Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Tomáš (Ne, 10. 5. 2020 - 07:05)

Tak to se pleteš Andrejko. Čechové receptory jsou u mě do jisté míry odstaveny právě tím vzrušením a faktem toho, že je to způsobeno pokakanou královnou. Jsi úžasná, chci Tě stejně jako Scatter svou Aničku. Nabízím Ti naprosto vše.

Tomáš (Ne, 10. 5. 2020 - 05:05)

Vzrušuje to tady vůbec nějakou ženu? Představa, že by byl její pokaděný zadek středem pozornosti muže, kterému se to bude maximálně líbit a vzrušovat ho to. Mazlil bych se s Tvým pokakaným zadečkem přes oblečení, pak Ti stáhl legíny, odepnul zezadu plenku a krásně Ti to udělal. Vystříkal bych se do Tvého nákladu a plenku zase pěkně připlácl k zadku a přilepil. Natáhl legíny a byla by jsi opět má pokakaná bohyně, která má tentokrát v plence krom kakání i mé semeno. Tohle je můj velký sen dámy zde přítomné. Váš Tom

Andrea (Ne, 10. 5. 2020 - 07:05)

Ja jsem o tom takhle nikdy nepremejslela. Nepoznala jsem chlapa kteryho by tohle bralo. Dneska se mi to trochu vymklo. Zacala jsem kadit uz v polospanku nekdy ve tri rano. Vzbudila jsem se a plina se pekne plnila. Pochcala jsem se do toho a jeste se mi povedlo usnout. Ted jsem se pokadila podruhy a plina uz to nepobrala, takze jsem podelana az na zadech. Pekne posrany rano :) uz bych se z toho sla vysvobodit, ale citim ze budu jeste kadit, tak to dojedu az do uplnyho vyprazdneni. Mozna ze rad cuchas k pokadenymu divcimu zadku, ale garantuju ti, ze dneska by si se mnou v jedny mistnosti dlouho nevydrzel. Jako jsem zvykla cuchat sama sebe, ale dneska jsem si musela pootevrit okno jinak bych skapala z toho smradu. Ono nejit ctyri dny na velkou a pak se posrat po projimadle je fakt docela mazec.

Rony (Po, 11. 5. 2020 - 06:05)

Andreo to je právě ono, když se takto hezky pokakáš i počůráš, jak to máš hezky až na zádech. To se mi na tom líbí, když se mi to takto pěkně rozpatlává....,rozhodně si to pak užívám a ne,že se jdu dávat hned do gala....,proto preferuji více vrstev oblečení....,pak to zůstane uvnitř max pár vrstev prosákne. Na mě bohužel ty projímadla nezpůsobí, škoda takto se pěkně pokadit

Rony (Ne, 10. 5. 2020 - 17:05)

Ahoj Andreo, čtyři dny nechodím úplně normálně a nepřijde mi to jako velká katastrofa všeobecně....

Tomáš (So, 9. 5. 2020 - 22:05)

Přesně tak Scattere, moc Ti přeji ať Ti to vyjde. Všem nám to přeji. Já osobně jsem dlouho zblízka nečuchal k pokakanému zadku krásné dívky a už mi to taky moc chybí. Dál bych za to vše.

Andrea (So, 9. 5. 2020 - 21:05)

No jo zacpa je mrcha. Bojuju s ni celej zivot. Rezignovala jsem na to dneska. Normalne se proste nevykadim. Odlozila jsem kalhotky a teplaky a vzala jsem si projimadlo a plinku. Pocitam s tim, ze v noci se zase nekontrolovatelne zeseru, ale jinak to nejde. Uz sem na mobilu a tak se omlouvam, ale bude to bez diakritiky. Musela jsem se svemu priteli omluvit. Holt budeme dneska spat Kazdy sam. On to nastesti chape, ze nez bych v noci dosla na hajzl tak bych se stejne totalne zkadila a tak mi do toho nezasahuje. Tak se tu zatim mejte napisu zejtra jak jsem dopadla.

Scatter (So, 9. 5. 2020 - 19:05)

Wow Leo, nádhera, to bych chtěl vidět :)

Utajená (So, 9. 5. 2020 - 16:05)

Omlouvám se všem,ale nedokážu to. Měla jsem velký voči. Snad později. Je to výzva ale jsem slaboch.

Andrea (So, 9. 5. 2020 - 17:05)

Ne nejsi slaboch. Proč bys byla? Na tohle je potřeba mít náladu. Nejde to dělat z donucení. Buď to chceš nebo ne, takže si z toho nedělej hlavu. Tohle není bodovací soutěž i když kluci jí tady z toho jak koukám dělají :) co já bych dala za to kdybych se dneska jakkoliv vykadila. Dvakrát za sebou se mi to povedlo. Do třetice všeho dobrýho už se mi to asi nepovede. Od středy jsem nebyla. Chtěla jsem dneska zkusit pokadění do normálního oblečení po hodně dlouhý době. Vzala jsem si pořádný kalhotky aby tu nálož pobraly a starší tepláky, ale asi to neklapne. Jsem už úplně plná tlaky v břiše už jsou fakt nepříjemný, ale i když tlačím jak o život, tak se nic neděje. No nikomu z vás bych to nepřála. Nechci do sebe zase cpát chemii, ale asi mi nic jinýho nezbyde. No napíšu pak jak jsem dopadla.

Lea (So, 9. 5. 2020 - 17:05)

Já to měla včera. Chtělo se mi ukrutně a plnej zadek jako balón a až jsem tlačila až jsem brečela jaký jsem měla bolesti v břiše. Pak to snad po dvaceti minutách začalo pomaličku ze zadku jít a já měla nekonečně dlouhý sraní . Úplně jsem byla vyčerpaná . Vytvořila jsem hromadu jako nikdy

Scatter (So, 9. 5. 2020 - 14:05)

Renčo, ty si teda umíš parádně užívat, já se těším, že si takhle jednou budu užívat s Aničkou :)
Kdybych se optal zdejších mužů, jestli je něco víc krásnějšího než mít v postýlce vedle sebe krásnou pořádně pokakanou holku, věřím, že mi všichni dají za pravdu a řeknou že to je strop! Že nic víc není, že nemůže existovat už nic, co by mohlo takovou nirvánu vzrušení překonat, že jo Tome, že jo Zvědavče a další kamarádi. My jsme tady vaši fans a hodnotíme vás podle toho jak moc se umíte pokakat, tady není co vytknout Renčo 10/10, jinými slovy hodnocení Čokoládová Bohyně.

pavel (So, 9. 5. 2020 - 11:05)

Mě se stalo to samý , já stávám kolem půl šestý každý den , jako do práce , hned po ránu to na mě zase přišlo , v noci jsem dost čůral a ráno hodil do plenky pořádnej bobek , jsem tom ještě teď a opět si to užívám . Tak všem hezký a pokakaný den .

Renča (So, 9. 5. 2020 - 09:05)

Ahoj všichni, tak jsem si zase udělala hnědý p
ovyraženi.Večer si jako vždy natáhla oblíbené kalhotky, dvoje punčošky a leginky, mám ráda, když se pokakám do kalhotek. Docela dost jsem toho včera přeplácala a nechtěla moc ryskkvat, tak jsem si podle rad "Ronyho" navlékla pl.kalhotky a přez si natáhla bodyčko. Ulehla do pelíšku a netrvalo to dlouho a příroda se ozvala.Ležela jsem na bříšku a kalhotky se mi pěkně nafukovaly.Do rána se mi to hezky rozpatlalo po celém zadečku, ráno mě probudilo nutkání čůrání, plínku začal plnit proud zlatého nektaru.Ještě jsem se jen tak povalovala a užívala si to. Doufám, že si také užíváte prodlouženého víkendu

Jana (So, 9. 5. 2020 - 09:05)

Scatíku,rodiče jsou doma a tak to je složitý se pokadit aby to bylo tajný jen pro nás. Alespoň jsem udělala to,že jsem šla s pejskem ven až k Horalce,to je takový lesík tady za vilkama a tam jsem se vykadila. Mně se už chtělo ráno brzy,ale přemýšlela jsem jak to udělat. K tomu lesíku to se dalo vydržet, ale hodně mně to nutilo a tady takhle ráno nikdo nebývá a tak jsem pejska zakotvila u stromku a kousek vedle , když jsem se přesvědčila, že nikdo nikde, jsem dala sukni nahoru a kalhotky a silonky dolů a hned jsem začala kadit.Chtělo se mi už hrozně, ale musela jsem tlačit, protože to chviličku nešlo ven,mělya jsem to tuhý, ale pak to vylítlo a zase naopak jsem měla tekutý průjem. Nejhorší ale bylo,že když jsem byla vykaděná a ušla pár metrů musela jsem rychle ještě jednou a to už že mně hned vylítlo jen to tekutý, ale pak už to bylo ok. Představovala jsem si, jaký by to bylo do udělat to zase kalhotek ale dnes to pustit nešlo takhle. V pondělí jsou rodiče v práci, to bude skvělý a zítra nepůjdu abych měla víc kakání v pondělí pokud to vydržím do té doby.

Scatter (So, 9. 5. 2020 - 14:05)

Miláčku Aničko moje, omlouvám se, že píšu až teď, ale byl jsem po noční a mám velmi nabitej den. Budu se těšit na pondělí, neustále o tobě sním i celou noc, si tak užasná beruška :-*. Zlíbal bych tu tvoji překrásnou prdelku :-*. Pořád myslím na to jak si říkala, že by ses natočila to by bylo uplně boží i fotka tvého krásného hovínka by mě moc potěšila :-* líbám tě zlato! Jsi vyšším smyslem mého života, má životní touha a cíl :-* Takhle mi nikdo jiný nemůže udělat radost a zpříjemnit den, to jen ty zlatínko :-****. Už se nemůžu dočkat na pondělí, fakt ne, přeji ti, aby sis to taky v pondělí perfektně užila a mysli přitom na mě, že tě moc chci, moc moc moc pokakanou lásko :-* nemohu najít slova abych ti prokázal svou vděčnost a náklonnost, moc bych chtěl aby si mě pokakala :)

Scatter (So, 9. 5. 2020 - 02:05)

Tak co slečno Utajená, kdy spácháte tu akci? Už se těším, hlavně až to zkusíš jako Kiki, fantastický a pořádně se ne pokakat ale totálně zesrat v postýlce a užívat si to mnoho hodin, potřebujeme tu další senzační hvězdu a moc se těším! Je fajn že si to v sobě našla. Zase celou noc myslím na tu svoji Aničku, jaké by to bylo úžasné probudit se vedle ní a mít ji u sebe celou krásně pokakanou, budu si to hodně přát a třeba se mi to jednou splní.

Scatter (Pá, 8. 5. 2020 - 12:05)

Také přeji krásný den s tvou láskou Kiki i tobě Zvedavče, vidím, že tomu dobře sám rozumíš a sám víš, že kdo má jednou pokakandu, tak už nikdy, nikdy nechce jinou. Já se časem už osmělil, nebyl by pro mě problém navazovat kontakty se ženami, na co víc, poslední dobou jich bylo potencionálně dost, jenže já už vím co chci a nehodlám to tajit, nemělo by to smysl, takže buď vše řeknu na rovinu hned nebo si té slečny nevšímám protože ji nechci zatěžovat svou úchylkou. Den předtím než jsem potkal tady Aničku jsem si taky psal s fajn holkou, kde byli určitě vzájemné sympatie, ale je mi jasný, že by neměla vztah k pokakávání a tím pádem by nikdy pro mě nebyla zajímavá, jelikož vztah se sebelepší ženou, která se neumí nádherně pokakat a užít si to by pro mě nikdy nebyl plnohodnotný a já naprosto šťastný, nadruhou stranu čůrající a kakající kočička je pro mě nejvíc, ta musí být má, prostě musí. Asi si umíš představit jak mě Anička šíleně moc rajcuje a jak nesmírně ji chci, neustále mám hlavu plnou myšlenek jak nám spolu bude krásně a jak hrozně moc si to budeme užívat, já pro ni udělám cokoli, fakt cokoli, jediný co potřebuji k absolutnímu štěstí je, když pro mě bude krásně kakat, budu nejšťastnější muž na světě, vím že jo a budu si jí nesmírně vážit a schraňovat.

Jana (Pá, 8. 5. 2020 - 10:05)

Sorry, jestli je to myšleno fejk jako neupřímná nepravdivá tak to taky je špatně. Já mám na něj mail a až se budu chtít sejít a některé veči osobně ,tak mu napíšu na tu adresu.

Zvědavec (Pá, 8. 5. 2020 - 10:05)

No bylo to myšleno jinak. Na fórech tohohle typu píšou totiž i hodně kluci, co se vydávají za holky, protože chlapy tohle hodně bere i když se mnozí tváří, že je to vůbec nezajímá a nebojí se o tom psát veřejně, zatím co holky jsou v tomhle obvykle zdrženlivé, teda až na Kikinu, to je rozená exhibicionistka. Jenom mi vrtá hlavou, že píše, že kadit před klukem by se styděla, ale pokadit se za bílého dne na náměstí plným lidí, jak tu kdysi barvitě popsala se nestyděla. Každopádně nic ve zlým, nechtěl jsem se tě nějak dotknout a pokud jsi upřímná a myslíš to vážně, tak vám přeju, aby vám to vyšlo. A jak tě napadlo, že se zkusíš schválně pokadit? Obvykle je nějaká událost, která je toho spouštěčem. Buď se ti stane nechtěná nehoda a zjistíš, že se i to líbí (Tak jsem to měl já) nebo se staneš svědkem nehody někoho jinýho, případně narazíš někde na internetu na tuhle tématiku, ale zkušenost mám takovou, že nikoho jenom tak z plezíru nenapadne nadělat si do kalhot. Omlouvám se za ty zvídavé dotazy, jenom dělám čest svému nicku :-)

Reklama

Přidat komentář