Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 15:04)

My tebe taky.

Idiot (Po, 20. 4. 2020 - 15:04)

Papapa

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 14:04)

jj, smutný příběh nešťastného člověka s pokřiveným pohledem na svět

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 13:04)

jj, smutný příběh nešťastného člověka s pokřiveným pohledem na svět

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 14:04)

Vynech si ty komentáře .

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 14:04)

MMCH, pokud se tě dotýkají nesouhlasné komenty, tak běž do uzavřené skupiny, mimo doktorku. Jenže to ty obecenstvo ke svému kálení potřebuješ

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 14:04)

a co kdyby sis je vynechal ty?

Petr (Po, 20. 4. 2020 - 13:04)

Pořád jeden a ten samej člověk, nově i s nickem Betty.

Betty (Po, 20. 4. 2020 - 10:04)

Tak jsem se před chvílí poprvé v životě schválně pokadila. Odnesly to šedivý spoďáry a vzala jsem si jedny sepraný džíny. Chtělo se mi docela dost, nebyla jsem od pátku. Nešla jsem to udělat na záchod. Pustila jsem to vestoje. Nejdřív mi to moc nešlo, ale pak když jsem zatlačila, tak to pro změnu nešlo zastavit a taky jsem měla pocit, že ty kalhotky prasknou. Je to fakt pocit, jako když se úplně nafouknou. Teď jsem si do toho sedla a připadám si tak nějak zvláštně. Trochu se stydím, že jsem se v sedmnácti posrala a ještě k tomu úmyslně, ale ten pocit, jak se to matlá a rozlézá kde může je fakt zajímavej, ale už to asi ukončím a půjdu se ospršit. Ráno jsem měla kafe a chce se mi po něm už docela chcát a to už by asi nedopadlo dobře. ale zajímavý ráno dneska, zkusila jsem něco novýho.

Kikina (Po, 20. 4. 2020 - 11:04)

Ahoj Betty náhodou dobrá akce. To je jasný že napoprvé to nebudeš provádět před hromadou svědků i když i takové příspěvky se tu objevily ale já pochybuji o jejich reálnosti. A ty jsi někdy ve svém okolí byla svědkem toho jak se někdo ve vyšším věku pokakal? Třeba ve škole někdo ze spolužáků nebo kamarádů nebo někdo z příbuzných? Já vím ptám se na to každýho ale tyhle nechtěné nehody mě berou :0) no já to napoprvé měla i s publikem i když to tenkrát v mém případě nebyl úmysl. Ostuda jako hrom ale zase jsem hned věděla že se mi to líbí i když tehdy jsem ještě úplně nevěděla proč :0)

Nora (Po, 20. 4. 2020 - 12:04)

No né. Tady to někdo dělá schválně. To je teda višinutá fantazie. Holky co jsou chlapy a tak se ukájej. To mi mozek nebere.

Zvědavec (Po, 20. 4. 2020 - 14:04)

Napřed si procvič gramatiku, než začneš někde poučovat. Holky super! Nenechte se těmi blby otrávit.

Hybs (Po, 20. 4. 2020 - 14:04)

J D P T D !

Kikina (Po, 20. 4. 2020 - 13:04)

A proč by to byla fantazie? Já to dělám v reálu a s chutí :0) tak nefušuj do něčeho o čem nic nevíš. Pac a pusu.

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 13:04)

ty jsi k tomu ještě pes?

Terka (Po, 20. 4. 2020 - 08:04)

Betty takhle je to o ničem když tě nikdo nevidí mebo když sedneš na záchod a kadíš do kalhotek

Betty (Po, 20. 4. 2020 - 10:04)

Já bych to takhle jako ty asi nedala. Jsem v tomhle docela stydlivá a už když jsem se pochcala před kámoškami i když to bylo z hecu, tak jsem se za to docela styděla a pokadit se před někým to bych asi nezvládla i když občas jsem si i představovala jaký to je, ale na to bych nesebrala odvahu. Ty a Kikina soudě dle vašich příspěvků v tom už asi jedete dlouho a je to pro vás samozřejmost. Já to dneska zkusila poprvý. A už se fakt do toho i pochčiju, musím končit mizím do koupelny.

Betty (Po, 20. 4. 2020 - 08:04)

Hmm, vykadit se úmyslně oblečená, to by mohlo bejt zajímavý, tak já to zkusím. Jsem holka, co je pro každou špatnost. už jsem se musela jednou úmyslně pochcat, když jsem prohrála sázku, ale pokadit se jsem ještě nezkoušela, tak já to prubnu. Počkám až máma odejde do práce a pak to provedu. Jsem zvědavá jaký to bude.

Scatter (Čt, 23. 4. 2020 - 05:04)

Betty to jsi ty co má příspěvek na lidé.cz ve skupině kaviár a piss? Pokud jo chci tě za každou cenu.

Betty (Čt, 23. 4. 2020 - 12:04)

Ne to určitě nejsem já. V pondělí to bylo poprvé, co jsem něco takového provedla. Dneska jsem to udělala znovu a bylo to ještě lepší než poprvé, ale váhám jestli to sem napsat, když jsem si přečetla jaká vlna nenávisti se tu po tom strhla.

Reklama

Přidat komentář