka ze třídy na záchod ještě v úboru a já jsem jí tajně vzal oblečení a hodil ho do koše. Učitelka si toho ale všimla a řekla to matce. Matka byla samoživitelka. Potom ji napadlo že po škole a o víkendu budu muset dělat věci jako holka. Probrala to s psychologem. Psycholog ji řekl že ano ale lepší by bylo se i převlékat a rozhodně ne jen občas(maximálně mimo školu) a dělat to dokud to nepřestane. Já jsem o ničem nevěděl. Matka mi to sdělila až jednu sobotu ráno. A tak jsem se musel převlékat za holku. Mamka mi zakázala chodit ven. A jelikož se blížili prázdniny a nepřestalo to tak jsem musel jako holka strávit cca 80% prázdnin. O prázdninách mi povolila jít ven ale pouze jako holka. Já jsem si našel kámošky a vydával jsem se za holku co se právě přistěhovala. Dokonce jsem se skamarádil i s tou holkou co jsem jí ukradl oblečení. Potom to přestalo a už jsem se za holku nemusel převlékat.

Jindra (Po, 28. 10. 2019 - 22:10)

A jak se k tomu stavěla tvoje ségra, když jsi musel doma být za holku?

Tobias (Čt, 31. 10. 2019 - 16:10)

Tehdy jí bylo 15 takže jí to tolik nezajímalo. Občas se my ale vysmála

Transka (Po, 28. 10. 2019 - 18:10)

A zazvonil zvonec a pohádky je konec!

Radka (Po, 21. 10. 2019 - 08:10)

Určitě by mu to neuškodilo, ostatně stejný problém jsem také před nedávnem řešila u synovce.

Petr (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

Pokud se syna chcete zbavit a chcete aby si ho odvedla sociálka tak ano, dobré to bude.

Filip (Čt, 17. 10. 2019 - 15:10)

Mě se to stalo. Mám o 1,5 roky starší ségru. Se ségrou jsme měli jeden pokoj. Matka na nás byla sama a když nás poslala do pokoje tak jsem si se ségrou hrál. Většinou jsem si hrál já s holčičími hračkami. A když mi bylo 7 tak mě ségra donutila prevleknout se za holku. Mě se to že začátku nelíbilo. Pak jsem se prevlekl asi 3krát a máma mi navrhla že si můžu zkusit být na víkend holka. Nakonec jsem řekl že si to vyzkouším. O víkendu se mi to zalíbilo a někdy jsem se po škole nebo na víkend za holku prevlekl. Jednou když jsme na 3 dny na machancovo jezero tak jsem se prevlekl za holku(bylo mi 8).Dokonce jsem nosil i dívčí plavky. Později jsem občas šel i ven převlečený za holku. Nasel jsem si i kamarádku které jsem lhal že jsem holka.dokonce jsem i do Školy občas vzal pod kalhoty ženské spodní pradlo . V 11 mi pomalu prevlekaji vymizelo. Už jsem spíše nosil jen občas kalhotky. Uplne to vymizelo někdy ve 13.

Reklama

Přidat komentář