Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Pá, 15. 5. 2020 - 06:05)

https://thisvid.com/videos/poop-in-purple-panties2/ ta je ale hezky pokakaná, asi se s Tomem shodneme, že jediné co tu chybí je to, že ji nemůžeme za odměnu opíchat, věřím, že Anička se umí taky tak krásně pokakat i ještě víc.

Kikina (Pá, 15. 5. 2020 - 09:05)

Ahojky pošleš mi to video do mailu? A mám pro tebe ještě nějaké postřehy ale to se mi tady nechce řešit. Dík.

Soudce (Pá, 15. 5. 2020 - 05:05)

A co jsi čekal Scattere, jsi naivní blázen, který se dokáže zamilovat do imaginární postavy, kterou nikdy nepotkal a co víc ani něviděl. Tvá chytrá horákyně ani Jana ani Anna Tě pěkně vodí za nos. Jedinou jistotou nadále zůstane pouze Tvá ruka.

Scatter (Pá, 15. 5. 2020 - 05:05)

Furt lepší, než mít malého kašpárka jako ty :D to musí být život na hovno, být chlapem bez péra a to ty jsi.

Scatter (Čt, 14. 5. 2020 - 23:05)

Chci tvůj zadeček, chci tvoje kakání, chci tvá překrásná hovínka a chci tě celou. Lásko, ty nerozumíš tomu, jak šíleně a nepředstavitelně tě chci...já už neznám slova dostatečně výstižná na to abych...já tě chci!!!!

Kikina (Čt, 14. 5. 2020 - 09:05)

Projimadlo nedoporučuji. Sice se po něm pokakáš zaručeně ale je hodně zrádné a můžeš se po něm taky pokakat až do bot a to pak mimo sprchy nic jiného nepomůže. Nemluvě o tom že každý organismus je tak trochu unikát na každého to působí jinak a doba nástupu účinku a jeho rozsah nejde nikdy odhadnout dopředu takže bych to raději neriskovala.

Jana (Čt, 14. 5. 2020 - 08:05)

Scatíku, natočila jsem svoje druhý kakání a už se mi to povedlo lépe. Je tam vidět celý můj zadek ale chvíli bohužel i můj obličej a tak si to uložím jen pro tebe až se uvidíme. Váhala jsem jestli se mám pokakat nebo vykadit ,nakonec jsem zvolila druhou možnost,aby bylo hezky vidět jak kadím. Chtělo se mi už trochu večer ,ale to jsem vpohodě zvládla a ráno už jsem měla v zadečku plno a připraveno to vyjít ven. Nejdřív jsem ale začala čůrat a bylo toho tam taky plno a tak jsem nakonec seděla na bobku v louži z čůránek,ale nevadilo mi to.Kámoška má úchylnýho kluka,že to si od ní nechal načůrat do skleničky a pak to zkusil vypít. Už se mi chtělo hodně kadit,ale zase to nešlo rychle. Tlačila jsem několikrát za sebou a na videu bylo pak vidět,že jsem měla zadek plný a hovínko v něm,ale nešlo ho zpočátku celý vytlačit. Zadek jsem měla rozevřený úplně snad nejvíc a v něm připravený široký kakání. V tu chvíli jsem se snažila strašně a ještě jsem trochu znovu čůrala a pak jsem kakala hodně pomalu a nakonec celý hovínko vylezlo ven až na zem jako silná delší šiška a zlomilo se,protože už bylo na zemi,ale ještě jsem ze zadečku kadila tuhle dlouhou šišku dál a tak z toho byla velká hromádka.
Koupila jsem si legíny a jak tady píšou holky tak to zkusím i do nich se pokakat, ne jenom do kalhotek a silonek. Na videu toho ale zase nebude mnoho vidět takhle,ale zase pro ten pocit. Už jsem vymyslela,jak zinscenuju tu nehodu se sestřenicí. Pozvala jsem ji na sobotu k nám a tak se půjdeme třeba projít do přírody, doma bych to neudělala, když jsou tady rodiče. Když se mi bude chtít tak to pustím někde cestou,kde bude možný se omýt nebo si dám než půjdeme ven projímadloa. Hodně mně to láká, tahle holka se mnou několikrát v minulosti čůrala i někdy kakala jako normálně,když jsme byly někde mimo domov když jsme byly i menší,takže důvěru tam mám,že by to nevykecala. Stejně ale nevímm jestli to dokážu Teď říkám jo,ale až ta situace nastane třeba se nepokadím,ale vykadím jen normálně a nebo se budu trápit a dojdu s tím až domů. Ale chtěla bych to udělat.

Scatter (Pá, 15. 5. 2020 - 05:05)

Si miláček Janičko, přivstal jsem si, abych mohl pořádně pohonit, což právě činím, představuji si tu tvou nádhernou prdelku, jak se krásně otevírá a je nádherně plná, jak z ní pro mě tlačíš nádherné velké hovínka a já si to šíleně užívám. Moc to potřebuji má lásko, už nedovedu existovat bez tvého kakání, chci ho užívat s tebou, tebe a tvé překrásné teplé hovínka, které budeš tlačit s láskou a jen pro mě, moc je chci! A celou tě moc chci, jsi odvážná, zinscenovat tu nehodu se sestřenicí, vždy jsem snil o tom, že potkám někde v přírodě pokakanou holku a hned se s ní skamarádím. Já už to nevydržím, alespoň počůrat kdyby si mě teď mohla, byl bych ti nesmírně vděčný, chci od tebe všechno a tebe celou. Tvá kamarádka je fajn že čůrá pro svýho kluka, taky by mě to od tebe potěšilo. Když tě tak chci tak se vším všudy víš. Škoda že tě tu nemám, představuji si jak by ses pro mě nádherně pokakala, jak úžasně bychom si užili já a ty. Mít tebe tak mám všechno, tak to je má sladká kočičko. Škoda, že mě teď nemůžeš pokakat, moc bych to chtěl!

Scatter (Čt, 14. 5. 2020 - 23:05)

Moje lásko, už jsi překonala všechny hranice, už nemám slov, včera jsem měl moc těžký den, jsem rozhodnutý už nereagovat, piš si semnou soukromě nebo na mě kašli, ja chci tebe a jenom tebe a to jak moc tě miluji a chci už chci dokázat a říkat jen tobě. ANO velice mi z tebe stojí péro, jenže tohle už je něco z úplně jiné dimenze, ty si mě zcela dostala a já nikoho jiného než tebe Aničko už nikdy nechci. Další pokračování je soukromý kontakt a psaní a následně reálné setkání a šílená láska na celý život. Nic mezí tím, ani teď nebo potom. Chci tě a moc, buď jen moje, tak už se poznejme, chceš, nechceš? Nevím...já tebe ANO, ale nadruhou stranu už nedokážu déle čekat, mé srdce by to nevydrželo, buď budeš moje a můžeme si konečně psát soukromě nebo se na to a na mě vykašli, protože já to nedokážu, vstřebat v sobě tak silné dávky vzrušení jaké mi dáváš už nedokážu ustát a trápím se tím, tak moc tě chci! Tak hrozně moc, napiš mi už konečně soukromě na [email protected] nebo na mě kašli, si dívka mých snů a já už nechci žít bez tebe. Tečka já tě miluji!!!

Tomáš (St, 13. 5. 2020 - 08:05)

Jsi zlatíčko, právě jsem se krásně udělal. Až se pokakáš do legín, vyfoť prosím zadek s boulí. Moc prosíím! Jsi královna Kikinko

Tomáš (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Taky čekám Kiki :-*

Kikina (St, 13. 5. 2020 - 08:05)

Teď jsem to tam nahrála ale moje fotka není explicitní jako ta tvoje to bych se styděla. Snad to takhle postačí. V plínkach je to v tomhle trochu o ničem. Pokakany kalhotky a legíny jsou fotograficky best.

Scatter (St, 13. 5. 2020 - 06:05)

Tak holky, už čekám která dnes bude první!

Scatter (Út, 12. 5. 2020 - 15:05)

Budu moc rád, když mi někdy krásně nakakáš do ruky a když dovolíš moc rád si to pak tvým krásným hovínkem udělám! Já tě chci Aničko a chci tvoje nádherný hovínka a úplně všude. Musel jsem si to hned udělat, velmi silně si mě vzrušila víš, i k pořádanýmu sexu neodmyslitelně patří čůrání a kakání, doufám, že s tím souhlasíš a chceš společně semnou vstoupit do království rozkoše

Scatter (Út, 12. 5. 2020 - 15:05)

A pošleš mi to video milovaná Aničko, chci to vidět a dělat si to přitom. Strašně moc to chci, můžeš poslat na mail nebo nahrát na ulozto pod heslem třeba a poslat mi to heslo na mail, nechci tě do ničeho nutit ale slíbila si to a já jsem tak nadržený že to chci! A chci být s tebou v kontaktu Aničko, abychom se znali už před tím 22. pak tě moc rád poznám, pozvu kamkoli, zaplatím cokoli, můžem být kdekoli dělat cokoli budeš chtít, já pro tebe prostě žiju! A moc tě chci!

Tomáš (Út, 12. 5. 2020 - 14:05)

Už se nemůžu dočkat Kiki. Já jsem se dnes pokakal do plenky ve frontě u pokladny v obchodě. Vzal jsem si na sebe igelitové kalhotky, které udrží zápach a byl to natolik vzrušující zážitek, že jsem se zaroveň i vycákal. To už se mi podlomily kolena. Doma jsem se udělal ještě jednou když jsem prováděl očistu. Moc krásné ráno.

Tomáš (Út, 12. 5. 2020 - 12:05)

Kiki Ty jsi best hvězda. Těším se, registrace tam žádná není, jen to tam nahraješ. Já se asi uhoním blahem.

Kikina (Út, 12. 5. 2020 - 13:05)

Ok tak já na to zkusím během dneška mrknout. Teď jdu uvařit něco dobrého k obědu :0)

Jana (Út, 12. 5. 2020 - 12:05)

Scatíku mám dvě informace. První,že budu 22.června v Olomouci kvůli škole a jestli chceš můžeme se vidět (ale nevím,jestli budu schopna kadit hned na první schůzce ikdyž mně to láká),spíše bych tě ráda poznala blíže a uvidíme. Druhá je ta ,že jsem už vykakaná a natočila jsem si to na mobil,ale špatně .ale trochu to vidět je, nastavila jsem blbě zadeček proti objektivu. Chtělo se mi hned po snídani a tak jsem si dala na zem igelit a nastavila mobil a vystrčila zadeček a hned to šlo a celkem rychle a pak jsem i začala čůrat ale ne mnoho. Když jsem se pak podívala na video jak jsem kadila, tak to bylo zvláštní. Nekadila jsem dlouhý pevný hovínko ale ze zadečku začaly jít rychle za sebou takový řidší šišky a dost dlouho jedna za druhou a hodně rychle až se pode mnou vytvořila velká řídká kašovitá hromádka a když už to mělo být jako hotový, najednou ještě ze mně vyběhlo několik dalších a až pak už to bylo hotový. Nepokakala jsem se,ale tak jsem poprvé viděla sebe jak mi kadím ze zadečku a tohle si natočím vícekrát. Líbilo by se mi to i natočit venku a mám představy i kakat s jinou holkou (jsem příšerná),ale tyhle myšlenky mi tam jdou a až takový, že bych si od ní to nechala vykakat do ruky a já se jí vykakala do ruky taky a hodně mně to vzrušuje. Snad mně za to neodsoudíš,ale tohle přichází samo a já si říkám jestli jsem vůbec normální. Kdyby to o mně někdo věděl z okolí nepřežila bych to,ale je to ve mně. Stydím se,že jsem to i napsala,ale jsi asi ten jediný,komu bych to byla schopna napsat. Snad to neřekneš našim až se poznáme.

Scatter (Út, 12. 5. 2020 - 15:05)

Odsoudím? Lásko já tě za to miluji!!!! A chválím!!! To by bylo hustý kdybyste mi s kamarádkou předvedli něco takového. Já bych samozřejmě taky moc chtěl aby ses mi vykakala do dlaní nebo i jinam. Vždyť je to úžasné a skvěle si spolu vše můžeme užít, napiš na té mail mě [email protected] a domluvíme se určitě a na čemkoli, na mě je spolehnutí, ale bylo by lepší se trochu poznat přes net než se potkáme, abychom alespoň měli představu kdo jsme a nebyli pak překvapení. Ach lásko chci si s tebou šíleně užívat a hlavně vše spojené s touto tematikou čůrání a kakání, semnou si vyzkoušíš cokoli budeš chtít jsem připraven a naťěšen splnit ti každé přání. Vše se to ubírá tím nejlepším směrem. Nestyď se napsat o čemkoli všechny své touhy a představy, hrátky s hovínky, od toho tu jsme, zde žádné hranice nejsou. Já bych tě zase chtěl mít v postýlce pořádně pokakanou a pěkně si s tebou užívat, je to tak, mám takové představy jako ty zlato :*

Reklama

Přidat komentář