Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Jana (Po, 11. 5. 2020 - 09:05)

Příšte . Příště si svoje kakání ze zadečku natočím na mobil. Pro tebe. Ale dnes už nemám co vykakat.

Scatter (Po, 11. 5. 2020 - 09:05)

Miláčku, budu se moc těšit, bude to ten nejhezčí dárek, jaký můžu dostat, už teď mi moc chybíš Aničko, já tě tak moc chci... :-*, taky se těším na akci v legínách, ony jsou přece jen pro pokakání asi to nejlepší :) vypadá to v nich nejlépe :) Užila sis to hodně dnes? Si fakt dokonalá princezna, silně mě vzrušuje představa jak moc krásně plné si měla kalhotky! :-**** si všechno co v životě chci :-* má nejkrásnější princezno, tím videem už si mě získáš navždy, celého až na věky, už budu chtít být dosmrti jen tvůj :-* moc se těším, jsem z té krásné představy uplně tvrdý jak nikdy!

Zvědavec (Ne, 10. 5. 2020 - 18:05)

No jo trochu jsem ujel. Už jsme to řešili s Kiki přes mail, ale tak nějak jsem měl potřebu se z toho vykecat i tady. Scattere posral jsem si to sám. Ona fakt toužila po děcku a já se nebyl schopnej rozhoupat. Lituju toho každej den, ale už to zpátky nevrátím. Tome do takovýho hnědýho víkendu bych šel hned, ale musely by se najít i nějaký holky. Předpokládám, že jsme tu všichni ortodoxní heterosexuálové, aspoň teda já určitě a asi se tam nebudeme píchat mezi sebou navzájem :D Jinak jestli chcete, tak zahodím zvědavce, a budu sem psát pod svým jménem. Měl jsem tuhle diskuzi už za mrtvou, ale Kiki mě upozornila, že to tady zase trochu ožilo.

Scatter (Ne, 10. 5. 2020 - 18:05)

Já jsem velmi ortodoxní heterosexuál! To jsou moje slova, samo bych okamžitě do takové akce šel, ale co holky? Nevím, zda by se nějaké osmělily. Ale byla by to Boží jízda, umím si to představit. Udělali bysme něco po vzoru legendárního filmu velká žranice, sezvali bysme si na zámek ty nejlepší holky, hostili je samejma dobrotama třeba celý týden jako největší honorace a pak si za odměnu užívali jejich kakání, ano, na takové akci bych chtěl taky klidně umřít.

Tomáš (Ne, 10. 5. 2020 - 15:05)

To je zase doják kurňa. Ale přesně vystihuje má slova. Komunita jsme velmi unikátní, ale bohužel bez reálného dosahu, to trápí i mě. Chtělo by to nějaký společný hnědý víkend přátelé. Klidně ho zafinancuji.

Zvědavec (Ne, 10. 5. 2020 - 13:05)

Chlapi jasně, že vám rozumím. Já tady nechci nějak do detailu vypisovat svoje zážitky s tou holkou. Je to sice víc jak sedm let, co jsme se rozešli, ale nepřišlo by mi to korektní vůči ní a třeba to tady taky sleduje. Jenom bych byl zvědavej, co dělá a jak se jí daří. Bude teď už asi mamina a taky už jí brzo potáhne na čtyřicítku jako mě. Zajímalo by mě, jestli se pořád pokakává, nebo toho nechala co žije v tom jakože normálním vztahu. Byla to moc šikovná dívčina a měla na to opravdu talent, kterej bylo jenom třeba rozvinout :D Jedna příhoda za všechny : Není větší pecka, než se svou milou vyrazit na procházku na kterou si na sebe vezme provokativně upnutý kalhoty do kterých po troškách upouští. Pak z ní s hlasitým úprdem vyjelo úplně všechno a já jen fascinovaně pozoroval tu zvětšující se bouli na jejím pozadí. A ještě to rozpustile okomentovala slovy : "jejda něco mi uteklo" Pak jsme se procházeli dál, drželi se za ruce, já jí občas plácnul přes ten pokaděný zadek a nasával tu omamnou vůni linoucí se z jejích kalhot. Pak jsem doma dostal ještě v koupelně předváděčku s postupným svlékáním oblečení. Když na mě vyšpulila tu svoji sexy čokoládovou prdelku, tak moje tvrdý péro už stálo v pozoru, a musel jsem se jí hned vycákat na ten její dokonalej zadeček. Jo to byly časy... No aspoň mám na co vzpomínat. Zdejší holky jsou taky super. S Kiki si rovněž píšu soukromě a moc jí ten vztah přeju, i když i pro mě to bylo překvapení, když si našla kluka, po tom co tu opakovaně psala, že jí kluci nezajímají a s pokakáváním si vystačí nadosmrti, ale tak proč ne, když je spokojená. Souhlasím, že Renča je suprová a asi už nebude tak úplně školačka. Škoda, že má přítele, hned bych jí bral. Andrea se mi taky líbí, a i ona už má podle všeho něco za sebou, bohužel má taky přítele. Situace je tu taková, že všechny hnědé krásky jsou buď zadané, nebo je to z mýho pohledu moc mladý materiál. Já nevím no s osmnáctkou po boku bych si připadal trochu divně, i vzhledem k tomu, že bych mohl být skoro její táta. Navíc nic ve zlým, ale ty mladý pipinky dneska vesměs nemají nic v hlavě (čest výjimkám jako Kiki) a mladý sexy tělíčko a hnědá prdelka taky není úplně všechno. Já hledám zralou ženu, tak okolo třicítky, co už má něco za sebou. Nemusí to být královna krásy, hlavně když to bude mít srovnaný v hlavě a nebude jí tu a tam vadit si ušpinit zadeček. Ale už jsem spíš smířenej s tím, že podruhý už takový štěstí mít nebudu a patří mi to za to, že jsem takovou holku měl a dostatečně si toho nevážil. No co už, nějak už to tady dožiju... Každopádně, Pavlínko : Moje zlatíčko, pokud to tady sleduješ, tak doufám, že v manželství jsi spokojená, a přijmi mou omluvu za to, že jsem se tenkrát zachoval jako úplnej kokot a připravil se tak o nejfantastičtější holku jakou jsem kdy mohl ve svým životě poznat. Milan.

Scatter (Ne, 10. 5. 2020 - 17:05)

Tak já ještě nejsem tak starý, takže 18ka je ještě v mých možnostech, i jedné holce co se mi roky nejvíc líbí je letos taky 18, řekl bych že ty mladší možná víc experimentují, ono je to asi i tou dobou a dostupností ruzných for a materiálu na internetu, už se o tom mluví více otevřeně a taky se tolik netabuizuje. Jinak je to senzace Zvědavče, že si měl tak fajn přítelkyni, taková ztráta musela být těžká, jelikož najít zase takovou asi nebude úplně snadné. Už se moc těším na zítřek na svoji Aničku. Kačko teď si mě rozesmála, s tou tvou sestrou, to by byla dobrá náhoda, ale i kdyby, nemusíš se děsit sem jinak normální fajn kluk, co si jen ujíždí na pokakaných holkách, tož každej jsme nějakej. Pokakávání zdarrrr

Scatter (Ne, 10. 5. 2020 - 10:05)

WOW, to mě těší Raduško :) nechceš se s námi podělit o nějaké podělání? Měj se hezky Andrejko, udělala si nám všem velikou radost :)

Radka (Ne, 10. 5. 2020 - 10:05)

Tak až budeš po službě .

Scatter (Ne, 10. 5. 2020 - 17:05)

Nikde nesloužím puso :D

Radka (Ne, 10. 5. 2020 - 17:05)

Hi , tak jo. Nejsem svině abych tě blamovala,když nechceš hnědé uhlí...

Scatter (Ne, 10. 5. 2020 - 18:05)

Jo chci, ale nechápu jak to myslíš...

Andrea (Ne, 10. 5. 2020 - 10:05)

Ha sranda. Pri dovyprazdnovani mych strev a projizdeni ruznych stranek na internetu na me vyskocila reklama zacinajici slovy : hubnete? Detoxikujete? Musela jsem se ty ironii zasmat. Po dnesnim kadeni jsem minimalne o kilo lehci :) snad uz je to vsechno. Pujdu se dat dokupy jsem zrizena jak maly decko. Tak doufam ze treba pristi vikend se to povede i bez mediciny. Laka me zkusit to zas do normalniho obleceni ale s touhle konzistenci bych to mela az na patach. Tak se tu zatim mejte jdu ze sebe udelat zase cloveka :)

Radka (Ne, 10. 5. 2020 - 08:05)

Kolego,já už tam sem ani o tom nevíš.

Scatter (Ne, 10. 5. 2020 - 08:05)

Copak Radko, připojíš se k hnědé komunitě?

Andrea (Ne, 10. 5. 2020 - 08:05)

No byla bych na vas zvedava. Plynova komora hadr :) myslim si, ze kazdej by to nedal. Mam uz radsi pod sebou starou deku jinak by to odnesla postel. Znovu jsem se pochcala a po stranach uz to protejka. Tomasi se svym soucasnym pritelem jsem spokojena. Bere me takovou jaka jsem a toleruje mi tyhle moje detoxikacni akce, ale zaroven mu to nic nerika. Muj predchozi pritel me i podporoval v noseni plenek, ale kadeni mu taky nic nerikalo.

Radka (Ne, 10. 5. 2020 - 08:05)

A andreju přiberem. No problem.

Scatter (Ne, 10. 5. 2020 - 08:05)

Ty jo Andreo, ty asi chceš abych si utrhnul vzrušením čůráka, že? Wow wow wow! Tohle chci!!! By sme se o tebe s Tomem příjemně postarali, musíš tomu věřit! Štěstí že mám Aničku, jinak bych se připojil k Tomovi a měla by si ráno ještě o něco hezčí.

Radka (Ne, 10. 5. 2020 - 08:05)

Dáme si to ve službě.....

Tomáš (Ne, 10. 5. 2020 - 07:05)

Čichové receptory

Reklama

Přidat komentář