Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Dana (Út, 21. 1. 2020 - 18:01)

Ano, kalhotky nebyly vidět. Když šli, tak ta ženská ho vedla s rukou na prdelce. Když seděl, tak si dal tričko přes kolena, rozkrok si uměl ohlídat. Jen na trampolíně ukázal všechno.

Nikola (Út, 21. 1. 2020 - 20:01)

Chudáci, když jim trápení kluka dělá dobře. V Klokánku by to měl lepší!

Jity (Út, 21. 1. 2020 - 21:01)

Jako jaký trápení? Tak vypadal jako holka, no! Malí kluci s dlouhými vlasy jsou krásní, líbí se mi to. A kalhotky v chlapecké prdelce musí být sladké, jestli se to rodičům líbí, tak ať si to užijí, než jim kluk vyroste!

Dana (Pá, 24. 1. 2020 - 10:01)

Opravdu vám nepřijde divné dávat před tolika lidmi tak velkému děcku kalhotky?Snad by si je oblékl i sám a třeba pod osuškou, aby to nebylo vidět. Takhle to bylo dost potupné.

Standa (Pá, 24. 1. 2020 - 16:01)

Dano, nevím co pořád řešíte, to je věc těch rodičů. Tak jste se nemusela na to dívat, ne?

Lukáš (Út, 21. 1. 2020 - 19:01)

Ale stejně by bylo rozumnější, kdyby mu dali kraťásky nebo sukýnku.

Lukáš (Út, 21. 1. 2020 - 08:01)

A nevšimla jste si, jak ho oslovovali, jestli mu říkali dívčím jménem?

Dana (Út, 21. 1. 2020 - 10:01)

V tom hluku nebylo slyšet, co si povídali, i když byli těsně vedle nás. Ale muž na něj volal do vody Stefi, ale on to ani poněkolikáté neslyšel, tak pro něj pak šel a vynesl ho z vody. A vynášel ho jako batole s rukou mezi nohama !

Standa (Út, 21. 1. 2020 - 13:01)

Dano, nedělejte z toho takovou aféru. Spousta kluků má dlouhé vlasy, stejně tak jako náušnice, bikini plavky jsou taky u malých chlapců normální. Slipy jsou u desetiletého kluka k nerozeznání od kalhotek a tričko ? Jak se pozná dívčí od chlapeckého? Náš kluk teda v deseti měl už boxerky, ale cvrčka v nich taky nebylo vidět. A u tak malýho dítěte snad rodiče ještě mohou sáhnout mezi nohy, nemyslíte?

Dana (Út, 21. 1. 2020 - 18:01)

V oblečení se moc nevyznáte, ale s těmi plavkami máte celkem pravdu. A jestli jste deseti letému synovi běžně sahal mezi nohy, tak pane jo...

X (Po, 20. 1. 2020 - 15:01)

A jak byl oblečený, když tam přišel ?

Dana (Po, 20. 1. 2020 - 18:01)

Nevím, tam se chodí od pokladen rovnou do šatny. Já jsem si jich nevšimla do chvíle, kdy jsem zjistila, že ta holka je kluk.

Aleš (Ne, 19. 1. 2020 - 16:01)

Já to měl trochu jiné,od malička se mi líbili mamčiny svetry,hlavně propínací. Jednou když mě matka nachytala jak si honím jejím svetrem a druhý mám oblečený,tak mě nejdříve vynadala. Pak večer jsem se musel svléknout do naha, vzít si její kalhotky a podprsenku,kterou mi vycpala dalšími jejími kalhotkami. Pak jsem si musel obléci její rozepínací chlupatý svetr a na něj ještě jeden,jen volně přes ramena.Takto jsem musel být před ní celý večer a chvílemi si ho honit a mít pořád erekci. Mělo to být za trest,ale mě se to líbilo.Když viděla,že mě to baví,tak mi řekla,že si svetry můžu půjčovat a klidně do nich stříkat. Takže to dopadlo dobře,když onanuji, tak se ráda na mě dívá.

Marek (Ne, 26. 1. 2020 - 04:01)

Já sem se rad dival na svoji matku od puberty asi kolem 14 roku sem si taky pujcoval jeji obleceni a zkousel si ho ,hral si s jejíma vecma , chodil doma v jejich botech bylo to fajn, nikomu sem to neříkal ale zbožňoval sem vůni jejiho prádla a samozřejmě sem se neobesel bez jejich kalhotek které sem si potaji půjčoval z koše na prádlo, trvalo to dlouho asi do 20 nez sem se zamiloval do moji prvni holky, do té doby byla pro me mamka vzorem ženské krásy a až sem se i nekdy styděl co to delam a jestli sem normální, často sem ji smiroval a ikdyz sem uz davno dospelej tak bych rád se podelil otom jak sem to prožíval já, rád sem se ji dotykal a nebo třeba jen když sme si povidali tak sem si představoval jak se sni miluju a chovam se k ni jako táta byl sem svedkem jak si o sexu povídají a cas od času sem měl tu čest je slyšet primo pri akci, bylo to fajn poslouchat vlastni matku jak si užívá, když se naši rozvedli bylo mi asi 17 a ja zůstal s matkou a žili sme sami , domu si známosti nezvala a když sem věděl ze v noci doma není tak ze je u nějakýho chlapa ale to nebylo často, spíš sem si jen pral aby si nenabehla a byla už doma ... otec se mi odcizil vztah s matkou sem mel fajn , pomahal sem ji s domacnosti a vse fungovalo jak mělo , v podstate me rozmazlovala , ja sem v tu dobu si samozrejme uz přál najit holku ale s matkou sem se otom nebavil pořád sem se uspokojoval představou jak to zaziju s matkou ale vzivote bych se neodvážil si neco dovolit, vim ze sem odbocil od tématu ale nic nemusi byt nemožné, kdyz se kluk prizna matce ze se mu mama líbí je to špatně? Ja sem byl rád ze mati je kočka a já sem jeji syn a to plati doteď, davala mi rady jak na ženský i v pozdejsim věku, ani me se nevyhnul trapas kdyz mě doma přistihla pri honeni , stydel sem se ale ona se chvili divala o odesla nic neříkala jasne ze sem nebyl ani prvni ani posledni kluk kterej se ukazal matce v plne velikosti , je logické ze to nikde nebude ventilovat , nevim jestli se vzrusila ale uz sem se před ni nestydel prevlekat nebo chodit jen ve slipech , nebo usnout nahatej s odkrytou perinou ... nevěřím ze sou časté případy ze se deje i mnohem vic mezi matkou a synem ale když se maji rádi a zijou v jednom bytě tak to neni nemožné , kazdy ma jinou uchylku nevim jestli by se mamka zlobila za ty kalhotky nadruhou stranu je to pochopitelně že nás to přitahuje

Daniel (Út, 7. 1. 2020 - 19:01)

To oblečení jsem si nechtěl oblíc ale chtěl jsem aby byla v šoku že go nemá

Daniel (Ne, 5. 1. 2020 - 21:01)

Mě dvakrát ségra převlékla za holku. Myslím si že to bylo dobře. Mě tehdy bylo 11 a jí 16. Já jsem jí jednou trochu nařízl plavky. Ona si ničeho nevšimla ale potom jí ve vodě spadly. Jednou rodiče na víkend odjeli a.ona mě hlídala. Nachytala mě jak zkouším kouřit. Řekla mi že když se na víkend převleču za holku ta rodičům nic neřekne.já jsem tedy přijal. Potom mě ještě jednou převlékla. Nachytala mě jak jí kradu oblečení. Opět udělala to samé co před tím. Rodiče o tom nevěděly. Ségře rodiče moc nevěřili ale mě ano. Uvažoval jsem že jim to řeknu protože by to ségra možná mohla schytat a těm dvou incidentům by nevěřily. Nakonec jsem jim to neřekl.

Rad (Po, 6. 1. 2020 - 18:01)

A proč tě ségra převlékla zrovna za holku? To jako za trest nebo místo tebe chtěla mít mladší ségru? No tak jestli tě chytla jak jí kradeš oblečení tak ti to převlíkání asi moc nevadilo, že.

Daniel (Út, 7. 1. 2020 - 19:01)

Myslím si že to bylo hlavně kvůli těm plavkám. Jenom si potřebovala najít argument proč mě má potrestat protože s těma plavkama jí to rodiče nevěřily a řekly jí že to udělala sama. Najít si argument nebylo pro ségru tak těžký. Já jsem dělal hodně lumpáren. Jednou jsem dokonce dostal 2 z chování.

Pepe (Pá, 3. 1. 2020 - 14:01)

Mám 2 starší sestry a taky jsem po nich leccos zdědil, hlavně trička, nátělníky, tepláky a tak. Myslím, že máma jim kupovala i věci abych je pak mohl podědit. Ale sukně nebo vysloveně holčičí oblečení jsem nikdy nenosil. Později jsem si sám "na tajňačku" vyzkoušel i jejich prádlo. Když to na mne prasklo, tak mi máma koupila pár kousků dívčího prádla i pro mne. Žádné "následky" to na mne nezanechalo, dneska se oblékám normálně do pánského.

Maruš (Pá, 3. 1. 2020 - 19:01)

Tak to máš super mámu, že to vzala takhle v pohodě. A to sis zkoušel jenom prádlo po ségrách nebo i sukni nebo šaty?

Reklama

Přidat komentář