Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Radim (So, 4. 4. 2020 - 08:04)

Zdravím po ránu. Zanzibar se opět připravuje na pěknou bouřku. Holky a co dělají vaše pipinky? Už vypouštějí to co držely přes noc?

Návštěvník (Pá, 3. 4. 2020 - 23:04)

Jsem už padesátník, ale tenhle příběh holek mně vrací do mého mládí. Díky, něco jsme v té době prožívali podobně.

pumpička (Pá, 3. 4. 2020 - 22:04)

to nemáš pravdu, já tam nechodím už skoro 2 roky. Hrozný pakáč.

Martina (Pá, 3. 4. 2020 - 21:04)

Klárko tak jsem porušila pravidlo a taky jsem čůrala venku. Byla jsem se projet na kole - inspirovaly jste mně- a v podvečer jsem už když jsem se vracela potřebovala a tak jsem uhnula na vedlejší cestu za keře a hned to bylo venku.Asi to způsobilo taky kafe,co jsem si před tím dala doma a to čůrání pak taky bylo hodně prudký. Jinak to tak nemám. Hezký večer na severu! Přiznám se,že bych se do těch končin opravdu taky někdy ráda podívala

Pissík (Pá, 3. 4. 2020 - 20:04)

Jojo a hezky pište jak jste čůraly i tam.

Majka (Pá, 3. 4. 2020 - 20:04)

Holky moc na vás myslím a krásný víkend na chaloupce!

Klára (Pá, 3. 4. 2020 - 19:04)

Pozdravujeme z chaloupky a máme se fajnově.Budeme tady a zítra i s Liborem. Byly jsme to tady okouknout a uklidily jsme to a pak se šla projít ven a nasbiraly kytičky a viděly stádo srnek a dokonce jsme našly nějaký kalichový houby na okraji lesa, ale neznáme je. Počkáme si na hříbky a tak až budou. V lese jsme se taky hodně vyčůraly,protože jsme po obědě doma nebyly a pak se nám chtělo hodně a moje pipinka mně i trochu pálila při tom a čůrala hned a nešlo to moc udržet a Nikolu ne a já od tý doby čůrám častěji a tak jsem asi trochu nastydla a mám čaj na to od mamči. Tak se budeme taky pelíškovat, ale tady nemáme postýlky vedle sebe, ale každá na jiný straně, ale to nevadí. Nočník tady máme a jestli se nám bude chtít v noci nebo brzy ráno, tak ho použijeme, protože záchod je dozadu přes chodbu a to není ostuda, děláme to tak vždycky. Je to tady krásný a utekly jsme stresu.

Pavlína (Pá, 3. 4. 2020 - 22:04)

Nestíhám, ta zase holky jen pozdrav,snad ještě na dobrou noc.

Eliška (Pá, 3. 4. 2020 - 17:04)

Teda já nevím,chodím s klukem dva roky a bez zábran čůrám s ním a on to nijak neřeší a tohle ho nevzrušuje. Každý je asi jiný.

Radim (Pá, 3. 4. 2020 - 15:04)

Jano moc hezký taky, Miško,ty ses neozvala,jsi ok? Ty blbý kecy si tak neber od některých, já budu taky moc rád za tvou baculku,která udělá loužičku a i za ostatní. Zanzibar ....prší, krátká tropická přeháňka

Jana Hrušková (Pá, 3. 4. 2020 - 13:04)

Teď jsem se vyčůrala venku za domem do trávy. Taky mám hodně.

Leoš (Pá, 3. 4. 2020 - 12:04)

!

QQQ (Pá, 3. 4. 2020 - 10:04)

Chčijte a pište vše!!!! Každý den.

Majka (Pá, 3. 4. 2020 - 10:04)

Super! Krásný víkend!

Klára (Pá, 3. 4. 2020 - 09:04)

budeme tam do neděle. Super!!!!!

Martina (Pá, 3. 4. 2020 - 09:04)

Moc vám přeju chaloupku. Rodiče včera nic nezjistili, žádný zloději tam nebyli,ale vrátili se a nezůstali tam. Mají tu chalupu po babičce v Českým ráji a já tam taky ráda jezdívám hlavně v létě,ale když vás tak tady poslouchám ,jela bych tam taky hned,ale te´d to nejde,protože ji měli zazimovanou a jestli tak bych tam jela o velikonocích s nimi a trochu jim pomohla to uklidit po zimě. Tam v Mikulášovicích to vůbec neznám,ale dívala jsem se na mapu a jestli to je až nahoře ve Šluknovském výběžku tak tam jsem nebyla nikdy,ale musí to tam být hezké a tam se coronavir určitě nezatoulá. Budu na vás myslet a těšit se,že napíšete i z těchto končin,jestli tam je signál. Když jsem u rodičů na chalupě tak spím nahoře a taky tam mám nočník jako vy,ale používám ho vyjímečně jen když je bouřka nebo déšť,protože máme záchod kousek dál a musí se jít trochu ven a hned do dalších dveří a to já se bojím bouřky, Takže to není ostuda ho tam mít, a taky do něj čůrám když je zlý počasí a nejdu dolů.

Veronika (Pá, 3. 4. 2020 - 08:04)

Nakonec jsme se nevyčůraly a neměřily to. Obě jsme u toho potřebovaly kakat a zkusíme to zítra kolik vyčůráme.

Klára (Pá, 3. 4. 2020 - 08:04)

Už jsme se hodně vypelíškovaly a ani nebudeme čekat a pojedeme na chaloupku. Mamča bere s sebou jídlo a tak si oběd uděláme tam a jestli nakoupíme nebo ne to se uvidí. Jestli jo, tak tam budeme třeba až do neděle. V noci jsem potřebovala čůrat já a vzbudila mneplná pipinka a ségra se taky vzbudila a šla taky. Mamča nám udělala zase na noc čas s medem a prostě se mi z něj chtělo a rychle se mi v bříšku ulevilo,protože jsem z pipinky čůrala opravdu silně proudem ,ale Nikola čůrala jen mírně a ne moc a pak jsem zjistila,že ona ten čaj večer nevypila a tak měla pipinku ještě málo plnou. Ráno jsme taky čůraly ,ale jen tak normálně a žádný velký proudz nás už nešel. Už jsme byly po noci víc prázdný. Jestli budeme brát na chaloupku Ťufíka,tak poznám,jestli tam mamča bude chtít na chaloupce zůstat. Já bych se jí zeptala,ale ona nám to řekne sama abychom si taky vzaly oblečení a spodní prádlo a náhradní ponožky a takový věci. Libor přijede nakonec až zítra a tak mu musíme taky říct jestli má jet za námi na chaloupku nebo do Mimoně.

Pissík (Pá, 3. 4. 2020 - 08:04)

A budete tam mít nočník na potřebu jako loni?

Jana Hrušková (Pá, 3. 4. 2020 - 07:04)

Já jsem taky vyčůrala hodně, protože jsem se dívala mezi nohy jak mi to jde. A chvíli to dost proudilo rychle a pak pomalu a už jsem byla.

Reklama

Přidat komentář