Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (St, 6. 5. 2020 - 19:05)

[email protected] nebo si mužeme psát přes skype, ICQ, můžu ti dat soukromý kontakt i FB časem, cokoli budeš chtít a cokoli ti bude vyhovovat, jen ne veřejně, nemusí každý vědět kdo a odkud jsem, jen ty a ti které znám.

Scatter (St, 6. 5. 2020 - 19:05)

Janičko, lásko moje překrásná, léto bych rád trávil s tebou kdekoli na světě, právě jsem myslel, že soukromé psaní je lepší na to než o sobě prozrazovat veřejně detaily, ale je to na tobě, jen mi to přišlo možná rozumější, nemusí každý vědět, kde mám nevěstu :D :-*. Lásko moje nádherná, jestli budeš ráno kakat tak to já budu muset honit, protože tak silné vzrušení nedokážu ustát :-* Strašně mi lichotíš miláčku, ale to se ti hodně vyplatí, to pak poznáš sama, já si nesmírně vážím toho co pro mě děláš a chceš udělat, všechnu tu lásku a krásu co mi dáváš ti stonásobně vrátím :-* beruško moje jediná překrásná. https://www.youtube.com/watch?v=9r3pIJ_uZYA Prostě celá ty, moje životní láska, posílám ti písničku :-* Rád ti řeknu odkud jsem kdo jsem a kolik mi je, ale soiukromě, tady bych to nerad veřejně ventiloval, můžeme si napsat e-mail to uvidíme jen já a ty, Kiki ti může potvrdit že jsem skutečnej a hodnej kluk. Ty budeš umět taky všechno zlato a budeš ze všech nejlepší, už teď jsi, protože sis vybrala mě! :-**** miluju tě!

Jana (St, 6. 5. 2020 - 19:05)

Už mám trochu plný zadeček a když to zvládnu nechám to na zítra a pak se vykadím víc. Třeba po ránu a to taky vždycky hodně čůrám a tak to udělám do kalhotek a punčocháčů. Já jsem z Vamberku a nejmenuju se Jana ale anna, tady je to moje přezdívka, ale zatím nechci nic víc prozradit ani psát jinam než tady dokud se nerozhodnu to pro tebe udělat,protože jsi jediný kluk pro kterýho bych to asi zvládla a ráda,ale nech mi čas. Třeba se rozhodnu za týden, měsíc nebo za rok ale spíš to nebude za rok ale dřív. Mně to láká tak si myslím,že někdy v létě . Asi bych se teď nebyla schopna se uvolnit. Já tě víc neznám. Odkud jsi a kolik ti je roků? Já jsem tady tohle objevila nečekaně a holky co už umí kadit mně zaujaly.

Scatter (St, 6. 5. 2020 - 19:05)

Já jako zkušenej bych odhadoval ideální čas k pokakání, když to plánuje, je cca 20 minut poté co poslední osoba vyklidí prostor, už se tím vyloučí, že se hned vrátí že něco zapomněla a pravděpodobně už bude i dost daleko a nevrátí se tak hned, ve všech ohledech je zhruba první půlhodina samoty nejspíš nejideálnější čas to provést a nechat si nějakou rezervu na hrátky :)

Scatter (St, 6. 5. 2020 - 19:05)

Jinak Kači, pokud tvá segra je jedna z nás Čokoládová princezna, tak je dost možné že chodí i sem a pokud sis nechala skutečné jméno a ona si to přečte tak už třeba bude vědět a docvakne jí to :)

Kikina (St, 6. 5. 2020 - 19:05)

To už mě taky napadlo :0)

Scatter (St, 6. 5. 2020 - 18:05)

tak neviditelný špionážní kamery stojí pár korun a mohou fungovat na dálku přes simkartu sdílenou nebo wi-fi. Ta tvá segra bude pěkná divoška, chtěl bych ji, ale už mám Janičku a chci být věrný jen jí.

Scatter (St, 6. 5. 2020 - 18:05)

Rád tě Janičko poznám víc a důvěrněji a zodpovím ti vše co budeš chtít, ale raději soukromě než na veřejné diskusi, jsi zlato!

Kamča (St, 6. 5. 2020 - 12:05)

Sandro, to muselo byt pekne. A jeste vetsi adrenalin to je udelat na verejnosti. Stat vedle nekoho v mhd nebo obchode a pustit to do plen. Myslim samozrejme curani, kakani je dalsi level, pro me zatim nedostupny. Ale pokakat se nekde o samote a pak jit mezi lidi, to je take zazitek

Rony (Pá, 8. 5. 2020 - 11:05)

Ahoj, pustit čůrání do pl.kalhotek na veřejnosti zase takový adrenalin není, to nikdo ani nepostřehne, to dělám běžně, když se pokadiš, to už je o třídu víše...,toho už si okolí povšimne...

Scatter (St, 6. 5. 2020 - 10:05)

Tak a tohle je ten impuls udělat si přezdívku registrovanou,a by mě nemohli napodobovat různí honiči a fejkové :) od teď má originál Scatík obrázek a registraci :)

Scatter (St, 6. 5. 2020 - 10:05)

Bože Jani já se snad samou radostí zblázním, co si mi to udělala! Takovou mám radost! A taky sem z tebe neskutečně tvrdý, neksutečně moc, stačí jen když tě tu vidím a můžu se radostí zbláznit! Jestli něco perfektně umíš, tak je to dělat muže šťastným. Jinak co se týče toho příspěvku Kačky, tak přesně jak radí Kiki, udělal bych to tak, že bych dopředu avizoval, že nebudu doma a vrátím se asi pěkně pozdě, jenže! A to je dost velké jenže, jak chceš přesně odhadnout čas, kdy si to segra bude užívat? Nemusí být třeba taková hvězda jako zdejší holky a užívat si to celé hodiny, co když spáchá rychlou akci a ty to promeškáš? Myslím, že to je hodně o náhodě, opět by musela být velká náhoda segru přistihnout, snad jen špionážní kamerka by to mohla jistit. To není špatný nápad, o případné video bych pak měl zájem :D :D. Ikdyž v té době doufám už budu žít jen a jen pro Janičku a ostatní ženy pro mě nebudou existovat, jen ona jediná dokonalá, která mi dala všechno!

Kačka_j (St, 6. 5. 2020 - 18:05)

Špehování kamerou mi přijde už moc a hlavně bych ji musela někde sehnat, to bych nechala opravdu jako poslední možnost.

Návštěvník (St, 6. 5. 2020 - 00:05)

tady je zas nasráno, úchylové

Návštěvník (St, 6. 5. 2020 - 06:05)

Táhni, ty netolerantní zmr...

pavel (St, 6. 5. 2020 - 04:05)

Jaký ůchylové , já se cítím normálně .

Kačka_j (St, 6. 5. 2020 - 00:05)

Tak jsem si myslela že to zvládnu... Jak jste mi někteří radili abych to nechala být. Nezvládnu, musím na to pořád myslet. Ráda bych se toho nějak zbavila ale nejde to. Přemýšlím o tom že by snad bylo nejlepší kdybych ségru znovu přistihla a mohla to s ní konečně řešit, protože ona by v tu chvíli nemohla nikam couvnout. Kdybych se jí na to jen tak zničehonic třeba zeptala, tak se to určitě obrátí proti mně, ona by řekla že si to vymýšlím a já nemám žádný důkaz.

Kikina (St, 6. 5. 2020 - 08:05)

Já jsem si říkala jestli se tady ještě objevís a vidím že kvůli tomu pořád nemůžeš spát. No snad jsme ti my co to děláme vysvětlili proč to děláme i proč to udělala tvoje ségra. Může už to být pasé pokud to byl pouze jednorázový experiment. Pokud ne a pokakává se dál a ty tomu chces mermomocí přijít na kloub tak mě napadá jediné a sice zkusit nastražit na ségru past jestli se do ní chytne. Až bude zase ta konstelace rodiče pryč tak avizovat dopředu že taky vyklidís prostor. Třeba půjdeš k nějaké kamarádce nebo něco zařídit. Jak často má ségra možnost být sama doma? Třeba jenom čeká na příležitost. Tak bych jí jako vyklidila pole pak by jsi mohla tak na půl hodiny zmizet a pak se zničehonic vrátit jako že jsi něco zapomněla a pak je to buď a nebo. Třeba zrovna ségra nebude mít munici a tak bude mít kalhotky čistý to by se nedalo nic dělat ale pokud bude mít plno tak jak říkáš nebude kam couvnout a bude ti k tomu muset podat nějaké vysvětlení. To mě jenom tak nějak napadlo. Jinak těžko radit vidím že tě to opravdu trápí.

Kačka_j (St, 6. 5. 2020 - 18:05)

Taky mně to napadlo, ale takováhle situace už dvakrát nastala, kdy jsem se vrátila domů dřív než jsem měla a ségra nic. Máš pravdu trápí mně to pořád a jsem už trochu zoufalá z toho všeho. Dneska ségra nebyla doma tak jsem trochu prošmejdila její věci a mám teď asi podezření že to dělá častěji. Našla jsem totiž spodní prádlo který ona normálně nenosí. Ona ségra nosí skoro pořád tanga a klasický kalhotky moc nemá. Ale teď jich právě má ve skříni najednou docela dost. Tak se ptám co si o tom myslíte? Obávám se že to je spíš jen řečnická otázka a vy my potvrdíte moje obavy.
Mezi vašema radama pro mně, čtu že někteří nosíte dokonce i pliny, jako vážně v dospělosti? Jak? Proč? Omlouvám se ale je to pro trochu jako ve zlým snu.

Kikina (St, 6. 5. 2020 - 19:05)

No prostě jsi objevila nový pro tebe neznámý svět. Chápu že pro někoho koho by ani ve skrytu duše nenapadlo že mezi námi jsou lidi co se úmyslně pokakávaji to je trochu šok. No nosíme tu i plínky na pokakání jsou praktické. Myslím si že jenom málo z nás má ten abdl syndrom hraní si na malý děcko spíš občas upřednostnime plenku protože je s ní snazší úklid a utajení. Já kombinuji obojí podle momentální nálady a situace. Taky jsem hodně nosila tanga je fakt že na kakání se opravdu moc nehodí. Na přání přítele teď nosím vesměs klasický kalhotky který se mu víc líbí. Jestli tvoje ségra je normálně taky víc na tanga a najednou má víc kalhotek klasickýho střihu tak to opravdu naznačuje to čeho se bojíš. No asi si teď ségra víc dává pozor. Tohle je docela hustá situace. Jedině doufat že se ti jí podaří přistihnout nebo se jinak prozradí. Jinak nebud jak ve zlém snu spousta lidí dělá mnohem horší věci než tvoje ségra a často to pokrytecká společnost toleruje takže hlavu vzhůru to že máš možná ségru pokakandu není konec světa :0)

Reklama

Přidat komentář