Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Pá, 3. 4. 2020 - 00:04)

Strana 22

Filip (Čt, 2. 4. 2020 - 22:04)

Hustý,romantický,dětsky naivní, ale právě ten zvláštní sloh tomu dává šťávu. Zatím jdu zpátky a nenašel jsem ještě začátek.

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2020 - 23:04)

Víc jak rok zpátky.

Jarek (Čt, 2. 4. 2020 - 21:04)

Moc se mi to čtení líbí, budu tady častěji-

Veronika (Čt, 2. 4. 2020 - 21:04)

Taky jsme se ségrou čůraly venku odpoledne. Ještě zkusíme ráno kolik zase vyčůráme jako minule,jo?

Kikina (Čt, 2. 4. 2020 - 20:04)

No některá ta slovní spojení jsou opravdu super. Zadečkový problémy to se mi líbí :0) no my už dneska taky žádný zadečkový problémy neměly. Ale jenom jsme se tak poflakovaly. Někam ven na výlet vyrazíme asi o víkendu. Tak hezký pelíškování! Já se budu pelíškovat se svým přítelem.

Klára (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Vrátily jsme se od tety a udělaly jsme si hezký výlet na kole na druhou stranu než včera a tak jsme teď trochu unavené, Mamča se rozhodla, že pojedeme na chaloupku už zítra a ještě nevíme, jestli tam zůstaneme nebo ne a Libor tam přijede taky za námi. Když by bylo teplo tak bych tam ráda zůstala, pryč ze stereotypu tady. Nikola už dnes žádný zadečkový problémy neměla a jen jsme se vyčůraly jednou cestou tam u vody na Hamru, tam jsme se chvíli zastavily a bylo tam moc hezky na sluníčku a než jsme pokračovaly dál, tak jsme si pipinky vypustily na břehu do písku ,protože tam nikdo nebyl okolo a sice se nám nechtělo až tolik, ale něco jsme přece jen vyčůraly a pak jsme si v klidu daly u tety čaj a koláč a dostaly jsme vajíčka a med. Zpátky se nám ale čajíčky dostaly do pipinek rychleji a obě jsme potřebovaly čůrat skoro ve stejnou chvíli a tak jsme udělaly jestě na Hamru u vody další už dvě větší a prudší loužičky a pokračovaly jsme domů. Měly jsme rohlíky a krmily jsme kačenky co tam byly a bylo to moc fajn. Budeme se pelíškovat, ale teď je Nikola venku na zahradě s Ťufíkem a tak to půjdu ještě za ní než se úplně setmí a pak dáme koupelnu a půjdeme k sobě. Moc se těším zítra na chaloupku.

Pissík (Čt, 2. 4. 2020 - 20:04)

Nádhera! Živě si to představuji i ty vaše čůrající pipinky. Ona je moc rajc i pipinka,když se ti nechce čůrat jen silně,ale i když čůráš jen normálně nebo málo,pak je to stejně napínavý a vzršující jako když musíš na poslední chvíli a čůráš intenzivním proudem.

Majka (Čt, 2. 4. 2020 - 20:04)

Jsem moc ráda,že jste v pohodě a užily jste si sluníčka, tak hezký pelíškování a pozdravujte chaloupku!

Radim (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Moc hezký, výlet, voda, vaše čůrající pipinky v přírodě. Jste neuvěřitelný kočky, co se tady o těch věcech nebojí psát a navíc něžně a poutavě.

Sedmnáctý (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

Tady někdo zabloudil z jiný diskuze? Nebo Libor je ten od Kláry? Mám v tom guláš.

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

Nemáš.

Touha pro Libora (Čt, 2. 4. 2020 - 17:04)

Prosím tě, jen jsem se chtěla zeptat, jestli nemáš nějaký kontakt na Tonyho, jiný než email. Víc než týden se tady neobjevil a dva týdny neodpovídá na email. To u něj není normální, psal na Doktorku víc než deset let skoro denně. Ptám se, protože jste spolu tady komunikovali...Musí být někde na severu Německa :(

Bohužel... (Čt, 2. 4. 2020 - 17:04)

....nemám. Úplně se mi sevřelo srdce z Tvého vzkazu a to není vůbec dobré. Omlouvám se, víc nemůžu teď, kéž by to bylo jinak. Nebyl mi lhostejný.

Touha (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

První dny jsem si říkala, že dobrodruh Tony jen neodpovídá, že si zase něco zlomil a skučí někde v nemocnici. Teď už se o něj bojím. Ale stejně věřím, že se tady zase zjeví...

Mám... (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

.
.v Jirkově známý, tam bydlel a chodil ke Kapitánovi na pivo. Zkusím zjistit o co jde. Taky se o něj moc bojím,dnes k tomu nedám odvahu,ale o víkendu na chaloupce se s nima uvidím,tak snad budou lepší zprávy, tohle mi není vůbec lhostejný.

Touha (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

Ježíš to bys byl moc hodnej. Kdyžtak můj email pro Doktorku je [email protected]

Touho.... (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

.... 731 118 064 D 004915223639656

To... (Čt, 2. 4. 2020 - 20:04)

... je přes google Mgr. Antonín Vlas

Touha (Čt, 2. 4. 2020 - 20:04)

Teď jsem tam zase volala, české číslo nedostupné, německé hlasová schránka. Nech to být zatím.

Reklama

Přidat komentář