Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Jitka D (Čt, 23. 4. 2020 - 16:04)

Ahoj Bety. Gratulace k úspěšnému začátku. Soudíc podle toho, jak jsi popisovala ten první pokus, jsem si říkala, že asi máš v sobě schovanou duši pokakandy, jak se titulujeme s Kikinou. Přesně takhle nějak jsem to prožívala já. Taky jsem si říkala, co to proboha vyvádím, že jsem schválně nešla tak dlouho na záchod, až jsem se regulérně posrala do kalhot, že tohle přece dospělá holka nedělá a tak podobně. Jenže o to větší je vzrůšo se na tyhle konvence vykašlat a udělat to. A že se mi to tenkrát opravdu povedlo, já byla zřízená jak batole. A pocity v tom podobně jak popisuješ. To mazlavé, měkké teplo v kalhotách. Jak se to krásně rozlézalo a rozmatlávalo. A když jsem se do toho posadila a zavrtěla se, to bylo boží, jak mi v těch hovínkách krásně klouzaly půlky. Já byla tenkrát sama na chatě a tak jsem si mohla užívat naprosto bez zábran. A taky jsem si užila. Už jsem to nikdy nedostala z hlavy a tak jsem to po čase zkusila znovu a pak zase. Výsledek je, že jsem pokakanda. A pokud už sis dala repete a líbilo se ti to ještě víc, tak jdeš stejným směrem. Na ty prudiče tady se vykašli a klidně piš. Nejspíš je tohle téma rajcuje a protože se za to stydí sami před sebou, tak si to kompenzují tím, že si tu hrají na strážce morálky. A pokud jim to opravdu vadí, tak proč sem potom lezou.

Betty (Čt, 23. 4. 2020 - 16:04)

A zíttra udělám další pokus. Děkuju moc za podporu. Je to velká výzva a zážitek!

Návštěvník (Čt, 23. 4. 2020 - 13:04)

Těch netolerantních zmr... si nevšímej, klidně to sem napiš od toho ta diskuze je.

Terka (Po, 20. 4. 2020 - 06:04)

Já už toho napáchala ... včerejšek , kino , ve škole , hodněkrát v nemocnici když jsem měla zlomenou nohu a mohla to dělat pořád jednou jsem to jako nevydržela když jsem čekala na sestru až opustí záchod , a spousty dalších ... miluju tu ostudu doma to je o ničem jestli chcete další zážitky napíšu až bude čas

Kikina (Po, 20. 4. 2020 - 09:04)

Jenom se pochlub pořádných pokakávacích storek je tu poslední dobou jako šafránu. Já ti samozřejmě rozumím i když já teď musím taky volit soukromé akce už jsem tu o tom před časem psala v současným postavení si veřejnou ostudu jaksi nemůžu dovolit ale pár hodně hustých za sebou mám. Taky jsem to jednou udělala před kámoškou u který jsem si byla jistá že si to nechá pro sebe. No když jsem ještě taky žila sama v bytě v paneláku tak jsem měla v gatích prakticky pořád. Jo bejvávalo teď už žiju jenom ze své staré slávy :0)

Terka (Ne, 19. 4. 2020 - 17:04)

Tak už jsem doma a jsem plně spokojena už po hodině to ve mě bublalo jako kdybych měla prasknout a když jsem se jí svěřila že fakt musim tak vypadala vyděšeně a řekla mi že to zvládnu když jsem byla asi pul kiláku od bytu tak jsem si řekla že to stačí ... tak jsem se chytila za bříško a nechala si plnit kalhotky bylo toho tolik že sem si myslela že mi prasknou kalhotky a řídký to bylo taky dost že mi to pak při chůzi teklo po nohách eliška mě uklidnovala že to bude v poho a že to nikomu neřekne jo je to fajn mít kamarádku o kterou se nemusíte bát tak jsem došla k sobě a prohlížela se v zrcadle až mě to ohromilo přes celej zadeček tmavej fek a flek i na nohách prostě pecka oblečení je v pračce a já se právě dala dohromady jinak je mi 19 a žiju sama v panelovým bytě

Rony (Ne, 19. 4. 2020 - 23:04)

super úlet, tak se to povedlo, také teď ležím v postýlce a mám plné oblečení tě hmoty....a koukám na telku....

Terka (Ne, 19. 4. 2020 - 15:04)

Za chvilku pujdu s kamarádkou ven tak si vemu bílé kalhotky a béžové legíny a už do sebe cpu kofolu s mlíkem tak mi držte palce

Zvědavec (Ne, 19. 4. 2020 - 16:04)

Pak napiš jak si dopadla. A to se plánuješ podělat před tou kamarádkou? A kolik je ti let?

Míša (Pá, 17. 4. 2020 - 17:04)

Byla v pohodě jen jí to překvapilo

Míša (Pá, 17. 4. 2020 - 11:04)

Já asi před hodinou v práci ještě ke všemu před šéfkou cesta domů fakt zoufalá

Zvědavec (Pá, 17. 4. 2020 - 14:04)

A co na to šéfová?

Kikina (St, 15. 4. 2020 - 07:04)

Ahojky tak já jsem včera natáhla na sebe žluté kalhotky s obrázkem takové roztomilé princezničky na zadečku a upnuté tmavě modré legíny takového toho džínového vzoru. Pokakala jsem se ve své oblíbené poloze vkleče na kolenou a zalezla jsem si do postýlky a po nějaké době si to zase úplně maximálně užívám. Ten pocit když spinkám v plných kalhotkách na zadečku mi docela chyběl. Rozhodla jsem se užít si to nadoraz kdoví kdy bude další příležitost a tak jsem si i po nějaké době vzala pár kapek medicíny abych měla po ránu pořádný průjmik. Teď když jsem se vzbudila tak už mi to v bříšku solidně vaří a tak si asi ulevím a doplním zásobu ve svém oblečení a zase se totálně zkakám. Tak přidávám nové heslo a sice pokakáváním a plnými kalhotkami proti korona viru! Momentálně mám totiž v pokoji takový smrádek že to musí zabít všechny viry v mém okolí :0) a už to fakt nevydržím tak si opět přelehnu do své oblíbené polohy na bříšku pustím průjmik ven a snad se mi podaří ještě usnout. Tak tolik moje další hnědé ráno po hezky dlouhé době. Asi se to zase trochu zvrtne a budu si to užívat celé dopoledne. Tak pokakáváni zdar a korona viru zmar! :0) Kiki.

Rony (Pá, 17. 4. 2020 - 20:04)

Tedy Kiki ty mi dáváš, dokonale mě to nabudilo a už cestou jsem se těšil jak si to zase užijí, jelikož odjíždím až v úterní ráno.Hned jak jsem se dostal domů, nachystal kynuté těsto které šlo do prvních kalhotek, pak na sebe natáhl ještě čtvery, patery punčošky, na ně pl.kalhotky, zajistil dvěmy bodyčka, přez další patery punčošky, na tělo si mezi přiložil čtyři tryka.Pak postupně střídal bodyčka a elastáky po deseti kusech.Navrch ještě dva catsuity dlouhé šaty..Zkusí.m tvoji oblíbenou polohu, rád bych dal nějakou tu medicínu, abych měl po ránu také průjmik, ale na mě to nepůsobí....Rony

Kikina (So, 18. 4. 2020 - 08:04)

Aspoň někdo. Tak si to užívej. Tady je to mrtvý. Kluci pořád brečeli že je tady toho málo a když jsem tu po nějaké době napsala příspěvek jako za starých časů tak na to nikdo pořádně nereagoval takže já tady na to kakám.

Rony (So, 18. 4. 2020 - 08:04)

Nakonec sem píšeme zase jen my dva....,většinou

Návštěvník (Pá, 17. 4. 2020 - 20:04)

Haha, úchylnej Kikina s úchylným Ronym a kynuté těsto, haha

Rony (Pá, 17. 4. 2020 - 20:04)

Haha.....,tak jsem nelez....,každý na něčem ujíždí....

Návštěvník (Pá, 17. 4. 2020 - 20:04)

Jo, sorry, nic ve zlym

Scatter (St, 15. 4. 2020 - 00:04)

Je toho i tak málo, mě to prostě nestačí, kéž by tu příspěvky děvčat přibývali každý den. Byl jsem už zoufaly a zoufalí muži dělají zoufalé činy, předevčírem jsem přebral holku nejlepšímu kamarádovi, s největší pravděpodobností jsem tak zničil naše mnohaleté přátelství, jenže co se dá dělat, signály přece jen přicházeli delší dobu z její strany a já jako prostý muž podlehnul. Pozítří se uvidí, není na co čekat, udelame si fajn den a pevně doufám ve své schopnosti, že dostanu co chci a nebude to jen čůrání, jestli se to povede tak konečně budu šťastný muž, už třetí den se těším že budeme pichat celou noc a projde mi všechno, doufám.

Reklama

Přidat komentář