Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

evža (St, 6. 2. 2008 - 17:02)

jen jmenuj interpreta ž kterýho ses pos...

Wláďka (Út, 5. 2. 2008 - 13:02)

já to pustila do kalhot loni na jednom velkým koncertě raději nebudu jmenovat kde a kdo tam hrál všude moře lidí na WC fronta jako prase a potřeba sílela a sílela no nezvladla jsem to pokadila jsem se měla jsem pak pokazenej zbytek koncertu:-((

Tom (Út, 5. 2. 2008 - 13:02)

nedavno mě to chytlo daleko od baráku sevřel jsem zadek a pospichal do křoví ale už bylo pozdě něco už jsem měl ve slipech.v křoví jsem si ulevil a zadek si utřel do slipů a nechal je tam.

milan (Út, 5. 2. 2008 - 12:02)

jen e nestyď a komentuj;-)))) tos ani nebyla moc happy coooooooo;-))

leona (Út, 5. 2. 2008 - 11:02)

mě se to stalo cestou ze schůzky chtělo se mi moc na velkou, ale nebylo si kam odskočit zkoušela jsem to v jedný restaurace po cestě zrovna končili a číšník byl nepříjemnej nechtěl ani slyšet, tak jsem už hodně zoufalá utíkala do nedalekého křoví to už byla poslední záchrana, ale než jsem tam, přiběhla zlomila jsem si podpatek u lodičky, upadla jsem a bylo vymalováno jak jsem se lekla pustila jsem to do kalhot...dál ani nebudu povídat cesta domů byla hrůzostrašná...

Yvona (So, 2. 2. 2008 - 12:02)

Ahoj mě se to stalo když jsem měla zlomenou nohu a byla jsem na procházce o berlích sice kousek od domu, ale nestihla jsem to dostala jsem průjem... a zkuste s nohou v sádře spěchát ostuda to byla teda hrozna, ale co už...

alka (Čt, 31. 1. 2008 - 11:01)

Ahoj to je hrozný když to tak čtu, co se všechno může stát, já se teda ještně nikdy nepokadila, ale jen z toho důvodu že bylo vždy WC na blízku, upřímě představa zavřenejch záchodů v krajní nouzi mě děsí

Mirka (Út, 29. 1. 2008 - 10:01)

Buď rád že to bylo už doma, mohlo se Ti to stát i vě městě, to by bylo horší

joe (Po, 28. 1. 2008 - 14:01)

Tak pro zasmání: Něšlo to už vydržet. Domů jsem došel:Ale ten pocit , jak odemikáš , ten teda burcuje.Letim na toaletu.Rifle dolu , usedám .... Už sedím na klozetu , ale slipy se plní. To už jsem nestihnul. Takže boty na nohou,rifle a plný slipy. Co s tím ???.V tom přijde dcera ze školy " Ahoj tatí, už jsi doma?"A já volám ," ano, ale nechoď sem......Vysvětluj to! tak to bylo poprvé a doufám , naposled!!!

MOnika (Po, 28. 1. 2008 - 14:01)

dnes je to obzvláště ve velkých městech dos náročný si v případě nutnosti někam odskočit taky jsem měla mnohokrát na mále, ale naštěsí bylo vždy WC otevřeno

Stana (Po, 28. 1. 2008 - 12:01)

I to se může stát že se člověk pokadí v návalu euforie nebo zase naopak při velkém strachu

Anna (Po, 28. 1. 2008 - 10:01)

Tak já se pokakám asi ted.Chytla jsem čísla ve sportce,ale tři v jednom a tři v druhém sloupku.Být to v jednom,mám 22 mega..a co jsem vyhrála?..modří už vědí

Zita (Po, 28. 1. 2008 - 09:01)

fujj to je pořádně nechutný Fotografe, tohle sem vůbec nepatří, si z toho děláš prdel co??

Fotograf (Po, 28. 1. 2008 - 03:01)

Myslite, ze ty podminky v supermarketu jsou takove?

http://www.freefoto.cz/srandicky/10618/

Hela (Ne, 27. 1. 2008 - 23:01)

Danku pokladní v supermarketu jsem dělala amáš pravdu je to opravdu na "posrání" a to bez legrace, já se v té situaci taky několikrát ocitla že se mi chtělo tak silně na záchod že jsem se nemohla vůbec soustředit na práci a lidi Ti pak ještě nadávají, mám pocit že se tak i jednou kolegyně bavili o tom že se tam jedna holka vážně pokadila, ne přímo v kase, ale než pak doběhla na záchod, opravdu krutý podmínky, se nedivím že to nechce nikdo dělat

danek (Ne, 27. 1. 2008 - 22:01)

no bože tak ses po Veroniko tohle se stalo i mé ženě kousek před záchodama v Budapesti na zájezdě, byla to ostuda, ale nedalo se nic dělat, sice brečela ale nic jí to nepomohlo, teda já si mislím že mnohem horší je jak to tady nějaká ženská psala dělat u pásu to je hrůza, kolikrát lituji i pokladní v supermarketech

edita (Pá, 25. 1. 2008 - 22:01)

hmm Veroniuka má asi prvdu, já už taky byla v té situaci že jsem doběhla na WC v poslední chvilce a být zavřené...

Veronika (Pá, 25. 1. 2008 - 19:01)

no jo prasáci, to se Ti to mluví kdž se Ti to nestalo, mě by taky nikdy ani ve snu nenapadlo že se mi to může stát, jenže nikdy neříkej nikdy;-( mě se to stalo loni cestou z nákupů a zradil mě veřejný záchod který byl pro nemoc uzavřen. tapk se dělo něco nepředstavitelného pokakala jsem se do kalhot uprostřed města s dvěma těžkejma nákpníma taškama v ruce... hrozná situace.. navíc pak pohledy lidí připadala jsem si jak prašivá všichni se mě obcházeli obloukem občas zhnusenej pohled a občas posměšek ale nic jinýho mi nezbývalo než se dostat stůj co stůj domů i v tomhle stavu, fakt hrůza nikomu nepřeji, stačí jeden uzavřenej hajzlík a může se to stát komu koliv z nás, akorát si to nikdo nepřipouští

Hovnoúchyl (Pá, 25. 1. 2008 - 19:01)

Prasák a úchyl jsem já, ale Susy je dokonalá hovnoložka jak to krásně napsala nešahej mi na ní, ty si di v pátek večer zaprcat ze svym 19-cm mladym, páč jí máš hlubokou. Hovna neřeš, hovno tomu rozumíš.

andy (Pá, 25. 1. 2008 - 19:01)

vy jste prasáci

Reklama

Přidat komentář