Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pissík (Ne, 5. 4. 2020 - 13:04)

Vyčůrej se ještě a napiš.

Jana Hrušková (Ne, 5. 4. 2020 - 11:04)

Taky jsem měla teď čůrání a hodně . Byla jsem se projít s pejskem venku na sluníčku a myslela jsem,že to vydržím domů,ale toulali jsme se za rybníkem a já potřebovala stále víc na záchod až jsem si na pipinku dávala ruku a pak už jsem se radši vyčůrala hned u stromu na hrázi . Nikdo nebyl okolo vidět a já to taky měla hodně a udělala jsem mokrou louži,protože je sucho a na cestě to bylo vidět. Ráno jsem čůrala taky,ale na záchodě. Teď jsem potřebovala ale víc.

Radim (Ne, 5. 4. 2020 - 11:04)

Jaký jsi dělala Jani proud? Měla si pipinku roztaženou nebo sevřenou a teklo ti to víc okolo?

Majka (Ne, 5. 4. 2020 - 09:04)

Holky ranní pozdrav do Mikulášovic. Příjemný den!

Jana (Ne, 5. 4. 2020 - 08:04)

Mám 440 a to jsem se skoro počůrala. Víc to nešlo vydržet

Radim (Ne, 5. 4. 2020 - 08:04)

A jak ti pipinka čůrala pomalu nebo prudce? Na Zazinbaru silný déšť holky.

Jana (Ne, 5. 4. 2020 - 09:04)

Já ani nevím. Já jsem potřebovala tak nutně,že jsem odběhla na záchod a dala jsem si pod sebe odměrku, ale to už jsem čůrala okamžitě a dost silně do ní.

Pissík (So, 4. 4. 2020 - 20:04)

Tak napiš jak jsi čůrala u příbuzných a jaký to je místo?

Miška (Ne, 5. 4. 2020 - 16:04)

Ve Slavonicích mám takový ukrytý místo na čurání za pozemkem je tam několik stromů a skalka a tak za tou skalkou. Tam není moc vidět.Dnes jsem tam čurala než jsme odjely domů asi před hodinou a půl,byla tam se mnou sestřenice ale když jsem šla čurat tak ona počkala vedle a nekoukala se a pak šla ona na malou taky a já tam zůstala a ona to pustila na stejném místě jako já a tak jsem viděla ,že její baculka čurala hodně a hned prudce ale ne tak dlouho jako moje, já byla víc plná a tak mně to trvalo déle než to všechno bylo venkuo a to jsem taky čurala dost rychle proudem.

Miška (So, 4. 4. 2020 - 18:04)

Byla jsem venku ,kluk se neozval a nepřijel ale nevadí. Jednou jsem venku čurala když jsem vyjela na kole za město k Dyji baculka to dávala hned dopředu proudem až před boty do louzičky. Zítra pojedeme k příbuzným do Slavonic tam taky často čůrám venku na jednom skrytým místě jako třeba Klára pod viaduktem.

Radim (So, 4. 4. 2020 - 21:04)

Jojo piš. Klára je na chalupě s Liborem tak ta se teď asi neozve. Holky zachraňte naše fantazie a touhy!

Jana (So, 4. 4. 2020 - 16:04)

Já jsem si nikdy nezměřila množství vyčůraného,ale zkusím večer nebo ráno s plným močákem. myslím že půl litru?

Touho (So, 4. 4. 2020 - 13:04)

Mluvil jsem se známými z Jirkovi tady co sem jezdí. Tak Tony doma není už o něm nemají bližší informace taky,ale kdyby se mu stalo něco špatného, tak by se to tam určitě vědělo. Tak se snad ozve. Oni mi dají zprávu. Pa

Návštěvník (So, 4. 4. 2020 - 20:04)

děkuji

Návštěvník (So, 4. 4. 2020 - 14:04)

Tony už nepíše ani na Obřízku. Asi dostal conovavirus,on na sebe nedbal. Nic moc.

Sedmnáctý (So, 4. 4. 2020 - 11:04)

Voyeurpissing.com....super čůrací storky....peeing outdoor

Majka (So, 4. 4. 2020 - 10:04)

Jasně Klárko,ok. Pozdravuji z Varnsdorfu. Taky půjdeme někam ven abychom z toho nezblbli.

Majko, (So, 4. 4. 2020 - 10:04)

my jsme na chaloupce a já vím, že by ses ráda setkala, ale můžeme ten přístí víkend? Já na to myslím, ale tam to bude klidnější a bude i víc času. Napíšeme si . Ještě k holkám, Veroniko, zase jste vyčůraly podobně jako minule a my si už to neměříme ,dnes jsme taky měly plný bříška a čůraly jsme hodně ,a taky to bylo asi podobně a většina holek má objem močáku podobný a někdy vydržíš víc a když jseš nastydlá tak méně. Šárko já taky nebo Niki čůráme někdy pomalu když jsme plný a musíme tlačit aby to šlo víc,ale většinou čůráme prudce, jestli to máš naopak že většinou čůráš mírným proudem ikdyž se ti chce nutně, pak to může být tím, co psal Pissík, ale to není si myslím nic ohrožujícího a nemocná nejsi. Každá holka nemusí být v pipince stejná. Libor taky někdy čůrá pomalu a jindy dělá proud dopředu a je to kluk.

Radim (So, 4. 4. 2020 - 10:04)

Moc hezký.

Šárka (So, 4. 4. 2020 - 09:04)

Je mi 16 roků a chodím se spolužákem asi rok a taky po mně chtěl jestli bych se mu neukázala, když dělám malou potřebu a čůrám. Já ho mám moc ráda a tak jsem se jednou nestyděla a čůrala jsem a měli jsme to jako srandu , ale vím, že se u toho vždycky červenal a přiznal se mi, že ho to taky velmi vzrušuje a líbí se mu to. Já jsem asi trochu jiná tím, že nemám jako většina holek rychlou potřebu, ale čůrám většinou pomalu ikdyž mám nutnou potřebu čůrat a větší intenzitu mám jen po toniku a kávě. Jen chci připojit poznatek, že to asi kluci mají tak nastaveno a já v tom nevidím nic odsuzujícího. Jen by mi vadilo, kdyby to dělal s jinou holkou.

Reklama

Přidat komentář