Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Ela (Čt, 21. 2. 2008 - 13:02)

Pro Helenu a Evču: Jo, bohužel to můžu potvrdit, i když já se nepokakala. Jako studentka jsem z pochopitelných důvodů jezdila často domů na víkendy stopem, znáte to. Ale jen do té doby, než mi zastavil na první pohled slušný chlapík, takový seriózní manažerský typ. Dost dlouho jsme si normálně povídali, jenže pak zabočil na takové zastrčené parkoviště mezi stromy a začal se na mě sápat a ruku vrážet do klína. Byla jsem z toho tak v šoku, že nejen jsem si vůbec nedokázala rozepnout pás, ale dostala jsem takový strach co bude, že jsem se počůrala. Což mě asi zachránilo, protože jeho reakce byla blesková - rozepnul mi pás a s nadávkami, že jsem prase, mě vyhodil z auta i s mými věcmi, což bylo štěstí, že jsem se mohla dovolat tátovi a říct mu, co se stalo, aby pro mě přijel. Sice jsem musela na něj hodinu čekat a pak ještě hodinu protrpět cestu domů v tom stavu a jeho výčitky, že mi o tom stopování už tolikrát s mámou říkali, ale to nebylo nic proti tomu, co se mohlo stát,myslím, že jsem měla fakt pořádné štěstí.

slečna T. (Čt, 21. 2. 2008 - 11:02)

Ahojky vespolek, teda pořádně podivný téma a kdyby se mi to nestalo asi bych si klepala na čelo co to má znamenat, hmm ale pravě že bohužel stalo:-(( přišlel na mě průjem v autě zrovna když byla ve městě nějaké nehoda a všechno to stálo, příšerný pocit ostuda a ponížení fujjj, jediné štěstí že se mnou nikdo nejel

Evča (St, 20. 2. 2008 - 21:02)

to myslíš jako že kdyby Tě chtěl někdo znásilnit tak se naschvál pokadit??? hmmm to je docela možný je to nechutný,,, no nebudu se v tom dál babrat... asi máš pravdu

Helena (St, 20. 2. 2008 - 11:02)

Darina: Pokadění tě mohlo zachránit před znásilněním, protože tohle by je mělo odradit.

Darina (Út, 19. 2. 2008 - 17:02)

jo taky potvrzuji bohužel jsem měla tutéž zkušenost před několika lety mě v noci napdli dva opilci a já se taky strachy pokadila zmlátili mě a já asi ztratila vědomí, protože jsem se probrala na zemi po nějaké chvilce a s hrůzou zjistila že krom modřin jsem i pokaděná.

Jolana (Út, 19. 2. 2008 - 15:02)

hmm někde jsem četla že pokadit se strachy je docela běžný jev ve stresující situaci

Magda (Po, 18. 2. 2008 - 21:02)

Ahoj mě se to taky přihodilo bylo to loní na jaro vracela jsem se od přítele a ve městě se dostala do nějaké demonstrace skínu a anarchystů, měla jsem děsnej strach a pak mě napddnul jedne ze skínu a ja se prostě strachy pokadila, uplně jsem se třásla a byla jsem v šoku měla jsem strach že mi neco udělají hroznej zážitek naštěstí mě pak nechali být a nic se mi nestalo, teda krom pokaděnejch kalhot, no ruku na srdce v životě by mě nenapadlo že se pokadím strachy...

Andrea (Po, 18. 2. 2008 - 17:02)

Mě se to stalo minulý rok, bohužel v práci. Měli jsme poradu, začala jsem cítit nutkání na velkou. Pak to nějak přešlo. Porada skončila a já se vrátila do kanceláře. Za okamžik zvonil telefon. Volal šéf firmy, která s námi kooperuje. Hovor trval něco přes půl hodiny. V jeho průběhu se to začalo znovu ozývat, ale říkat šéfovi kooperační organizace, že potřebuju na záchod, mi přišlo blbé. Myslela jsem, že to vydžím, že nejsem malý děcko. Hovor se chýlil ke konci, já se strašně potila a bledla. Jak hovor končil, přišla kolegyně a po skončení rozhovoru se mě ptala, co se děje. Já říkal, že potřebuji na WC a jak jsem to dořekla, tak jsem ucítila jak to ze mne letí do kalhotek. Kolegyně se strašně bavila. Ja jsem se propadla hanbou. Byl to strašný smrad a ce bylo pro mne jedině dobré, bylo to, že jsem eměla tanga. Ale i tak bylo viděto, co se přihodilo, protože to docela prosáklo a boule na zadku byla taky obrovská. Trnula jsem, aby to nezačalo propadávat na zánovní koberec. Chtěla jsem dát výpověď, ale snad u ž si z toho nic dělat nebudu. Lidi to občas dávají najevo a pošklebují se.

Majkl (Ne, 17. 2. 2008 - 15:02)

Na prázdninách s rodiči jsem se poprvé jako dítě civilizace seznámil se suchým záchodem. Upřímně řečeno - nebyl jsem nadšen, přece mně nemohou donutit srát na místě, kde sere libovolný dobytek a já potom vím co nakydal.
Fuj, jak strašná rána. Já čistotný člověk seroucí už nějaký ten pátek do vody, naučen splachovat a mýt si hned ruce, mám trpět na hnusném, smradlavém a mouchami obléhaném hajzlu?
Rozhodl jsem se nesrat vůbec. Když to na mně přišlo, stačilo myslet na specifické situace a pnutí odeznělo. Jednou po ránu však má filozofie nesraní vykvetla na povrch. Ležím na palandě a pustím šišku do tepláků. Posral jsem se, to je hanba, nikdo se to nesmí dovědět. slezu tedy z palandy a vedle chaty vyklepu hovno z tepláků a zakopu pod chatičku. Šlo to, bylo tuhé jak kámen, takže nezanechalo snad ani stopy.
Rodičům bylo divné, že neseru již čtvrtý den a měli proti mně psychologické zbraně.
"Jsem se dočetla, že jedna ženská někde v americe přestala srát. Nešlo to už zastavit a potom srala hubou".
Co bylo horší? Přetrpět pár minut v kadibudce nebo srát hubou? Byl to tak odstrašující příklad, který mně dovedl do kadibudky udělat regulérní káko. V nouzi se dá zvyknout na ledacos, ale pánbůh zaplať za naše porcelánové a vodou atakované hajzly. Ufff.

Eva S. (Pá, 15. 2. 2008 - 12:02)

mě se to naposled stalo před čtrnácti dný když jsem dostala střevní chřipku, fuf bylo to hrozný, naštěstí to bylo doma no stát se mi to venku nevím co bych dělala...

alexej (Po, 11. 2. 2008 - 20:02)

carol a ne k pokakání...? ;-))))

carol (Po, 11. 2. 2008 - 15:02)

..teda to je diskuse k popukání:-) nicméně s Vendulkou soucítím, byla jsem v téže situaci, ale dopadlo to líp zastal se mě nějakej pán a s manželkou a nabídli mě že mě svezou autem domů, ale jinak nevím nevím jsem měla taky na mále, určitě se to srachy stát může tomu věřím je to dost reálné

carol (Po, 11. 2. 2008 - 15:02)

..teda to je diskuse k popukání:-) nicméně s Vendulkou soucítím, byla jsem v téže situaci, ale dopadlo to líp zastal se mě nějakej pán a s manželkou a nabídli mě že mě svezou autem domů, ale jinak nevím nevím jsem měla taky na mále, určitě se to srachy stát může tomu věřím je to dost reálné

vendula (Ne, 10. 2. 2008 - 23:02)

jo jde to pokakat se strachy můžu to z vlastní zkušenosti potvrdit já se pokakala srachy cestou z práce, když mě obtěžoval opilej chlap a když jsem se dala na útěk dal se za mnou a řval na mě že jak mě chytí tak uvidím já byla v naprostém šoku a a celá ksem se třásla a pak když jsem cítila že zrychluje tak se to stalo pokakala jsem se ani nevím jak prostě mě povolil svěrač a byla jsem po... hrozný pocit naštěstí pak zakopnul a já dostala náskok a utekla mu, to jak jsem pa vypadala nebudu raději komentovat.

Marky (Ne, 10. 2. 2008 - 19:02)

To fakt jde pokakat se strachy, já si vždycky myslela že se to jen tak říká. Jinak mě se to stalo v devítce, prostě jsem nedoběhla na WC a musela mě z toho umýt mamka, takže taky celkem trapas.

Lenka (Pá, 8. 2. 2008 - 20:02)

Jo jinak nejsem ta samá Lenka, co psala o silvestrovským mejdanu....

Lenka (Pá, 8. 2. 2008 - 20:02)

Iveto a strachy z čeho? Mi se to stalo taky na podzim, kvůli sázce jsem v jednom krámě ukradla sušenky, jenže mě drapli a volali mámě, jestli si pro mě může přijít do kanceláře a všechno tam vyřídit. Bylo mi hrozně celou dobu a když mě pak máma vlekla domů, že to teda něco uvidím, tak už jsem to po cestě nevydržela a taky se pokakala strachy z toho, co bude doma za mazec.

Tonicka (Pá, 8. 2. 2008 - 13:02)

já se pokakala když jsem byla na základce v prvomájovým průvodu, byla docela ostuda a musela jsem tak vydržet asi dvě hodiny hrozný děcka se mi smáli až do konce základky to se mi stalo v sedmé třídě

Návštěvník (Pá, 8. 2. 2008 - 13:02)

Wláďka-spíš to byl takovej posranej koncert, nebo tys tam snad s těma hovnama v kalotech zůstala? Nooooo, to se nedivím, že nechceš psát kde to bylo, to asi nikdo nikdy nezapomene.

Iveta D. (Pá, 8. 2. 2008 - 13:02)

Ahoj je to hrozný ale taky se mi to stalo pokakala jsem se strachy

Reklama

Přidat komentář