Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Po, 13. 4. 2020 - 09:04)

Jo holky, jste úžasné, mám velkou radost, konečně se můžu udělat.

Scatter (Po, 13. 4. 2020 - 09:04)

Máš pravdu Tomáši, máme to stejně, včera jsem sbalil pěknou prcinu, doufám, že s tím nebude mít problém :)

Kikina (Po, 13. 4. 2020 - 09:04)

Tak to jí dáš dneska na zadeček až se z toho zkaká co? :0) já od svého miláčka dostanu určitě ale doufám že bude něžný a zvládnu to bez nehody :0)

Nikola (Ne, 12. 4. 2020 - 09:04)

Zdravím vás. Říkala jsem si, že po nějaké době zase nakouknu do této diskuze, abych se přesvědčila, jak se vám všem daří a, že jste v pohodě i v této blbé době. Napřed bych chtěla Kikině pogratulovat k jejímu objevu. A s kaděním to nehroť. Ona už se příležitost najde. Jasně, že toho nejde nechat. To vím nejlíp podle sebe :-) I když vztah s mým přítelem je plně uspokojující po všech stránkách, tak občas prostě potřebuji ten pocit, jak si svobodně ulevím do oblečení. Kalhotky se krásně naplní a nafouknou a pak to příjemně hřeje na zadku :-) Je to holt droga s kterou je snadný začít a těžký skončit. Já třeba střídám období kdy se pokadím třeba třikrát do týdne, pak zase třeba měsíc nic nespáchám. Záleží na okolnostech i momentální náladě. No a k mým posledním zážitkům. Od té doby, jak jsem tu psala, že jsem spáchala ten "pokaděný nákup", už jsem podobný úlet neopakovala. Poté co se po vypuknutí korona krize, zavřely školy a univerzity, tak nemám komu bych přednášela, tak pracuji z domova a dělám výuku online. Přiznám se, že už jsem vedla jednu video konferenci se svými studenty a byla jsem při tom pokaděná, o čemž pochopitelně oni neměli ani tušení :-) No a dneska můj přítel odjel něco vybavit ke svým rodičům. Odjel brzy ráno, když jsem ještě spala a nechal mi tu vzkaz, že dorazí na oběd. Docela se mi po probuzení chtělo, tak jsem si řekla : proč ne, udělám si "hnědou velikonoční neděli" natáhla jsem na sebe upnuté fialové legíny. Chvíli jsem se procházela po bytě, aby to přišlo samo. Po chvilce stačilo jenom jemně zatlačit a pořádně jsem se pokadila. Už jsem v tom skoro dvě hodiny, ale hned jak dopíšu tenhle příspěvek, tak už se půjdu radši dát dohromady, kdyby přeci jenom přítel dorazil nečekaně dřív. Už jsem to takhle jednou nevychytala a málem byla přistižena. Jasně vždycky se to dá svést na nechtěnou nehodu, ale co si budeme povídat, doma v bytě kde to mám na WC pár metrů taková nehoda vypadá dost divně :-) Tak já už si zalezu do sprchy. Tak se tu mějte všichni fajn. Buďte v pohodě a nenechte se současnou situací okolo nás zdeptat. Niki.

Kikina (Po, 13. 4. 2020 - 09:04)

Niki díky že jsi se taky ozvala. Říkala jsem si že sem zase nějak nepíšeš. Teda s tou pokakanou výukou on line si mě teda dostala :0) kdyby tvoji studenti věděli jakou mají zlobivou paní profesorku tak by asi byli překvapeni :0) tak vidíš že má ten korona virus i svoje výhody. Tohle by asi v přednáškovém sále plném lidí zrealizovat nešlo :0)

Kikina (Ne, 12. 4. 2020 - 08:04)

Ahojte píšu vám zrovna ze záchoda :0) krásně jsem se vykakala a aspoň chvíli si tu posedim když už to nemůžu poslat do kalhotek. No já mám ten smrádek taky ráda. Když jsem se ještě pokakavala v postýlce a spala v tom celou noc tak to probuzení v plných kalhotkách a v tom voňavém smrádku bylo vždycky tak rajcovni že jsem si to musela hned udělat :0) no možná že vám tady příští týden udělám radost. Mám totiž jedno výročí které by si zasloužilo oslavit hnědým zadečkem ale zatím nebudu nic specifikovat a dovolím si zůstat zatím trochu tajemná. Nechte se překvapit :0) Kiki.

Tomáš (Ne, 12. 4. 2020 - 07:04)

Já teda nevím co ostatní, ale na mě zápach pokakané krásky působí jako feromony. Zabořím do její zadnice celý obličej a nasávám tu krásnou vůni, a můžu vám říct, že v té chvíli je míra mé erekce opravdu značná.

Renča (Po, 13. 4. 2020 - 16:04)

Tak to mě po ránu přítel naplácal přez pokakaný zadeček....

Kikina (Po, 13. 4. 2020 - 19:04)

Nepochybuji o tom že jste si to určitě oba dva užili :0)

Scatter1 (Pá, 10. 4. 2020 - 13:04)

https://motherless.com/B26C361 Která dívka ráda cvičí jako tato překrásná dívenka?

Rony (St, 8. 4. 2020 - 08:04)

Je škoda,že zrušili tu soukromou skupinku jak jsme si v ní psali, nevím komu to vadilo, Rony

Kikina (St, 8. 4. 2020 - 19:04)

Tak to soukromé fórum bych řekla že z důvodu malého zájmu zrušil admin sám ale to je pouze moje domněnka. S tím Radkem co to spravoval jsem si víc jak půl roku nepsala a nevím co s ním je ani tady na diskuzi se neobjevil. Bohužel to načasování nebylo úplně nejlepší. Kdyby s tím přišel někdy na podzim 2018 kdy tu vrcholily ty útoky na nás a na mou osobu především tak by jsme se asi s chutí do toho jeho fóra přesunuli. Takhle jsme šli do mailu. Já pak lidem se kterými si soukromě píšu o tom fóru napsala ale nikdo neměl zájem a navíc mi ten Radek psal že se mu tam přihlašují lidé s divnými maily a přezdívkami. Hlavně mě zarazilo že tam bylo registrováno přes dvacet lidí ale kromě tebe a mě tam vesměs nikdo nic nepsal. No co už tohle je zaběhlá diskuze kde je přes pět tisíc příspěvků a lidi přijdou spíš sem. Já po pravdě na českém internetu ani nevím o žádné jiné diskuzi s touto tématikou. To víš jsou lidi kterým to holt leží v žaludku co si budeme povídat...

Rony (So, 11. 4. 2020 - 20:04)

Máš pravdu,že jsme tam psali výceméně jen my dva,ale i tak je to škoda.Tady se zase tak důvěrně odpovídat nemůžeš.....Rony

Tomáš (Po, 6. 4. 2020 - 23:04)

Asi to tady definitivně zabalím. Kiki nám inklinuje k mému jmenovci, Scatter je na prášky a já tady na ty bukvatýry taky nemám náladu. Ach jo.

Rony (Út, 7. 4. 2020 - 07:04)

Máš pravdu, vytráceji se ty super články....

Kikina (Po, 6. 4. 2020 - 09:04)

No fujky asi budu blinkat :0(

Scatter (Po, 6. 4. 2020 - 00:04)

Tady se z toho stala liheň bukvic, jsem naštvanej, holky rok od roku horší, už se neumíte ani krásně posrat :( jsem z toho zdrcený a ano, nemám nad čím pohonit

Posraná buznička (Po, 6. 4. 2020 - 07:04)

Naopak, konečně to tu má úroveň. Taky si dneska s přítelem natáhneme pleny, nasereme si do nich a pak si budeme navzájem honit čuráky. Bude to prima.

Hnědák (Po, 6. 4. 2020 - 07:04)

Nech si od něj strčit péro do tý svý posraný prdele a až ho vytáhne ven,tak mu ho musíš pořádně vyhulit!

pavel (Ne, 5. 4. 2020 - 17:04)

Já jsem už 3tí týden doma a počůrávám a pokakávám se prakticky každý den a je to prostě skvělý .

Reklama

Přidat komentář