Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Táňa (Ne, 27. 12. 2020 - 16:12)

Zdravím přítomné mámy , já mám syna bude mu za 2 měsíce už 12 a mám s ním tak trochu potíž v tom že strašně rád doma nosí body které jsem mu koupila já před rokem protože měl dočasný problém s nočním pomočováním a tak jsem mu je koupila aby mu plena dobře držela . Jenže teď už plenku nenosí a tak jsem to nechala na něm v domnění že je taky odloží , problém je taky to že když už v nich nemá plenu tak se mu pořád zařezávají do zadečku a má je jako by měl na sobě tanga.Kupodivu mu to ale nevadí , a když si vezme jiné tak je to to samé v předu jsou klasicky úzké což mu zatím nevadí vzhledem k velikosti malého.vzadu jsou sice širší ale jakmile si je obleče tak je má hned mezi půlkama.Dokud měl plenu tak to šlo ale takhle je na něho docela legrační pohled .Taky mě napadlo jestli není nějaký výrobce který by mu je ušil na jeho míry ....... nevíte někdo kdo by případně ušil ? Nerada bych na něho nějak tlačila aby neměl nějakou depresi a tak ho v tom raději podpořím.

Olina (Po, 28. 12. 2020 - 11:12)

Tak mu kup dívčí jednodílné plavky nebo gymnastický dres, obojí vypadá jako body, navíc díky pružnému materiálu se dobře přizpůsobí tvaru těla a nebude se zařezávat.

Táňa (Po, 8. 3. 2021 - 16:03)

Ahoj Oli , tak to dopadlo tak že jsme spolu vybrali jednodílné plavky .Malej si vybral docela hodně vykrojené , asi máš pravdu protože na něm vidím že je nosí rád a už se mu tolik nezařezávají .Jen v předu jsou hodně hodně uzoučké a tak má schovanou jen žížalku ale kuličky mu koždou chviku bud z jedné a nebo druhé strany lezou ven , ale v podstatě to je dobrá volba , malej je v nich spokojený a to je důležité.Také jsem mu koupila pár bavlněných na spaní do kterých si na spaní občas ještě bere pro jistotu plenku ale ty jsem vybrala spíš menší aby mu pleny dobře držely / dostává 2 látkové/ .Zatím tedy je vše v pořádku.Díky za radu.

Táňa (Po, 28. 12. 2020 - 15:12)

To jsem zkusila v létě když jsme se byli koupat ,no na koupání na chvilku snad ale je v tom moc umělotiny a kluk se v nich tak zpotil že jsem ho radši potom nechala koupat nahého. To raději ne , tyhle bavlněné jsou pro něho určitě lepší .Když si oblíkne větší velikost tak mu z nich po chvilce vylézá malej ,napadlo mě že bych mu pod ty body mohla dát kalhotky aby mu malej nevylézal ale kluk mi řekl že si radši vezme zase plínu než aby měl pod bodama ještě kalhotky. Dneska mi taky řekl že mu stejně v těch plenkách bylo líp ,tak nevím.Ale asi to nechám na něm ať si je doma v čem chce a nebo mu dám peníze ať si koupí co bude chtít.

Marika (Ne, 13. 12. 2020 - 02:12)

jaký máte názor na nošení kyčelní ortezky?

Alena (Pá, 4. 12. 2020 - 22:12)

Omlouvám se dřív jsem to nestihla .
V pondělí košile dorazila syn z ní měl velkou radost a v úterý ráno si nezťežaval na bolest břicha asi dostane pod stromeček další.Taky jsem přemíšlela o overalu nebo jednodílném pyžamu.

Abe (Pá, 4. 12. 2020 - 23:12)

Pokud se syn nestydí, postačí kabátek od pyžama. Takto spím já. Manželku potěší moje ranní erekce. Jen před synem se neukazuji, aby neměl komplex z mého většího penisu. Spodek nechávám obnažený z racionálního důvodu. Před lety jsem byl operován s abscesem v rozkroku, který vznikl také díky zapaření užíváním těsných trenek. Od té doby dbám přísně na hygienu spodku a nahota je mj. jedním ze způsobů.

K. (Pá, 4. 12. 2020 - 23:12)

A co tě tak fascinuje na mužské noční košili? Vždyť je to jako dlouhé triko na spaní.

Abe (So, 28. 11. 2020 - 23:11)

Trošku se nám to zúžilo na noční košile a bezpohlavní módu, ale zcela uniklo, proč to matky dělají. Soudím, že je to proto, že chtěly holčičku, dále proto, že se v ženském duševním prostředí cítí jisté a v mužích se příliš nevyznají, nebo jejich matka hrála v jejich rodině dominantní roli. Případně otec byl bezpříkladný alkoholik a surovec. Manželka hodně toužila po holčičce, ale syny nepřevychovávala. Většina z nich se sice od ní naučila výborně vařit, ale to byl jejich zájem. Moje matka mne převychovávala zcela záměrně k tomu, abych se neoženil a staral se jen o ní. Když jsem to nenaplnil, byl jsem zcela nepokrytě nenáviděn.

Pepa (Út, 1. 12. 2020 - 12:12)

S některýma klukama je to ztracený. Měl jsem na chalupě ubytovanou matku-podnikatelku-samoživitelku. Jakoukoli moji pomoc odmítala, byla neskutečně hrdá a svéhlavá. Jejímu klukovi bylo skoro patnáct, když přijeli, měl na sobě legíny! Měl svůj kosmetický kufřík a sám svému prádlu říkal kalhotky. Takový kluk se nikdy jako chlap chovat nebude, máma mu úplně vygumovala hlavu.

Marie (So, 28. 11. 2020 - 10:11)

Noční košile nemá nic s pohlavím. Muži i kluci nosily v minulosti i teď nosí noční košile. To jenom pár omezencu o tom ještě neslyšelo.

Pavel (So, 28. 11. 2020 - 10:11)

Dnes skoro žádné oblečení nemá nic společného s pohlavím. To je můj názor a potvrzení mám naproti mému domu. Ten jejich kluk je jako holka, těžko to dnes rozeznat.

Alena (Pá, 27. 11. 2020 - 22:11)

Děkuji za rady ptala jsem se protože mámu synovi vadí na spaní gumička v pase. A po výkendu by měla dojít 1. Košile tak potom napíšu.

Láďa (Pá, 27. 11. 2020 - 15:11)

Já měl to samé, matka chtěla abych před ní nosil dívčí oblečení, a teď po mnoha letech mi to něco dalo a chovám se k něžnému pohlaví lépe a dovedu je více pochopit, mám vlastní rodinu i děti

Anežka (Pá, 27. 11. 2020 - 05:11)

Je tomu hodně let, ale moje sousedka měla syna, kterému asi od 5 let oblékala doma holčičí oblečení. Kluk měl třeba oblečené kalhotky,růžové punčocháče, tričko,růžový nebo červený holčičí propínací svetřík. Ale jemu se to líbilo a později si oblékal doma před matkou její oblečení včetně podprsenky. Jinak to byl normální kluk ale takto dělal mamince radost a měli spolu krásný vztah, možná i víc, to už nevím.

Pepa (Pá, 27. 11. 2020 - 04:11)

To že nemáš odvahu vyjít...Sukni občas nosím a jsou muži, kteří ji nosí běžně, ovšem na nějaký zlom v myšlení většiny to nevypadá.

Sára (Pá, 27. 11. 2020 - 04:11)

Taky jsem neviděla holku v klučičím oblečení. Ale pokud se jedná o poruchu identity... snad... od dětství holka kluk, kluk holka Jinak matka zneužívající dítě k řešení svých niterných problému o postavení ženy...to snad ne

Abe (Čt, 26. 11. 2020 - 22:11)

Doporučuji. Má to spoustu výhod. Hlavně bez spodního prádla. Genitálie musí větrat. V dětství jsem si to užíval, ale u svých synů nevyžadoval, protože mne to nenapadlo. Spali většinou nazí.

Alena (Čt, 26. 11. 2020 - 22:11)

Jaký máte názor na noční košile pro kluky?
Děkuji.

Návštěvník (Pá, 2. 10. 2020 - 06:10)

Musíš mít hodně smutný život.

Reklama

Přidat komentář