Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (Po, 6. 4. 2020 - 08:04)

Já jsem vydržela taky až do rána a ani nevím jak jsem čurala. Byla jsem taková ještě trochu neprobuzená a tak jsem si spíš automaticky sundala prádlo a sedla si na záchodě a šlo to. Chtělo se mi opravdu dost a hned čurat. Šlo to asi hodně přes celou baculku,protože jsem byla mokrá hodně okolo a čurala jsem ještě znovu když už jsem byla vyčuraná tak se to ještě znovu obnovilo a vyčurala jsem se ještě ale už menším pramínkem. Ještě budu doma a odpoledne chci jít taky ven. Maminka mne za Klárou nepustí o velikonocích, včera jsem ji znovu prosila ale ona se bojí. Trochu jsem si poplakala v postýlce,ale dáme spolu skype a kdyby se ty karantény uvolnily snad by to šlo. Vždyť sem občas za mnou taky přijde kámoška nebo já za ní a jsme v rouškách ale jsme zdavé.

Radim (Po, 6. 4. 2020 - 08:04)

Holky ,dobré ránko . Jano a jak ti dnes čůrala pipinka ráno?

Jana Hrušková (Po, 6. 4. 2020 - 09:04)

Pipinka mi čůrala normálně,ale větší chvíli než jindy. Bylo to za celou noc a tak to šlo déle. Nešlo mi ráno udělat větší proud jen normální čůrání.

Klára (Po, 6. 4. 2020 - 08:04)

Jsme na chaloupce a půjdeme se nasnídat a pak pojedeme nakoupit kytky a nějaký potraviny. Chtěla bych nakoupit něco do truhlíku a pak podle toho co se nám bude líbit. Pipinky nám vydržely nečůrat až do rána ale Niki ikdyž se rozednívalo si nedošla na záchod a vyčůrala se do nočníku a já pak po ní taky a zase jsme udělaly hodně. Je tu sluníčko a bude asi hezky celý den a tak si to budeme hezky užívat.

Jana Hrušková (Po, 6. 4. 2020 - 07:04)

Já taky jsem neklidná když potřebuju na záchod a asi je to vidět a pak musím někde rychle dát kalhotky dolů a čůrám.

Lucka (Ne, 5. 4. 2020 - 21:04)

Já si myslím, že močení u dívek může lákat a vzrušovat ty kluky, co mají deficit a neviděli holky při této činnosti například v dětství a je to pro ně natolik nedostupné, že právě proto je to láká. Ty holky, co sem píší jsou hodně otevřený a ne každá je taková. Holka ráda provokuje a když vycítí, že se protějšku něco líbí, dráždí ho tím a tak si nechá potřebu na poslední chvíli a pak se až tak vydatně vymočí , že se kluk u toho neovládne a udělá se a nebo jak tady psal ten nešťastník, holku i proti její vůli obtěžuje, nechci napsat znásilní, vůbec mi to nejde do slov. Je to hra. Já jsem měla kluka a tomu se líbilo to samý a proto sem dávám svou zkušenost na úvahu.

Návštěvník (Ne, 5. 4. 2020 - 23:04)

Ona tam je podle mého názoru značně důležitá emoce a řeč těla dotyčného subjektu. Dívka,která potřebuje na záchod mimo jeho dosah zpravidla vyzařuje ze sebe určitý neklid a nejistotu, cosi neidentifikovatelného,co ale muži zachytí a její řeč těla jako jsou neklidné pohledy do míst mimo, přešlapování, křížení nohou nebo až markantní ruka v rozkroku přes kalhoty nebo pod sukní, to vše dává signály...něco se se mnou děje, musím někde vykonat potřebu a identifikuji kam a kde svůj záměr zrealizovat. Tihle voyeuři jsou často natolik vycvičení na tyto ženské markanty, že jimpotom stačí dotyčnou sledovat a zakrátko jsou "odměněni" vzrušujícím zážitkem při pohledu na dívku s obnaženým pozadím a ze svých útrob v přirození uvolňující množství proudící tekutiny. Zajímavostí je, že při většině sexuologických PPG vyšetřeních reagují pacienti na močící dívky ve velkém procentu případů aktivně a to jak na osoby zralého věku, dívky dospívající nebo i nedospělé subjekty, přičemž u nedospělých subjektů nedochází k reakci jako na subjekty se sexuálně vyvinutými znaky (postava). Daleko menší procento vykazuje aktivitu na ženský subjekt při vykonávání velké potřeby a jestě menší procento na vomitus u opačného pohlaví.

Majka (Ne, 5. 4. 2020 - 20:04)

OK, platí! Moc se těším. Přijedu modrou fabií.

Klára (Po, 6. 4. 2020 - 13:04)

Majko domluveno,zítra se sejdeme. Holky, já mám taky dnes bílý kalhotky s kytičkou a Niki má kalhotky světle modrý. Ráno jsme měly kalhoty a teď sedíme na zápraží po obědě a sluníme se a máme kafe a já červenou a Niki modrou sukni. Ještě máme silonky, ale budeme sázet kytičky odpoledne a tak si vezmene tepláky a sukni si sundáme. Čůraly jsme jak jsme přijely a hned se nám chtělo a tak jsme se vyloužičkovaly před plotem do trávy a já se už trochu kroutila a Niki to neměla tak akutní, protože ona ráno nepila kafe a já jo a tak jsem měla pipinku plnou celou a hned jak vodotrysk čůrací prudce a ona taky načůrala hodně ale šel jí jen normální pramen a tak to vydržela lépe. Mně se už chtělo v Rumburku a tak jsem na to myslela, ale pak v autě se to srovnalo,když jsem seděla a až před chaloupkou se mi to připomnělo a tak jsem rychle se skrčila u plotu a hned jak jsem si sedla začala jsem z pipinky intenzivně čůrat a NIkola mne hned napodobila a dřepla si vedle mně a pustila to taky.

Klára (Ne, 5. 4. 2020 - 20:04)

Majko co třeba v úterý ve dvě u Vladařů? Ono bude asi zavřeno, ale já bych tam na tebe se ségrou počkala a šly bychom k nám. Hodí se ti to? My už jsme u sebe a budeme se pelíškovat, ale ještě půjdeme čůrat na záchod, teď ještě neni noc. Po tom kafi jsme šly skutečně brzy na malou za roh na zahradu a hecovaly jsme se na bobečku, která vydrží nečůrat déle, ale obě jsme to měly tak nutný, že já jsem to nemohla udržet a začala jsem učůrávat po kapičkách a hned to vystříklo naplno a Nika to pustila se mnou a ona na to kafe není tolik zvyklá a tak čůrala hodně, já tolik ne spíš krátce a rychle. Zítra pojedeme pro kytičky do Rumburku a budeme zušlechťovat zahrádku.

Fucky (Ne, 5. 4. 2020 - 19:04)

Síla, až si to představím jsem nadrženej.

Jana Hrušková (Ne, 5. 4. 2020 - 19:04)

Ale jen málo. Já teď chodím jen na záchod a třeba jen když se mi chce normálně a čůrám z pipinky jen chvíli. Venku budu třeba čůrat zítra.

Radim (Ne, 5. 4. 2020 - 18:04)

Super holky a Miško a kolik je tvé sestřenici?

Miška (Ne, 5. 4. 2020 - 19:04)

Sestřenice je o tři roky starší, já tady jak píše Klára asi nebudu moci za ní jet. Moc si přeju aby to šlo a asi to nepůjde a moc se mi po ní stýská.

Klára (Ne, 5. 4. 2020 - 18:04)

Zůstáváme na chaloupce a to je moc fajn! Mamča se rozhodla,že když bude pěkně tak si to tady prodloužíme do velikonoc a to by byla superparáda! Libor odjel ale slíbil, že přijede jak to bude možné co nejdřív, nejspíš ve středu. Dnes jsme nečůraly do nočníku protože jsme byli s Liborem v podkroví v pokoji a Niki byla sama dole s Ťufíkem a já jsem si v noci došla dolů na záchod a Nikola ale říkala, že čůrala v noci do něj a pak i ráno. Dnes budeme opět spolu a tak uvidíme jak to bude. S Liborem to bylo moc hezký a byli jsme se procházet a dnes než odjel jsme spolů čůrali v lese a já si to nechala na hodně a on to chtěl do pusy a tak jsem hodně roztáhla nohy a pustila to hned a on pak mi naplnil pipinku svým pramínkem lásky a já ho mám v sobě nejen v srdíčku. Budeme teď sedět na zápraží a mít večeři a dáme si pak kafe a tak z toho asi bude brzy ještě jedno rychlý čůrání a asi zaběhnu pokropit za roh trávu a Nikola ta asi půjde taky se mnou jak ji znám a večer si dáme ještě čaj na noc a jestli ho vypijeme celý, tak budou naše pipinky volat čůrací SOS už v noci. Majko jestli by ses chtěla zastavit i v týdnu tedy, je to možné. Nevzala jsem s sebu všechny věci z Afriky, ale hodně toho mám na elektronice . Ještě bych chtěla vidět Mišku, ale nevím jestli ji mamča její pustí, spíš asi ne a to je mi líto.

Majka (Ne, 5. 4. 2020 - 19:04)

Klárko já jsem ještě doma a tak bych mohla prakticky kdykoliv i s partnerem. Řekni si sama .Já se přizpůsobím. Taky jsme se odpoledne vydali ven na sluníčko do lesů kolem Podluží a přiznám se ti, že jsem musela čůrat venku taky,chtělo se mi dost a můj přítel se na mně taky díval, ale nebyl tak divoký jako tvůj Libor. Jen se mi díval na pipinku jak čůrám a až pak mne objal a zlíbal a pohladil mi pipinku už když jsem byla oblečená přes silonky a byl nabuzenej to jo, ale až doma jsme se milovali. Hezký pelíškování holky!

Radim (Ne, 5. 4. 2020 - 14:04)

Holky kde jsou vaše proudící pipinky?

Martin (Ne, 5. 4. 2020 - 12:04)

Super!

Jana Hrušková (Ne, 5. 4. 2020 - 12:04)

Hodně okolo ale jak jsem čůrala a šlo to rychle udělal se větší proud a pipinka se mi roztáhla a čůrala jsem trochu víc dopředu.

Pissík (Ne, 5. 4. 2020 - 18:04)

Jani už jsi se vyčůrala?

Reklama

Přidat komentář