Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (Po, 18. 5. 2020 - 22:05)

Miluško ale nedělej si planý naděje.Sergej už lepší nebude.Teď máš třeba chvíli klid ale jak už víme jakej umí být tak je otázkou času kdy se zase ukáže.Já mu moc nevěřim že se polepší,ale moc ti přeju aby se polepšil.

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 00:05)

Copak Sergej, ale Miluna.

čtenářka (Po, 18. 5. 2020 - 15:05)

Kde je Mia a Aleš? Už jsem je tu dlouho neviděla.Snad jsou v pořádku.

Mia 22 (Po, 18. 5. 2020 - 21:05)

Jsem v pořádku. Měla jsem sice menší zdravotní problémy, ale už je to dobrý. Jsem ted hlavně venku, nač sedět doma u pc, když je tam tak krásně. Občas sem večer kouknu, ale nemám nějak chut pouštět se do nějaké diskuze. Vždyt se řeší pořád stejný problém.

Alice (Ne, 17. 5. 2020 - 22:05)

Ahoj,tak to je dobře že jste to se Sergejem srovnali.Já jsem měla hrozný období a Jirka taky přišel o práci tak nevím jaká bude další.Všechno bylo na prd ale sem jsem občas koukla ale neměla jsem náladu psát.Ale kdyby si chtěla nějaký den pojedu k Lucce tak můžeš jet se mnou a sejdem se zase všichni po takový době.A jak píšeš o poli tak já bych si tam takhle s dekou nesedla:) A co děti a přijímačky bojí se?

Miluna (Po, 18. 5. 2020 - 11:05)

No já už myslela že na mě kašleš.Už jsme odcizenější:-( ..tak mi piš zase víc třeba na fb ale to už tě asi nebaví jen psát viď? Já právě nevim jestli takhle můžu se teď sebrat a odjet stebou.Nemam teď tou prací tolik čas a nejsem si jistá jestli vůbec se mi kvuli tomu viru chce.Mě se tam k ní ani už moc až tak nechce.Vidět bych vás chtěla obě ale kdyby schůzka byla někde jinde? Jo a děti se trochu bojí.To ani nevim jak je mam doprovodit nebo kde čekat když jde každej na jinou školu.Zdena si věří víc a Ríša říká že Čj se nebojí a Matiky bojí.

bianka (Ne, 17. 5. 2020 - 15:05)

Tak nevím Milu,za to může sex a deprese?
Tohle je přece v tobě, není to mimo tvé tělo.Za to můžeš ty, tvé myšlenky. A když to v hlavě nechceš mít, musíš se z toho léčit, nebo spíše chodit na terapie, aby se ti myšlenky nějak srovnaly. Ale to nechceš, tobě ty myšlenky vyhovují. Takhle se tady neoháněj tím, že za to může sex a deprese. Chápeš?
Za to můžeš ty, tvá porucha a jde se z ní dostat, léky a terapii.

Miluna (Ne, 17. 5. 2020 - 14:05)

Ale za to může sex a deprese.Když mam čistou hlavu tak sem takhle v pohodě.A jinak v sexu jen taková poznámka,zatim mi ten zadek neprojel ale neni to teď pro mě hlavní bod a nechávam tomu volný průběh až bude chtít,je mi teď přednější ten klid doma a žádný hádky.Dneska mam od práce volno tak pujdu sama nakoupit a pak chvíli ven a on řekl že mezitim upeče perník tak si toho cenim že teď je takovej.A večer přijedou děti tak jim pak všem uvařim Svíčkovou.

Miluno, (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

stejně takový klid jsi měla s Jirkou a Denisem. Obou si zahýbala a poflakovala se po hospodách. A co jsi udělala Jirkovi, kterého jsi skoro totálně zničila a ponižovala to sem ani nechci psát

bianka (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

Jiří Suchý: Jak se zachovat, když jedni mají pravdu a druhých je víc. :-)

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 11:05)

A tím taky ta pohoda skončí. Otevřou bary a Miluna bude koukat po nových chlapech, Sergeje už má okoukanýho. A hádky začnou na novo.

? (Ne, 17. 5. 2020 - 11:05)

Tak by byla sama proti sobě.Poznala jakej umí být, tak je teď v jejím zájmu udržet doma klid.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 12:05)

Jenže Miluna se nepředělá. Za chvíli jí poleze na nervy to, že je doma klid. Bude chtít tóčo.

Miluna (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

To neee.To já právě doma chci klid.Hádky nesnášim,pak je mi z nich špatně a klepu se.U něj sem to viděla taky když se rozčílil po hádce a pak sem viděla jak si na balkoně zapálil,totálně se mu klepala ruka.Chci klid jak je to teď.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

Miluno, když si žila v holobytě se třemi muži, bylas ráda, že vypadli ven. Jenže za tejden tě to už nebavilo a bylas ráda, že aspoň ten krimoš byl doma. Ty nikdy nevíš co chceš.

Pils (So, 16. 5. 2020 - 07:05)

Aha, už chápu. :) Anonymy čtu jen velmi zběžně.

Miluna (Pá, 15. 5. 2020 - 15:05)

Tak dík Marti za tvuj pohled protože 14:10 mi trochu znejistil.Je to přesně tak,já už byla téměř rozhodlá že na ten vztah kašlu nebo aspoň na oko.Jakože někam vypadnu a chodila bych za nim jen navštívit v budoucnu ale jak mi znejistil tim mobilem a představila sem si kdyby se do nějaký zamiloval tak mi to nejde aby mi to bylo lhostejný.Kdyby byl třeba dál zlej tak asi bych na to koukala taky jinak ale stačilo se o něj víc zajímat a chodit mazlit a je pak na mě hodnej.Ale dnes třeba ani na mobil nekouká a ani nevstal z postele.Jen leží a kouká na televizi a moc nemluví tak zas přemýšlim jestli je vše ok.jestli mu něco neni a tak.A jak se ptáš tak moje pravá barva vlasů je blondo-zrz, taková měděná a občas na to dam nějakou barvu.Na podzim sem davala i hnědou a mahagonovou a teď mam zas světlý.Já se naposledy fotila aktuálně asi na Silvestra a od té doby nějak sem zatim neměla náladu protože mam v mobilu i něco s foťáken a nevim co s tim.No Zdena je mi podobná.Ale já se jako pěkná nevidim.Připadam si vyblitě a vidim plno chyb na sobě.A jak se ti vede Marti? Já potřebuju takový kamarádky jako si ty.Já už nemam snad ani tu Alici nebo co.Vůbec mi už nepíše,ani na fb.Nějak se odcizila.Nebo nevim jestli to je tim že už jen žije s dětma a sedí s Jirkou a tak nemá už co ani psát? Nevim.Ale muj společenský život už je total teď potom viru.Já už vidim lidi jen v krámu nebo když jim vezu objednané jídlo to je všechno.A Sergej je na tom stejně,už je uplně bez kamarádů,nemá tu teď žádnýho.

Miluno (Pá, 15. 5. 2020 - 12:05)

vypadá to, že Sergej tě potřebuje mít v nejistotě, pze jsi milejší a snažíš se. Když ti všechno říkal, tak jsi ho měla "na lopatě", prudilas, byla nepříjemná a nenávistná. Na tebe platí být v napětí ( ale v takovým napětí, že nevíš, ne v tom agresivním ), aby tě bavilo o něco usilovat. Jinak se nudíš

Miluna (Pá, 15. 5. 2020 - 13:05)

Děkuji za nastínění situace.Víš,člověka to samotného nenapadne jak se sám nevidí nebo nevnímá jako druhej člověk.Když nad tvýma slovama přemýšlim je v nich hoodně kus pravdy.Si šikovnej-šikovná že se ti to takhle povedlo mě odhadnout,protože je to pro mě k zamyšlení.Od doby co tohle dělal s telefonem a třeba i na mě trochu i kašlal tak furt mam chuť se snažit a tak.V době kdy mi vše říkal a kňoural o výlety a pozornost se přiznam že mi byl tak trohu ukradenej.A když byl zlej tak sem přímo o rozchodu už hodně přemýšlela.Teď když je hodnej ale zároveň nedolézá zamnou tak TEĎ by se mi bez něj zas být nechtělo.Já nevim jestli je tohle jen u nás nebo vztahy takový jsou a tohle jak se u nás vše střídá je normální??

Martina (Pá, 15. 5. 2020 - 14:05)

Milčo, je to normální. Já už jsem věkově k padesátce a sama jsem to zažila a i u kamarádek vidím, že kolikrát už toho svého chlapa máme za 20- 30 let plný zuby, přemýšlíme, že bychom byly rády samy a konečně se staraly jen o sebe, ale najednou přijde třeba jeho nemoc a můžeme se přetrhnout, jak o toho svého chlapa pečujeme. A to jsou ty chvíle, kdy žena ví, že o něj nechce přijít. Stejně jako když se o něj začne zajímat nějaká křepelka. Tak nám najednou ten náš 'okoukanej' chlap připadá nejlepší a uvědomíme si, jak nám na něm záleží. Milčo, je to normální chování a je dobře, že ti otevřel oči. Chtěla jsem se tě zeptat, jsi blondýnka nebo se barvíš? Já si pamatuju jak si tady psala, že ses přebarvila. Dál v tom pokračuješ? Máš na Lidech nějaké aktuální foto? Jsi moc hezká. Dcera Zdena je pěkná po tobě?

Reklama

Přidat komentář