Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

No, (St, 20. 5. 2020 - 15:05)

Kačo, on nás tady Otík zklamal všechny. Přišel jako takový nevinný sympatický Ňouma, který v nás vzbuzoval ochranitelské city. Pro Milunu byl vždy takový otrok, který se jí hodil do jejího sklepa s řetězi a ponižováním chlapů, možná si ještě někdo vzpomene na tu písničku, která se miluně v této souvislosti líbila. No a zbytek už znáš, ztratil sympatie všech

Kača (St, 20. 5. 2020 - 17:05)

To tedy koukám...:(

Ota (St, 20. 5. 2020 - 16:05)

A čím jsem ztratil sympatie? Jsem jakej jsem a co jsem s ní prožil ničeho nelituju.Obohatila mi život.Aspoň mám na co vzpomínat.Ať už mě bere jakkoliv, já jí obdivuju pořád stejně,jako dřív.Jen už se do nich osobně tolik nemontuju protože nechci aby mu přeskočilo a nechci se s nim hádat.

bianka (St, 20. 5. 2020 - 15:05)

No i kdyby psal jedné z nich, co na tom je! Přečti si ještě jednou anonyma ve 12.56. Nebo raděj několikrát.

Ota (St, 20. 5. 2020 - 16:05)

Kdyby psal jedné z nich tak to mohl Milušce říct,pak by na tom nebylo nic.Ale on lhal že nic nepíše a pak viděla že něco psal.Ale to je jedno,nebudu to zase rozdmýchávat.Snad se má Miluška dobře.

Ota (St, 20. 5. 2020 - 15:05)

Bianko ale Miluš přece neví komu nebo kam Sergej psal.To napadlo mě jestli nepsal jedné z nich ale nemusí to tak být.A víš dobře že já si s ní píšu protože je to pro mě důležitej člověk.Kdyby se odmlčela nebo přestala komunikovat nezvládal bych to.Já žiju jen jí a na tom se nic nemění.Mně to tak stačí a víc nepotřebuju.Kačo co jsem ti udělal že si tohle o mně myslíš? Teď jsi minochodem zklamala i ty mě, protože já si zase myslel o tobě že jsi lepší.

bianka (St, 20. 5. 2020 - 14:05)

Oto, a proč si ty píšeš s Milu, když už spolu nejste?
Dlouho je neviděl, tak si píše. Měli si co říct, byli spolu delší čas a znají se. Normální komunikace. Ale myslím si, že to je marné s tebou i Milunou rozvádět.

Ota (St, 20. 5. 2020 - 13:05)

Já nevim Bianko k čemu si dává ukrajinec do přátel češky z práce ve které už neni.Já nic nečeřim jen se Milušky ptám.A anonyme nevim o jaké jednoduchosti to píšeš.Miluška je bystrá rozhodně neni jednoduchá.A už jsem jí dlouho neviděl natož abych s ní vyšukával.O práci se svěřovat nebudu.

bianka (St, 20. 5. 2020 - 12:05)

Zase se mi zdá, že čeříš vodu Oto. I kdyby psal přítelkyni, nevidím na tom nic zlého, proč by jí tam asi měl v přátelích. Lidé spolu i komunikují. O všem. O životě.

Ota (St, 20. 5. 2020 - 11:05)

A ještě jsem se chtěl Miluško zeptat jestli ještě Sergej datluje do mobilu? Nemohl psát nějakej tej kolegyni kterou má v přátelích? Probuzení v přírodě krása.

Kača (St, 20. 5. 2020 - 17:05)

Bianka ti to psala. Kvůli tomuto tvému příspěvku jsem zhnusená. Ty nechces aby Milu byla spokojená...chceš aby jí vnitřně deptalo, že si Sergej dopisuje s ženami. Doufáš, že nad tvou úvahou bude dumat, až doma udělá tóčo. A Sergej bude zlý a Milu bude v háji...a ty se budeš tetelit blahem jaký je Sergej padouch. Oto lidi nejsou blbí...Proč si nenapsal: Nemohl psát nějakému tomu kolegovi kterého má v přátelích? Ne ne, ty jsi musel napsat kolegyni! Mám na fb hodně přátel. Ženy, muže, jsem s nimi ráda v kontaktu, když třeba nestíhám osobní setkání. A i když jsem ze sázkovky odešla, není jediný důvod, proč bych ty přátele mazala! Jako nemá důvod Sergej. Už na Sergeje nenasazuj, Milu je teď spokojená, tak ji nech být.

Ota (St, 20. 5. 2020 - 18:05)

Ne vůbec Kačo to takhle neni.Já jsem to jen psal Milči úvahou.Nebudu psát že psal asi kolegovi protože to by jí řekl a to Milča sama ví.Osobně si myslim že psal buď někam opravdu k videiim nebo ženskej.Nic za tim Kačo špatnýho nehledej z mé strany.Jen moje zvědavost jak to u nich pokračuje.

no (St, 20. 5. 2020 - 22:05)

ty jsi Oto kdysi Sergeje vychvaloval, že je ti vzorem, ale když tě vyšoupl ze trojky, tak na něj posazuješ. Uvědom si, že i Sergejovi tě bylo líto, ale nenechal si nic diktovat. Od tebe je to podpásovka, abys Milče zasadil brouka do hlavy a chtěla se s tebou setkat. Nejsi tak nevinný, jak se snažíš vysvětlovat. Ukázal neukázal ... Milča taky neukazuje tuhle diskuzi, tak co soudíš?

Návštěvník (St, 20. 5. 2020 - 21:05)

Oťas, oni si to vyrikali, Milča je šťastná, tak se jim do toho nemichej.

Kača (St, 20. 5. 2020 - 15:05)

Oto, velmi jsem se snažila tě omlouvat, ale ty jsi obyčejný kretén. Nedivím se, že nevíš, co znamená přátelství. A myslím, že pod stanem jsi, protože tě rodiče konečně vykopli.

haha (St, 20. 5. 2020 - 15:05)

Miluna nebo Otik v přírodě to je jako vtip. tam jsou brucíííí, komářííí, klíšťatáááá, špinavá vodáááá

Ota (St, 20. 5. 2020 - 15:05)

Ono záleží na jakym místě.Já našel dobrý místo a líbí se mi tady.A Miluška psala že chodí s dekou na pole,to neni podle tebe příroda? A s hmyzem je to poslední dva roky nějaký lepší.Neni ho tolik bych řekl.A komáry a klíšťata nesnáší každej nebo ty je vyhledáváš?

No, (St, 20. 5. 2020 - 12:05)

jak píše Bianka, pokud Sergej s kolegyní nevyšukává jako Miluna s tebou tak o nic nejde. Zato ty hraješ na Miluninu jednoduchost. A už pracuješ nebo si jenom válíš prdel za peníze rodičů?

Miluna (Út, 19. 5. 2020 - 15:05)

Miu to nevadí,je to tu pořád stejný viď.Ale sem ráda taky že si dala o sobě vědět.Konečně jsme se dočkali toho nádhernýho počasí viď.Ale čim míň píšete,tak i mě to pak nebaví když neni skym psát.Sergejovi sem ještě podrobněji koukla na fb a zjistila sem že tam má v přátelích z minulé práce dva kolegy a dvě kolegyně (všechno češi) a jedné té kolegyni dával palec na fotce z dovolené.A ta kolegyně je zadaná.No nevim k čemu je tam má ale z každý práce si tam někoho dává.Ale nic mu neříkam už a snažim se pořád dál aby to klapalo Oto.Jinak bez něj by to bylo fakt finančně hrozný co sem si spočítala i když pracuju.A co ty Otíku si ještě u rodičů?

Ota (Út, 19. 5. 2020 - 22:05)

Já jsem teď pod stanem.Zbalil jsem se a šel na tůru a skvělý,nabíjí to.Tak ať ti ten klid doma vydrží co nejdýl.K tvé spokojenosti je to to nejlepší.Sama teď píšeš míň, to asi tim jak máš rozvozy.

Reklama

Přidat komentář