Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Klára (So, 16. 5. 2020 - 12:05)

Tak už to neřeš, buď se jí na to prostě zeptej a nebo to nechej být. Když to tak vezmeš, tak ti do toho vlastně nic není, je to její soukromí. Jestli tě to spíš nezaujalo a teď nepřemýšlíš nad tím, jestli to nezkusit, když už se ti dříve taky nehoda stala.

Kačka_j (Po, 18. 5. 2020 - 21:05)

Popravdě už i nad tím jsem přemýšlela...

Kikina (Po, 18. 5. 2020 - 23:05)

Tak a už jsme u toho. To jsem si přesně myslela. Leze to z tebe jak velký hovínko z malýho zadečku :0) no já bych možná věděla jak to celý posunout dál ale to je dost velká šílenost a taky by to mohlo skončit velkým průserem. Navíc mám zase trochu upito a úřaduje moje mysl ujetý pokakandy tak radši nic :0) scatiku tobě napíšu zítra dneska už se k tomu nehecnu. Půjdu radši do postýlky.

Kačka_j (Út, 19. 5. 2020 - 00:05)

Ahoj, no já už beru jakýkoliv nápad. Takže klidně to rozveď.

Kikina (Út, 19. 5. 2020 - 09:05)

Radši ne. Už jsem zase střízlivá. Navíc součástí toho plánu by bylo že by sis musela sama umazat zadeček a do toho nevím jestli by jsi šla. Spíš se zeptám ještě na tu tvoji nehodu. Nemusíš tady popisovat jak to probíhalo chápu že to byla ostuda a já mám bohatou představivost a dokážu si představit jak to asi proběhlo. Psala jsi že ségra a jedna tvoje kamarádka byly u toho. Jaká byla reakce ségry? Smála se ti nebo tím byla nějak zaujatá? Rozkecala to o tobě i jinde nebo si to nechala pro sebe? A co tvoje pocity? Bylo tam jenom zhnusení nebo i zaujetí a fascinace tím že ses jako čerstvě dospělá pokakala do kalhotek? Mohla by jsi pro začátek udělat sestře inventuru v kalhotkách. Psala jsi že ona je spíš na tanga a k tvému překvapení jsi u ní ve skříni našla více kalhotek klasickýho střihu. Tak příště až budeš mít tu možnost si sepis kolik kusů kalhotek a jakých barev tam měla. No a po čase tam zase nakoukni a když polovina těch kalhotek mezi tím zmizí beze stopy tak je to asi jasné. Sice to není důkaz ale aspoň budeš vědět jestli to byl jenom jednorázový experiment nebo v tom ségra jede pravidelně a pak se můžeme pobavit co dál.

Kačka_j (Čt, 21. 5. 2020 - 23:05)

Po dvou týdnech kdy jsem přišla na to že má ve skříni i jiný kalhotky než tanga, jsem se tam podle tvé rady znovu podívala. Nic jsem si minule nesepisovala, ale mám docela dobrou fotografickou paměť a vypadá to že ji dost kalhotek ubylo. Takže je to asi jasný..? :(
Co se týká té nehody, tak myslím že ani ty si nedokážeš představit co se mně stalo. To člověk nevymyslí. Bylo to hrozný, šílená ostuda. Neměla jsem v tu chvíli jiný pocity, než že jsem se hrozně styděla. Ségra ani ta kámoška to naštěstí nevykecali, to by byl teprve průser. Protože asi všichni co byli na tom plese věděli, že se tam někdo pokadil, vyprávělo se o tom po celý škole. Naštěstí nikdo kromě mně, kámošky a ségry nevěděl a snad doteď neví že jsem to byla já.

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 22:05)

Ahoj Kačko, už jsem ti jednou psal, ale nyní mám obdobný návrh - zkus jí do skříně dát balík plen (její velikosti) a tvářit se před ní jako že nic... Schválně jak by na to reagovala...

Scatter (So, 16. 5. 2020 - 11:05)

Ty jo Nikki, si fakt úžasná, vyvolalo to ve mě vzpomínky na školní léta, s takovou účou bych chtěl být o samotě na školním výletě. Si senzační, umět se posunout v čase tak bych chtěl aby si mě učila a to i po škole :)

Šimonek Antonín (Pá, 15. 5. 2020 - 20:05)

OK

Kačka_j (Pá, 15. 5. 2020 - 19:05)

A vy ségru neznáte, ona vždycky všechno dokáže obrátit ve svůj prospěch. Nakonec by si ještě mysleli pak všichni o mně že se pokakávám. To ne, to riskovat nebudu...
Stačila mi ta nehoda na plese.

Kikina (Pá, 15. 5. 2020 - 23:05)

Jo je mi to jasný. Syndrom opečovávaneho mladšího sourozence. Zatím co ty jsi musela být ta dokonalá starší sestra tak tvojí mladší sestře asi leccos prošlo. No tohle já neznám jsem jedináček. I když v době mého dospívání se se mnou nebavily ani dveře od záchoda :0) ale to tu nechci rozebírat. Mám trochu upito a jsem asi zase víc upřímná než je zdrávo. No fakt už nevím co ti poradit nech to být. Nic hrozného se nestalo. To není jako kdyby tvoje ségra někoho zabila nebo tak něco. Možná že už to nedělá když už jsi jí znovu nechytla možná si dává větší pozor kdo ví. Dovolila bych si to zakončit citátem z jednoho filmu. Nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to kaká? :0)

Kačka_j (So, 16. 5. 2020 - 09:05)

No tak nějak to s tím mladším sourozencem je. Někdy si přeju abych byla taky jedináček. Ale zas navzdory tomu všemu mám ségru ráda a nechtěla bych aby udělala nějakou kravinu a pak by se o tom dozvědělo třeba ještě mnohem víc lidí než jen já. Aby pak nezažívala nějaký peklo, kdyby se to o ní všichni dozvěděli.

Tomáš (Pá, 15. 5. 2020 - 12:05)

Podívám, chodím tam stabilně už několik let. Děkuji.

Tomáš (Pá, 15. 5. 2020 - 10:05)

No nic přátelé, je čas se rozloučit. Nepatřím mezi vyvolené a je zřejmé, že zde panuje nedůvěra, což je asi pochopitelně, ale bohužel pro mě ztráta času a energie. Kiki a všechny děvčata, moc vám děkuji za krásné příspěvky a Tobě kolego Scattere přeji, ať Ti vyjde vše dle Tvého přání. Mějte se všichni moc fajn. Tom

Kikina (Pá, 15. 5. 2020 - 12:05)

Víš co se říká důvěřuj ale prověřuj. Já už jsem scatikovi svůj názor soukromě napsala. Mrkni pak na hovno.sk mám tam v plánu dneska zase něco přidat ale zatím si ještě užívám a nějak se mi nechce do sprchy :0)

Scatter (Pá, 15. 5. 2020 - 10:05)

Aničko kamarád plácá nesmysly, je to přesně naopak, tady je to veřejné, naprosto kdokoli si to může přečísta nebo zneužít data a poznatky o konkrétní osobě, e-mail je zabezpečenýa slouží k soukromé konverzaci kterou nevidí nikdo jiný než ti kterým je to určenu, tedy já a ty, s takovým názorem jsem se ještě nesetkal, není mi příjemné psát o sobě konkrétnější údaje tady, v mailu s tím nemám problém :)

Jana (Pá, 15. 5. 2020 - 09:05)

Asi bys měl vědět,že tady je psát bezpečněji než na konkrétní mail. To mi poradil kamarád,který se zabývá IT technologiemi jako správce sítě. Moc tomu nerozumím,ale pochopila jsem trochu význam. Tady píšu sice konkrétní osobě a můžeme se setkat,ale je to osoba ,která může mít přezdívku a je to jiný. Na mail už píšeš konkrétnímu člověku. Tak jsem to tedy pochopila.A tyhle věci jsou hodně osobní.

Scatter (Pá, 15. 5. 2020 - 09:05)

Co je na tom potřeba za odvahu Aničko, už sme si mohli psát i mnohem zajimaveji než tady! Už se moc těším na tvé zítřejší překrásné pokakání a moc tě chci!

Jana (Pá, 15. 5. 2020 - 08:05)

Scatíku souhlasím. Budu se ti ozývat na mail ale jen k tomu musím dostat odvahu.Toho 22.června platí. Zítrase pokusím o nahranou nehodu ale to vše budu psát už ne sem. Dnes kakání nemám,zítra bude o to větší . Projímadlo si tedy asi nevezmu ,abych se nepokakala nekonečně dlouho až na zem do bot.

Tomáš (Pá, 15. 5. 2020 - 07:05)

Nádhera, málem mi praskl č.... je to fakt blbý. Občas mi to připadá, že je jednodušší vyhrát hlavní výhru ve sportce, než najít podobně zaměřenou partnerku. Přitom sereme všichni, takže pravděpodobnost je dle mého názoru velká. Ženy přece chtějí být uctívány a opečovávány, no a co může být prokazatelnější než péče o Vás včetně Vašich hovínek.

Reklama

Přidat komentář