Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Čt, 14. 5. 2020 - 09:05)

Zatim je to lepší.Chodim se zanim každý den mazlit tak jak si přál a jeho chování je uplně jiný když to dělam a už neni zlej.A radši už nemyslim na to jestli někomu psal nebo ne.Smsky ani messenger to nebyli co sem zahlédla.Nejvíc psal někam na stránku kde je černý pozadí a zahlédla sem tam v okýnkách reklamy a nebo slova za sebou drobně.Tak tipuju nějaký web nebo aplikaci.Možná fakt psal komentáře nebo reagoval na někoho cizího.A co ty Otíku?

Ota (Čt, 14. 5. 2020 - 12:05)

A jak to dokážeš po těch všech hádkách Miluško? Já si to neumim představit že bych se chodil mazlit za ženskou která by na mě doma ječela,prudila.Ale jsem rád jestli jsi klidnější.U mě pořád stejný,nic moc.

Miluna (Čt, 14. 5. 2020 - 13:05)

Já ani nevim.Jestli chci mít doma klid tak mi nic jinýho nezbývá.Chci aby na mě mluvil vlídně protože vždy jak se uklidní tak mluví jinak i tón hlasu je takovej mírnější hezčí a já to potřebuju.Prostě se snažim aby to bylo dobrý.Jen mi mrzí že tu záhadu s tim psanim sem nerozluštila ale asi nikdo nemá právo vědět do detailu co kdo dělá na internetu.Už mu neříkam nic a snažim se si toho nevšímat když vidim že vyťukává,ono mi ani nic jinýho nezbývá.

jj (Čt, 14. 5. 2020 - 15:05)

máš pravdu ... " asi nikdo nemá právo vědět do detailu co kdo dělá na internetu " ... Sergej by asi nebyl nadšenej, že tady vyťukáváš s Otíkem a mohl by si myslet něco nekalého. Ber to tak, že si každý někde s někým vyťukáváte a je pokoj

Miluna (Čt, 14. 5. 2020 - 15:05)

Ale mě žere hrozná zvědavost.Jak je teď doma a má na to čas tak to má v ruce pořád.A chvíli vidim že čte a chvíli vyťukává do vyhledávače a občas něco právě vyťukává delšího a nebo prostě celkově jak mu ty prstíky pořád jedou potom displeji a mě by tak zajímalo na co kouká nebo co kde píše když má takhle čas.My sedíme naproti sobě takže mu tam nevidim.Začlo mi poslední dobou provokovat jak se tyhle věci nedovim a přitom dřív sem to tak neřešila ale to byl věčně v práci a pak když už jsme spolu leželi tak to sem mu na displej vždy viděla takže sem neřešila ale poslední dny mi to žere zvědavost.Nenapadá vás někoho které weby maji černý pozadí nebo aplikace? Pro mě je to provokující ale už s tim nic nenadělam.Kdybych mu zase něco řekla tak by ho chytl zase záchvat vzteku a pak na mě křičí.Naposledy mi řekl že jestli se to bude opakovat že nám zničim vztah,tak už nic neříkam a on je teď ke mě hodnej a taky potom každodennim mazlení je teď hodnej ale prostě ta zvědavost je hrozná.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 16:05)

Neuvěřitelně bezstarostný život nudících se lidí.

povídka, která… (St, 13. 5. 2020 - 15:05)

Vážení účastníci. Vypadá to, že tentokrát jsme opět neodhadli vaši náladu a naše vaše archivní příspěvky vás rozrušily natolik, že se urážíte navzájem podobně jako Mr. Babiš a Mr. Kalous, když k oknům jejich přepychových kýčovitých vil ve stylu podnikatelského baroka, dolehne pláč a skřípění zubů obyčejného lidu. Bohužel není v naší moci tyto příspěvky vymazat a tak alespoň slibujeme, že příště vyhledáme z archivu příspěvky daleko zábavnější. Viance ech Biance děkujeme za přízeň a jak praví klasik: Ke strojům

Haha (St, 13. 5. 2020 - 18:05)

Dobrý, vás jen tak něco neporazí. Těším se na něco delšího.

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 16:05)

Slabé. Oni se navzájem neuráží :).

milunkin facebook (St, 13. 5. 2020 - 15:05)

zverejnete milunkin facebook!!!!!!!!!!! ja ji chci mit v pratelich a psat ji spravicky!!! dejte mi facebook!

pozorovatel (St, 13. 5. 2020 - 15:05)

Tak jí piš na Lidé.

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 15:05)

Kolik je ti let a jak vypadáš?

bianka (St, 13. 5. 2020 - 14:05)

To chce rozchodit. :-), návštěvníku. Povídkáři ať se daří. Jste se do práce těšili, že jo.:-) A my stálí komentující se těšíme na další povídku. :-)

Milunko (St, 13. 5. 2020 - 14:05)

milunko jakej mas facebook? prosim, dej svoji stranku,

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 14:05)

S tebou by to vyhrála, Markéto

povídka, která… (St, 13. 5. 2020 - 14:05)

Jestli jde ten archiv, tak to jsme sem vložili my. Stejně se v tom musíme hrabat, korona končí a musíme makat, ta naše hvězda otrokářka si nedá říct a vyžaduje naši přítomnost na pracovišti

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 14:05)

V ničem se hrabat nemusíš,tak nemel,hvězdo

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 12:05)

Jo teď jsem tam koukla na tu vedlejší diskuzi a píše to opravdu nejspíš jedna osoba Miluně i Arianě.Osoba která je zapšklá a provokujou jí sexuálně založené ženy.

bianka (St, 13. 5. 2020 - 12:05)

No, jenže Miluna odjakživa reaguje i na nepřátele . Miluna to nepozná. Jak se to vlastně pozná.

bianka (St, 13. 5. 2020 - 11:05)

Teda nechci nikomu brát jeho představy, ale Sommerka tady podle mě nechodí, jedině, že by se odnaučila to své prčáááá. Raděj Markétu ani nepřivolávejte.

Reklama

Přidat komentář