Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

? (Ne, 17. 5. 2020 - 10:05)

A jak vlastně Miluně s nim ta krize začala?

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 11:05)

Jako s každým, začalo ji pálit dobré bydlo.

? (Ne, 17. 5. 2020 - 11:05)

Trochu konkrétněji?

no (Ne, 17. 5. 2020 - 08:05)

... a muži jsou ti věrní, že jo? Nepíše se o natvrdlosti mužů, ale o tom, že hledají, co u sebe nenacházejí

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 08:05)

Jeden muž. Ano je mi věrný. Ty tanečky dělat fakt nemusím. Tak normální chlap většinou hledá vaginu a ňadra, když je u sebe nenajde. A že i chlap chce mít doma klid a milou ženu je snad normální, to chce i žena.

Lalla (Pá, 15. 5. 2020 - 20:05)

Tak já souhlasím, jen já si myslím, že by mělo být pod úrovní ženy nějaké ty manipulační tanečky

Pils (Pá, 15. 5. 2020 - 21:05)

Ahoj Lallo - co to znamená?? Manipulační tanečky. Já celej týden padám na hubu, ale teď jsem na chalupě a zítra bude krásně! Hurá!

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2020 - 14:05)

Markéto, odpal urážet Arianu. Milču nech být.

Fernando (Pá, 15. 5. 2020 - 01:05)

Miluno, na tom není nic zvláštního. Černý pozadí, drobná písmenka, text přes celou stránku, okolo samé reklamy? To je na Novinkách běžné! Třeba o cizích jazycích, učitel - rodilý mluvčí Broňa, velmi oblíbené. Chvíli čteš, pak ťukáš, přemýšlíš jestli je to anglicky správně, pak zas něco napíšeš, to je na celý večer a on se takto vzdělává v cizí řeči nebo v jiném oboru, historii, tam toho je... Přítomnost další osoby při tom by mně teda vadila a přímo rozčilovala. Navíc bych se třeba před manželkou styděl ukazovat jí svou bídnou angličtinu nebo se zpovídat, co a proč to jako dělám.

Miluna (Pá, 15. 5. 2020 - 11:05)

Asi máš pravdu Fernando.Jak ho znam tak tohle je mu přesně nepříjemný zpovídat se a vysvětlovat proč to dělá.Pak mi řekl že proto lhal aby nemusel vysvětlovat další otázky tak mi řekl že hraje hry i když nehrál.No doufam že to teda takhle nějak je a nezatajoval něco co by se mi vyloženě nelíbilo.Akorát v minulosti někdy normálně řekl když si třeba s něčim v mobilu hrál a teď lhal a bylo vidět jak nad textem přemýšlí a když sem se ho začla ptát tak řekl že jen neví co dělat a šel pak vedle aby měl na to klid a mohl to dopsat vedle.A proto sem pak pořád přemýšlela.Ale o překladech textu mi řekl že si překládal.No nic no,snažim se už ho tak nesledovat a kašlat na to.Sem ráda že doma je klid že se to uklidnilo a sex s nim teď mam denně už několik dní.Sex je z jeho strany,chce ho denně teď takhle on.

Anonym (Čt, 14. 5. 2020 - 22:05)

Miluno ty zase nemakas?

Miluna (Čt, 14. 5. 2020 - 22:05)

Makam,na šest hodin denně ale teď sem byla dva dny jen na čtyry protože před pár dny sem byla 2x na osum.Ale už sem týden nebyla v garáži.Když mě nechává klid a neprudí tak tam nepotřebuju.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 20:05)

serem makem cebalo, serem makem cebolo petrželo, so tam posepané

bianka (Čt, 14. 5. 2020 - 18:05)

Nikomu by to nebylo příjemné, kdyby mu někdo koukal do mobilu, nebo seděl u něj, když datluje. Bude.li chtít něco ukázat, ukáže ti. Třeba hledá práci. Píše si s přáteli, na to má právo a nemusí se ti Miluno svěřovat. Ty se mu také v tomhle nesvěřuješ. Takže mu raděj uvař, nebo upeč flákotu, jak tu radí a bude klid.

Miluna (Čt, 14. 5. 2020 - 20:05)

To sem vařila včera flákotu a my denně na masa nejsme.To se musí střídat.Kamarádum prý nepsal,to říkal sám tak nevim.Snažim se na to už kašlat ale jak ho mam denně na očích,tak mi ta zvědavost leze na mysl a pořád mi ho něco nutí sledovat.Nevíte někdo kdy už otevřou bary?? Už mi to sere být bez barů.

bianka (Čt, 14. 5. 2020 - 17:05)

Nedávno byl článek o ztrátě soukromí v karanténě. Každý by měl mít své soukromí, zalézt si třeba do jiné místnosti. Myslím si, že tohle by se nelíbilo ani Miluně, kdyby ťukala do mobilu a Sergej by si sedal vedle ní. Nebo seděl celý den vedle ní. Z druhé strany by měl Miluně ukázat čím se baví a na oplátku zase Miluna jemu. Bylo to tady už psané. Ale když ho nezajímá co Miluna dělá na mobilu, měla by mu dát Miluna pokoj. Nechat ho v klidu.Nebo jo, sednout si vedle něj a ukázat mu co píše a pak říct, ukaž mi své stránky. Tohle jsou osobní věci a když je chce vidět od Sergeje, měla by mu ukázat i své.Navzájem by je to možná obohatilo.:-) Jinak Sergej není povinný jí ukazovat své psaní, v normálních vztazích, v rodině si lidé do mobilů "nelezou".

di (Čt, 14. 5. 2020 - 16:05)

Miluno a proč sedíš naproti, seď celý den vedle něho a uvidíš co píše. A když si přesedne tak si taky přesedni a řekni že chceš být u něho.

Miluna (Čt, 14. 5. 2020 - 17:05)

Di,tady nemáme místo sedět vedle sebe,jedině když ležíme jsme vedle sebe.Máme tu křesla naproti sobě a místo vedle něj neni.Musela bych si jít sednout na něj do křesla ale když sem to dělala tak on ten mobil vypne a odloží a začne mi líbat a hladit a osahávat,takže nevidim stejně nic.No mě už se dlouho neptal co dělam na mobilu.Jen se vyptává na lidi kterym vezu jídlo tak se zajímá jestli mě někdo neotravoval.A od doby co sem mu řekla že píšu s kámoškama a nebo často komentáře už to moje psaní neřeší i když vidí teď že vyťukávam.Ale občas mam z něho pocit že schovává displej aby nebylo vidět co tam má když jdu kolem ale to dělal i dřív že někdy schovává a někdy ne.A Bianko to už mi teď neprojde to po něm chtít,po těch mých otazkách z minulých dní a podezřívání.On mi už i řekl že nesnáší výslechy a že nechápe proč si toho všímam když do toho ťuká že prý co si furt představuju.No a anonyme pro tebe to jsou kraviny,to chápu ale kdo by chtěl být za vola?

Miluna (St, 13. 5. 2020 - 16:05)

Já už sem fb dávat nebudu.Udělala sem 2x a vždy mi nějaká svine něco udělala s profilem.A tenhle který tam mam už pár let tak ten mi drží takže někdo mi s nim tady z lidí něco udělal.

Ota (St, 13. 5. 2020 - 18:05)

Jak to pokračuje doma Miluško?

Reklama

Přidat komentář