Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Pá, 8. 5. 2020 - 12:05)

Také přeji krásný den s tvou láskou Kiki i tobě Zvedavče, vidím, že tomu dobře sám rozumíš a sám víš, že kdo má jednou pokakandu, tak už nikdy, nikdy nechce jinou. Já se časem už osmělil, nebyl by pro mě problém navazovat kontakty se ženami, na co víc, poslední dobou jich bylo potencionálně dost, jenže já už vím co chci a nehodlám to tajit, nemělo by to smysl, takže buď vše řeknu na rovinu hned nebo si té slečny nevšímám protože ji nechci zatěžovat svou úchylkou. Den předtím než jsem potkal tady Aničku jsem si taky psal s fajn holkou, kde byli určitě vzájemné sympatie, ale je mi jasný, že by neměla vztah k pokakávání a tím pádem by nikdy pro mě nebyla zajímavá, jelikož vztah se sebelepší ženou, která se neumí nádherně pokakat a užít si to by pro mě nikdy nebyl plnohodnotný a já naprosto šťastný, nadruhou stranu čůrající a kakající kočička je pro mě nejvíc, ta musí být má, prostě musí. Asi si umíš představit jak mě Anička šíleně moc rajcuje a jak nesmírně ji chci, neustále mám hlavu plnou myšlenek jak nám spolu bude krásně a jak hrozně moc si to budeme užívat, já pro ni udělám cokoli, fakt cokoli, jediný co potřebuji k absolutnímu štěstí je, když pro mě bude krásně kakat, budu nejšťastnější muž na světě, vím že jo a budu si jí nesmírně vážit a schraňovat.

Jana (Pá, 8. 5. 2020 - 10:05)

Sorry, jestli je to myšleno fejk jako neupřímná nepravdivá tak to taky je špatně. Já mám na něj mail a až se budu chtít sejít a některé veči osobně ,tak mu napíšu na tu adresu.

Zvědavec (Pá, 8. 5. 2020 - 10:05)

No bylo to myšleno jinak. Na fórech tohohle typu píšou totiž i hodně kluci, co se vydávají za holky, protože chlapy tohle hodně bere i když se mnozí tváří, že je to vůbec nezajímá a nebojí se o tom psát veřejně, zatím co holky jsou v tomhle obvykle zdrženlivé, teda až na Kikinu, to je rozená exhibicionistka. Jenom mi vrtá hlavou, že píše, že kadit před klukem by se styděla, ale pokadit se za bílého dne na náměstí plným lidí, jak tu kdysi barvitě popsala se nestyděla. Každopádně nic ve zlým, nechtěl jsem se tě nějak dotknout a pokud jsi upřímná a myslíš to vážně, tak vám přeju, aby vám to vyšlo. A jak tě napadlo, že se zkusíš schválně pokadit? Obvykle je nějaká událost, která je toho spouštěčem. Buď se ti stane nechtěná nehoda a zjistíš, že se i to líbí (Tak jsem to měl já) nebo se staneš svědkem nehody někoho jinýho, případně narazíš někde na internetu na tuhle tématiku, ale zkušenost mám takovou, že nikoho jenom tak z plezíru nenapadne nadělat si do kalhot. Omlouvám se za ty zvídavé dotazy, jenom dělám čest svému nicku :-)

Kikina (Pá, 8. 5. 2020 - 11:05)

Hele Košice mi vůbec nepřipomínej :0) tenkrát mi pořádně ruplo v bedně a těžce jsem ujela. Nechala jsem se k tomu tenkrát vyhecovat od Verči a pak jsem toho trpce litovala. Vzrušující to bylo asi tak pět minut. Pak už jsem se jenom styděla jako už nikdy v životě a říkala jsem si že jsem ta největší kráva vypatlaná na světě že jsem do něčeho takového šla. Už se k tomu nechci vracet letos na podzim to budou dva roky a já se na to snažím zapomenout a nejsem na to úplně hrdá. No nic my se nabaštíme a vyrazíme. Tak tu buďte hodní a já se ozvu zase příští týden až něco provedu.

Zvědavec (Pá, 8. 5. 2020 - 11:05)

Omlouvám se, nechtěl jsem to vytahovat. Jenom mě to zaujalo, vzhledem k tomu co jsi tu psala. Zase ber to z tý lepší stránky. Říká se, že každá ostuda je platná jenom do doby, než jí překoná nějaká jiná a větší, ale myslím si, že tvou Košickou akci už tady nemůže nic překonat. Muselo to chtít hodně odvahy něco takovýho zrealizovat. Já jsem se když jsem byl mladší třeba občas taky vyhecoval k tomu pokadit se někde na veřejnosti, ale zpravidla do nenápadnýho oblečení, aby to nebylo moc vidět a obvykle tam kde jsem měl jistotu, že potkám jenom minimum lidí, takže v tomhle velkej respekt, že to bylo pak trochu jiný, než ve tvých představách, to už je věc druhá, ale i tak palec nahoru za odvahu. Užij si víkend se svým přítelem a hlavně bez nehod!

Jana (Pá, 8. 5. 2020 - 11:05)

Já se k tomu odhodlávám už mnoho měsíců a tady to čtu a pak jsem to jednou nedávno neplánovaně udělala a pak se mi ozval Scatter. Tohle je hodně tajný a neví to kromě mě a Scattera nikdo a jako že by tady kluci psaly jako holky protože se za to stydí tak asi je to možný,ale je to taky divný. Já teda holku žádnou neznám,že by se odvážila tohle udělat jako já. Jednou jsme kakaly společně s kamarádkou v lese, já to držela dlouho a ona měla až křeče a musela a tak se vykadila a měla prudký průjem a já pak taky ale zase jsem to měla velký a dlouhý. Ale nijak nás to neprovokovalo to udělat ještě jednou.

Zvědavec (Pá, 8. 5. 2020 - 11:05)

Takže nemáš ke kadění žádný speciální vztah? Já třeba už od dětství věděl, že se mi to líbí i když jsem tenkrát ještě nechápal proč. A třeba nějakou nehodu do kalhotek, když jsi byla menší jsi ty nebo někdo v tvém okolí někdy měla? Já si pamatuju, jak se jednou ve škole to bylo myslím v pátý třídě pokadila jedna moje spolužačka. Pamatuju si, že jsem tím tenkrát byl silně zaujatý, ale nikdy jsem neměl odvahu se jí na to zeptat. Já jsem se pokadil v lázních asi v osmi letech po návštěvě rodičů přecpanej různými sladkostmi jsem si potřeboval uprdnout a spolu s prdem už se valilo i kadění do slipů a punčocháčů. Nejdřív šok a velký překvapení. Samozřejmě se na to hned přišlo, takže i slušná ostuda, ale už tahle příhoda mě ovlivnila. Pak ta nehoda spolužačky mě v tom utvrdila a někdy v pubertě, když mi bylo tak 13 jsem se zkusil, když jsem byl sám doma pokadit úmyslně a bylo to velmi příjemné a uvolňující. To je poprvé co to takhle někde píšu na veřejný diskuzi i když tohle vlákno sleduju už roky, a když se vy holky nestydíte o tom napsat, tak jsem si říkal, že se přidám. Na tohle je dobrej internet, že si o tom můžou lidi otevřeně a zároveň i anonymně pokecat.

Zvědavec (Pá, 8. 5. 2020 - 10:05)

No jo holky, dneska to nějak flákáte, ale tak aspoň si kalhotky a plenky na chvíli odpočinou :-) Teda Scatter a Jana to je story jak ve filmu a já napjatě sleduji, jak se to vyvrbí dál. Jano doufám, že nejsi fejk, scatter se na tebe hodně upnul a tohle by vůči němu nebylo fér. Já Scatterovi zcela rozumím. Měl jsem taky tu čest mít jednu pokakandu nějaký čas po svém boku, a byla to ta nejfantastičtější holka jakou jsem kdy poznal. Bohužel už spolu nejsme, protože když nám táhlo oběma na třicet, tak ona chtěla děcko. Já se k tomu nebyl schopnej rozhoupat a skončilo to rozchodem. Už ani nejsme v kontaktu, jenom vím, že se vdala, asi už má rodinu a odstěhovala se do jiného města. Já si dneska vyčítám, jakej jsem byl tenkrát idiot a jak jsem to celý podělal, ale už to nejde vzít zpátky. Od té doby dobrovolně držím celibát, protože takhle skvělou holku už nenajdu. Jako pořád doufám, že se stane zázrak, ale už jsem spíš realista a smířený s tím, že dožiju jako starý mládenec a budu si ho už tak maximálně honit nad videi s pokaděnýma holkama. Takže vím jaký to je, toužit po takový slečně a nenacházet. Jinak holky vy nově příchozí napíšete co vás vedlo k tomu zkusit se pokadit do kalhotek. Třeba Kikina a další tu napsaly, co je k tomu vedlo. Já mám kladný vztah k pokakávání už od útlého dětství. Sám jsem to dřív provozoval, ale pak jsem zjistil, že se mi to hlavně líbí u holek. Ta moje to třeba před naším vztahem nedělala, ale podařilo se mi jí přesvědčit aby to zkusila a líbilo se jí to a dělala to pak vesměs pravidelně. Teda není to vůbec lehký se holce s něčím takovým svěřit. Měl jsem tušení, že by jí to nemuselo vadit, ale i tak jsem se bál, že mi v lepším případě řekne, že mám pěkně blbý nápady a už se o tom nebudeme nikdy bavit. V horším případě mi rovnou řekne, že jsem úchyl a rozejde se se mnou, ale nestalo se tak a já byl nejšťastnější chlap pod sluncem. Proto už ani nechci holku, která by k tomu ten vztah neměla. Byla by to jenom přetvářka a to by nebylo ono. Tolik moje zkušenost v tomto směru.

Jana (Pá, 8. 5. 2020 - 10:05)

Já nejsem fejk. Je mi 18 takže nejsem ani vdaná ani zadaná.

Kikina (Pá, 8. 5. 2020 - 08:05)

Vidím kluci že nemůžete spát a patrolujete tu už od rána která z nás si jako první naplní kalhotky :0) no já teď přes víkend musím být hodná. Spáchám zase něco příští týden. Pojedeme dneska po obědě zase na tu chalupu tak když to klapne tak zítra bych se po vzoru Betty taky vykakala někde v přírodě. Už se i těším na léto až se bude dát někde venku v přírodě pokakat a pak v řece nebo potoce umýt zadeček to bude prima. Tomáši vždycky když vidím tvůj nick tak mám takový zvláštní pocit :0) no vidím že holky v legínach tě opravdu berou obzvlášť když v nich mají pořádně nakakano. Nezlob se ta videa viděly jenom dvě moje kolegyně pokakandy které znám osobně. Sice jsem je všechny točila tak aby mi nebylo vidět do obličeje ale stejně bych se styděla kdyby na to koukal nějaký kluk. Tohle v sobě nějak nedokážu překonat asi bych to dala před tím svým ale tomu se líbí jenom koukat jak čůrám kakání ho nezajímá a vždycky když jsem v jeho přítomnosti potřebovala na velkou tak se zachoval jako gentleman a nechal mě vykakat v klidu a soukromí. Kdybych se měla vykakat před klukem kterýho neznám tak by to asi dopadlo tak že bych se to snažila za každou cenu vydržet až bych se kroutila v bolestech až bych to neudržela tak bych se pokakala do kalhotek a s pláčem utekla. Jinak jak se tu řešilo to zahalení obličeje při natáčení napadlo mě holky nechcete některá udělat video v roušce? To by bylo docela aktuální k současné situaci :0) no vidím že utajená už včera nenapsala tak možná že z toho vycouvala. Co si budeme povídat nejtěžší je odhodlat se k tomu poprvé pak už to jde samo :0) tak hezký svátek osvobození všem já se budu ještě chvíli povalovat v postýlce jsem dneska trochu líná a nějak se mi nechce vstávat.

Tomáš (Pá, 8. 5. 2020 - 06:05)

Já už bych strašně moc potřeboval zabořit svůj obličej do ženského pokakaného zadečku. Kdyby si tak na mě nějaká kráska v legínách sedla, krásně pokakaná a přímo na obličej, tak bych stříkal jak fontána.

Scatter (Pá, 8. 5. 2020 - 06:05)

Bez Aničky je mi smutno, to opravdu. Chybí mi a moc jí potřebuji, nemůžu se dočkat až pro mě bude zase krásně kakat, jsem tu každou hodinu skoro, co kdyby náhodou. Zbožňuju ji.

Jana (Pá, 8. 5. 2020 - 09:05)

Já jsem se snažila ráno opravdu hodně tlačit a zkoušet to,ale dneska to opravdu nepůjde kadit jen jsem se z toho dokonale počůrala do kalhotek a punčocháčů,ale to druhý snad jindy. Jak to přijde hned mně tu máš!

Scatter (Pá, 8. 5. 2020 - 11:05)

I tak jsi úžasná Aničko, já jen po tobě hrozně moc toužím a nejraději bych si chtěl psát, být s tebou v kontaktu, moc tě chci. Si vážně úžasná, čůrání se mi taky moc líbí, takže tě chválím, usnul jsem protože jsem ráno dojel z práce, tak bych uvítal od tebe ranní spršku. Chápu i toho zvědavce, mám to podobné, od té doby co nemám pokakandu prakticky držím taky celibát a zařekl jsem se, že pokud nebudu mít pokakanou princeznu tak nikoho nechci. A ty by si mohla být ta princezna. Já už mám plnou hlavu představ co vše spolu budem moct dělat a když by si v Olmiku byla na kolejích uuuu asi bysme mohli být často spolu, škoda že tu nejsi teď, mám volný dům kde jsem stále sám a je mi tu smutno, i teď ležím na velký posteli, kde je druhá polovina prázdná, rezervovaná pro moji kočičku. Ty moje krásko rád bych s tebou trávil čas třeba někde na dovolené no kdekoli. Chci obdivovat tvojí ženskou dokonalost, tvé překrásné sexy mladé tělíčko, mít tě u sebe prostě moje milovaná kočičko. Chci být jen a jen tvůj, vše si nechám jen pro tebe, udělám si dobře až se ti bude chtít a budeš krásně kakat miláčku, já se tak těším! A nejlepší bude až si tvé nádherné kakání užijeme spolu klidně v postýlce, moc to chci! Jsi ta po které toužím, hrozně moc.

Betty (Čt, 7. 5. 2020 - 14:05)

Ahoj, já tenhle týden dávám od experimentů pauzu. Jsme s mamkou na chatě. Včera když jsem šla ven se psem, tak se mi při návratu začalo chtít. Hrála jsem si i s myšlenkou pustit to do kalhot, že jsem jako nestihla včas dojít zpět, ale nevím co by mi mamka řekla, a očista by asi byla složitá, protože tu nemáme teplou vodu. Nakonec jsem na kraji lesa přivázala psa a došla jsem se vykadit tam. Bylo to trochu do průjmu, tak možná, že kdybych to zkusila donést až na chatu, tak bych to možná opravdu nestihla. Třeba se někdy odhodlám i k zahrání nehody před někým, ale asi bych se styděla. Uvidím příští týden. Maturitní ročník budu až za dva roky, takže návrat do školy se mně netýká, tak příští týden, když se to sejde, tak bych to zase zkusila. V těch legínách se mi to moc líbilo. I bych v tom zůstala dýl, nezasáhnout mi do toho ta kámoška. Tak si tu všichni užívejte, a já se příští týden ohlásím, pokud něco spáchám.

Tomáš (Čt, 7. 5. 2020 - 12:05)

Teda tady to jede. Kolega Scatter se nám zanedlouho ožení s Andulkou, a já už tady zůstanu sám. Ty videa co píše Kiki jsou na Motherless opravdu velmi zajímavá, viděl jsem je všechny už několikrát a některá jsou opravdu best. Stejně jako některé ženy a dívky tady v diskuzi. Jste úžasné, všechny vás miluji. Kiki ty Tvá videa musí být úžasná. Mě by se asi líbilo to první. Co mám udělat, abych ho mohl vidět? Posílám pusu všem pokakandám. Tom

Scatter (Čt, 7. 5. 2020 - 10:05)

[email protected], je to snadný a hlavně soukromý!

Scatter (Čt, 7. 5. 2020 - 10:05)

Pane jo, vy jste tu samé mladé krásné kočičky, vítej mezi námi slečno Utajená, já se teď ale, omluvte mne dámy, chci soustředit už pouze na Aničku, mě stačí jedna a dokonalá :) a já věřím, že Anička je dobrá volba :)

Utajená (Čt, 7. 5. 2020 - 10:05)

Přeji vám to,nechci vztah jen se podělit.

Scatter (Čt, 7. 5. 2020 - 10:05)

Nebo si založ e-mail jen za tímtoúčelem, já to taky tak mám, pokud nechceš dávat soukromej, to chápu, rád ti o sobě vše řeknu co chceš vědět, jen ne tady, jak říkáš ty, nepotřebuji aby mě tu někdo třeba poznal :)

Reklama

Přidat komentář