Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Iva (Ne, 5. 4. 2020 - 17:04)

Tak to ti Jolano opravdu nezávidím a navíc jsi měla určitě šaty do společnosti na rozdíl od nás na nějakém táboře a navíc kolem tebe spousta cizích lidí a k tomu ta cesta domů a dát sebe a šatstvo do pucu, tak to není maličkost oproti mých plných trenýrek. I když jsem byla fest zřízená jak mimino a tepláčky také, ale proti šatům a asi ne moc levných to tě lituji a nepřeji ani

Kikina (Ne, 5. 4. 2020 - 13:04)

No co k tomu dodat... Nezávidím. Jako v soukromí si to užívám i si ráda sama se sebou zahraju nějaký ten scénář s nehodou na veřejnosti ale fakt je že v reálu bych to teda opravdu zažít nechtěla :0)

Jolana (Ne, 5. 4. 2020 - 11:04)

Bylo to v hledišti i když na kraji, ale ten trapas a ostuda byla i tak velká, že se to nedá ani popsat

Jolana (So, 4. 4. 2020 - 18:04)

No, tak to jsi měla fakt dobrý. Mně se něco podobného stalo taky, ale v divadle a to bylo mnohem horší

Návštěvník (Ne, 5. 4. 2020 - 10:04)

Tak to je dost blbé. Bylo to v hledišti nebo na pódiu?

Jolana (So, 4. 4. 2020 - 18:04)

No, tak to jsi měla fakt dobrý. Mně se něco podobného stalo taky, ale v divadle a to bylo mnohem horší

Jolana (So, 4. 4. 2020 - 18:04)

No, tak to jsi měla fakt dobrý. Mně se něco podobného stalo taky, ale v divadle a to bylo mnohem horší

Iva (So, 4. 4. 2020 - 15:04)

Na svoji tzv. nechtěnou nehodu si t.aké vzpomínám, ale bylo to na jednom letním táboře v 70létech. Bylo po celou dobu dost teplo a tak většinou se nosili kraťasy i plavky a modré trenýrky. Po nějakém jídle co mi asi nesedlo bylo cítit nutkání na velkou, jenže jsme se vydali s naší vedoucí a asi tucet holek na blízký hrad, tak jsem si přes trenýrky natáhla slabé tepláčky a vyšlo se. Cesta byla asi tak hodinu na trosky hradu a hodina zpět. Než jsme však došli ke hradu, tak jsem upozornila vedoucí, že mám docela velké nutkání na WC, ale nebylo kam jít, tak mi řekla, že někde blízko trosek v lesním a křovinovém porostu si budu moc odskočit. Porost byl již na dohled, ale já to již nezvládla a vše mi povolilo a poměrně rychle jsem cítíla jak se plní, nafukují a těžknou trenýrky. Řídší a hustší směs, takže toho bylo požehnaně a někteří si všimli velké a prosakující boule na mém pozadí. Některé holky se začli pochechtávat a na dotaz vedoucí čemu se furt chichotají ji moje spolubydlící ze stanu sdělila, že jsem se durch podělala. Což bylo cítit a vidět na tepláčkách. Na hrad jsem pochopitelně s plnýma trenýrkama nešla a navíc ještě do kopce, takže jsem s jednou kamarádkou zůstala dole a alespoň mně trochu utěšovala. Plné dvě hodiny jsem v tom byla než jsme došli do tábora a tam se dala do pucu. vedoucí mi řekla, že jsem jak malá se ve svém věku podělat a neudržím svoji potřebu. Očista moje i trenýrek spolu s tepláčkma proběhla v táboře a dost pro mně náročná a dlouhá. Po ni jemsi vzala rezervní trenýrky a tepláčky a jinak pak vše proběhlo dobře, až na pár vyjímek, tak jako vždy a všude u všeho

Rony (So, 4. 4. 2020 - 04:04)

Krásně mi to doplňuje ráno příděl v kalhotkách, bude se mi krásně usínat.

Rony (So, 4. 4. 2020 - 02:04)

Tak jsem se dnes ráno oblékl do sestavy po deseti, tedy krom pl.kalhotek, které jsem dal za páté kalhotky...,je to super.... krásně se mi vyplňuje rozkrok...., trošku vsekli do honiček,no natáhl jsem přez ještě dva komplety a zamířil do nachystané postele, ráno budu pokračovat...

Petr (St, 1. 4. 2020 - 19:04)

Jo, to znám taky. Na močení mi dali k posteli bažanta, ale na stolici jsem si musel zavolat sestru aby mi odpojila kapačku a mohl jít. Sice jsem to teda vždycky zvládnul, ale párkrát jsem měl taky namále než přišla.

Radek (Út, 31. 3. 2020 - 11:03)

Já se pokakal naposled v Listopadu v nemocnici . Je mi 12let byl jsem tam kvuli kolapsu napozorování no měl jsem kapačku a tu se mi moc chtělo na velkou tak jsem zazvonil na sestru aby mi odpojila kapačku a já si mohl dojít na záchod . Jenže sestra než přišla tak jsem to mezitim pustil do kalhot . Jak mile sestrička přišla nasála nosem a hned mi vynadala že mám zvonit dřív a ne až mám plný kalhoty ,nechala mi pořád kapat kapačku a řekla že musí jít pro čistý věci a pro pytel na ty pokaděný. Netrvalo dlouho a sestra přišla s vozejkem a čistýma věcma, zeptala se mě jestli jsem se i počural a kdyžjsem řekl že asi drobet jo tak řekla že postel dá do pořádku až mě umeje . Odvedla mě do koupelny umyla adala mi poze kalhoty od pyžama a kabátek žádné trencle nebo slipy. Pak se vrhla na moji postel všechno povlečení i prostěradlo stahla a dala do pytle ,pak vyčistila madraci hadříkem a desinfekcí potom tam dala čisté prostěradlo a kmému šoku na něj gumovou podložku a pak zase mencí prostěradlo přes tu podložku ,pak povlíkla peřinu a polštář a řekla mi ať si lehnu na postel tak jsem si lehl ale ona mi stahla kalhoty pod kolena šahla na vozejk a vytahla s něj plenu kterou mi dala a pak mi znova napojila kapačku . Takže jsem čtrnáct dní v nemocnici ležel jak batole nonstop v pleně.

Z (St, 8. 4. 2020 - 20:04)

Z

Pavel z (Út, 31. 3. 2020 - 23:03)

Co nosíš trenky nebo slipy?

Radek (St, 1. 4. 2020 - 11:04)

Slipy a na spaní trenky.

Pavel z (St, 1. 4. 2020 - 13:04)

Co jsi měl když se ti to stalo slipy nebo trenky?
Přišlo to natebe náhle nebo jí to trvalo moc dlouho?

Radek (St, 1. 4. 2020 - 14:04)

Měl jsem slipy a pyžamový kalhoty , přišlo to na mě náhle ale jí to trvalo také dlouho než přišla asi tak 8min po zazvonění. Jenže nejhorší bylo to že jsem se i dotoho počural. Byla docela naštvaná že jsem to nevydržel ale na druhou stranu asi profesionální protože to moc neventilovala a brala to jako běžnou věc.

Pavel z (St, 1. 4. 2020 - 16:04)

Nelákalo tě ti někdy to úmyslně pustit? Jenom na zkoušku víš jaký to je nechtěně a teď bys věděl jaký to je úmyslně nejlepší jsou na to slipy

Radek (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Moc mě to neláká po té skušenosti s nemocnice . V nemocnici jsem mělpotom pleny i během dne tak jsem se občas počural či pokakal naschvál ale moc příjemný to nebylo čekat pak na sestru než mě přebalí. Doma jsem se jednou naschvál pokadil ale mamina to moc nebrala a tak mě po umytí seřezala na holou že už jsem to radči neškoušel . Jináč se občas v noci počuram ale to tolika mamině nevadí ale pokakání jí přímo vitáčí asi proto že je to víc cítit a více práce s praním. Občas se počuram i přes den ale to mamina taky odměňuje výpraskem a výhružkama že mi dá pleny.

Pavel z (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Když jsi byl doma to jsi pustl když jsi měl trenky nebo slipy a líbilo se ti to?
Máš bráchu nebo ségru? Jestli jo tak by šlo se domluvit aby ti dali projímadlo a oni by řekli mámě že si udělali vtip a ty mezitím jak by to na tebe přišlo mohl bys to kdokoliv pustit

Reklama

Přidat komentář