Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Jiří (Po, 27. 7. 2020 - 07:07)

Já jsem se pokadil cestou ze školy v buse na mě všichni házeli vraždící pohledy nakonec jsem dojel domu ale nebylo to nic příjemného

Simona (Út, 15. 1. 2008 - 00:01)

no to by mě ani ve snu nenapadlo že se může někdo podělat v práci

Robert (Po, 14. 1. 2008 - 22:01)

Mám pro tebe, Heleno, velké pochopení. Chce se mi na velkou vždycky ráno, to si odbydu. Ale druhý sraní přichází nepravidelně. Dopoledne, odpoledne, nikdy netuším. A vždycky se mi chce strašně. Nemám čas na rozmyšlenou. Naštěstí mám trvalou práci v blízkosti hajzlíku.

Helena (Po, 14. 1. 2008 - 22:01)

Já už jsem se taky pokadila v práci a můžu říct opravdu žádná legrace dělám poštovní doručovatelku na malém městečku a občas nastana situace že musíte ,ale není kde naštěstí když se slušně požádá většinou mě někdo pustí komu nesu nějaký psaní do vlastních rukou nabo peníze jindy vlítnu do hospody, ale už se mi stalo že hospaoda byla daleko a nikdo mi neotvíral a já se nakonec pokadila do kalhot fakt hrozná situace, navíc jsem měla ještě půl rajónu před sebou:-((

Janka (Po, 14. 1. 2008 - 14:01)

já jsem se pokakala v práci je to necelý týden pracuji v jednom podniku ve skladu máme WC zamčené a mě se zalomil klíč utíkala jsem s nutnou potřebou na vrátnici tam vím že je taky záchod ale než jsem se tam dostala bylo to v kalhotách, vrátný z toho měl ohromnou legraci, ale mě teda do smíchu nebylo ani trochu

Radka Novotná (Ne, 26. 9. 2021 - 16:09)

Já jsem se pokusila v práci vydržet to ale když jsem šla k autu tak jsem si brutálně ustala a hovna mi tekly po nohavice až do bot a neměla jsem nic na světě tak jsem přijela domů celá přidělaná a manžel z toho málem smíchy umřel a když jsem se šla převléknout no tak to mně asi nějak nebylo dobře a posrala jsem se podruhé a na závěr jsem se dokonce v noci počůrala.

Návštěvník (Ne, 26. 9. 2021 - 19:09)

Hned první věta je důvod tvé nehody, kdyby jsi se šla normálně vysrat v práci nestalo by se ti to.

Pavkol (Po, 27. 9. 2021 - 08:09)

přesně tak když se mi chce tak jdu hned a nezadržuju to tady musím souhlasit s návštěvníkem

Radka Novotná (Ne, 26. 9. 2021 - 16:09)

Já jsem se pokusila v práci vydržet to ale když jsem šla k autu tak jsem si brutálně ustala a hovna mi tekly po nohavice až do bot a neměla jsem nic na světě tak jsem přijela domů celá přidělaná a manžel z toho málem smíchy umřel a když jsem se šla převléknout no tak to mně asi nějak nebylo dobře a posrala jsem se podruhé a na závěr jsem se dokonce v noci počůrala.

Rejpal (Po, 14. 1. 2008 - 10:01)

hele radko asi neumíš počítat 89 byl před více jak 18 lety;-))))

Návštěvník (Po, 14. 1. 2008 - 01:01)

To máš v poho,kamarád se posral v centru,do civilu,jelikož byl bílý den,kličkoval kolem Prahy až do tmy,pak konečně došel domů-10 minut od centra.Tyhle příhody mě umí ohromně pobavit,ale fakt se netěším,až mě to jednou dostihne taky.Akorát jsem jednou zvracela po dortu v rušné ulici za autem a ten dobrák se zrovna rozjel,takže mě všichni přehlídli,jak odpudivého ožralu.V tom krému byla bakterie.

Radka (Po, 14. 1. 2008 - 01:01)

moje příhoda je torošku starší ale dodnes mi z ní běhá mráz po zádech, já jsem se pokakala před 17. lety v Praze na demonstraci na Letné v 89 bylo tam všude moře lidí a nedalo se prodrat venbyla jsem tenkrát v Praze na škole, no chůze v pokaděnejch kalhotách zpět na kolej to bylo něco hroznýho nebojím se říct že jsem snad nic horšího nezažila

sisi (Ne, 13. 1. 2008 - 22:01)

Mně se to stalo v létě. Byl to mazec. Byli jsme na chalupě a hráli karty. Já seděla na takovém místě, že když jsem chtěla odejít musela osoba vedle mně nejdříve udělat prostor a pustit mně. Nedalo se ani podlézt pod stolem či přelézt přes něj. Chtěla jsem dohrát hru, protože jsem měla super karty. Když jsem poznala, že to nedohraju a požádala dceru ať mně pustí, začala moje matka křičet nepouštěj, nepouštěj... Tak mně tam moje dcera a moje matka nechaly po... .Mrchy. Já jim to jednou vrátím!!!

Zdeněk (Ne, 13. 1. 2008 - 19:01)

I já musím přispět svojí "troškou do mlýna".
Před lety jsme se vraceli autobusem ze Španělska.Občas se stavělo na benzinkách na WC,ale když TO na mne přišlo,řidič doháněl zpoždění za autobusem ,ve kterém jela druhá polovina našeho zájezdu,a tak se prostě nestavělo!Nikdo kdo to neprožil si neumí představit,jak netrpělivě jsem očekával další benzinku,kde snad ten druhý autobus na nás bude čekat a tam že zastavíme. Napětí se neskutečně stupňovalo,byla to postupně až bolest..Prostě jsem si říkal tak a teď to pustím.Fakt se to nedalo vydržet. Jen mne strašila představa,co potom!!!V nabitém autobusu,bez možnosti se umýt,převléci,ten zápach...no něco hrozného!Opravdu s vypětím všech sil jsem vydržel,zastavili jsme ,ani jsem nedoběhl na WC,doslova skočil do nějakého příkopu v troše přítmí za autobusem a...přišlo nesmírné vysvobození!!!No a co myslíte že bylo dál?Dostal jsem z toho hemeroidy,zbytek cesty jsem nemohl ani pořádně sedět,doma rovnou k lékaři, a byl jsem s tím 14 dnů nemocen.Ale ta úleva (jak píše Yveta,když se TO může pustit), se nedá popsat,ta se nedá ničím nahradit. Nechtěl bych ani za nic něco podobného ještě někdy zažít. To raději jít i na ty nejhorší a nejodpudivější záchody včas.

Yveta (Ne, 13. 1. 2008 - 17:01)

Když jsem odcházela ze školy tak už se mi začalo chtít, ale nechtělo se mi na ty špinavý hajzlíky ve škole, myslela jsem že to domů vydržím. Ale v půlce cesty už to bylo kritický, tak jsem hledala kde to udělám. Zašla jsem za bytovku kam nebylo vidět z oken, bylo to na poslední chvíli. Už jsem si chtěla začít rozepínat kalhoty, ale vtom ze zadního vchodu vyšli dva kluci. Tak jsem zase obešla barák dopředu a pustila to do kalhot. V tu chvíli to byla děsná úleva, instinktivně jsem ještě zatlačila aby to vyšlo všechno, v tu chvíli to bylo trochu jako vysvobození, uvolnění, ale potom....Strašně to smrdělo, na zadku na džínách boule a hnědý flek, pocit strašnej. Šla jsem domů jak nejrychleji to šlo, Doma byl jen brácha, tak jsem za barákem na zahradě sundala kalhoty a honem do sprchy. Brácha to bral s humorem, kalhoty mi na trávě vystříkal hadicí od toho největšího. Pak šly do pračky. Příště radši pújdu na hajzlík ve škole.

Zuzina (Ne, 13. 1. 2008 - 13:01)

Ahoj ,mě se jendou stalo že mě nalil někdo do pití asi projímadlo na jedný párty no a dopadlo to tak že jsem se samozřejmě pos... a musela pak v pos...ch věcech jet domů asi 200 kiláků vlakem domů, fakt děsnej zážitek ,vědět kdo mi to tam nalil tak ho přetrhnu

miriam (Čt, 10. 1. 2008 - 00:01)

ty vole, miso, prozrad mi prosimte jednu vec, co jsi delala potom? to jsi posrana jela autem? nebo jsi vyuzila soukromi auta, svlikla ses do polonada a cela ses ocistila jedinym balickem ubrousku co ti zbyl v prihradce spolujezdce na smrkani?

Andula (Čt, 10. 1. 2008 - 00:01)

Ty vole Míšo to je hrozný taková práce

Návštěvník (Út, 8. 1. 2008 - 21:01)

Ty brdo,tak to je mazec!:-))To je strašný zážitek.

radim (Út, 8. 1. 2008 - 19:01)

a co doma nikdo nebyl??

Reklama

Přidat komentář