Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Rakato (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Rakato dělá Tondovi advokáta. Úsměvné.

Tonda Vlas (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Jedna ledvina mě už z chlastu praskla, naštěstí ji mi dali jako zázrakem v Nemocnici na kraji města do kupy, že to na ní není vidět.------------

A s tím korzakem?------------------Jeho podstatou je závažná vada krátkodobé paměti, a to především v oblastech vštípivosti (Schopnosti zapamatování) a také zachování dřívějších vzpomínek a znalostí z blízké minulosti. Tyto paměťové mezery poté pacient zaměňuje s rozličnými smyšlenými příběhy a zážitky, které mají bludnou povahu, tzn. že jim sám nevyvratitelně věří; I tyto konfabulace jsou ovšem ve velmi krátkém období pacientem zapomenuty a postižený jedinec tak k jedné události, bude přikládat nové a nové, smyšlené vzpomínky.---------------------Měl bych na něj ze svého chlastu nárok ale akorát nevím z čeho ho má Hvězdoun, když prý vůbec nechlašče, asi ho ho má od přírody---------------měl utkvělou představu, že jel za docentem Zvěřinou, aby ho vykastroval a on už nemohl nadále páchat sodomský smrtelný hřích, pak měl utkvělou představu, že se odstěhoval na samotu, kde žil pouze se dvěma velkými hafany a pak měl utkvělou představu, že viděl dva archanděly, kteří ho popírali. ---------Já na rozdíl od Hvězdouna žádného korzaka nemám, dokonce mám i přes ty bazény chlastu, které mým hrdlem protekly, paměť sloní.

stádium 4 (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Stádium 4 = Tondovo bezdomovecké stádium

stádium 4 (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Někteří už se sami ani nedokážou vysrat. A na bezdomovcích je to také dobře vidět...

stádium 4 (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Alkohol možná trochu konzervuje, ale za jakou cenu? :( To je vidět na alkoholících v pokročilém stádiu

Tonda Cirhóza (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Jo jo, alkohol mozku prospívá a taky ledvinám a játrám. Cirhozka už volá.

Tonda Vlas (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Do těch Mýlhúz ve Frankrajchu už nejezdím. Místo toho zase do Berlína.----https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/francie-macron-v-mylhuzach.A200220_174218_p_zahranici_wag

Zamlouváš to (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Prostě jen alkoholickzý přelud a nic víc...

Tonda Vlas (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Neboj, korzaka nemám.

Zamlouváš to (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Zamlouváš antifu, žádné důkazy, nic, nula :)

Tonda Vlas (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Nezbývá mi nic jiného s těmi politickými názory, dělám už dlouhou dobu v Německu a poslední dobou zase jezdím do Berlína, do multikulti čtvrti Moabit. Co k tomu napsat? "Meine Auge sieht, meine Auge ist doch keine Fotze."

jsou si kvit (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Oba dva mají poškozený mozek. U jednoho se ucpala céva a na několik hodin část mozku bez kyslíku prostě kaput. Má tam místo toho teď náhradní vazivo. Prostě v mozku má kus místa, kde nejsou neurony, ale jen náhradní tkáň. To místo je ohraničené, veliké několik cm. Ostatní čášti mozku částečně přeberou funkce, ale u dospělého jsou holt trvalé následky i v intelektu. Druhý má mozek prožraný chlastem tak průměrně stejně jako ementál. Takže ve výsledku je to prašť jak uhoď.

Návštěvník (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

alkohol mozku dělá dobře. Ve škole jsme měli v alkoholu naloženou užovku a zmiji v takových vysokých skleněných nádobách. Alkohol skvěle konzervuje. Totéž platí i o mozku, naložený v alkoholu se nezkazí ani neshnije.

prasklá ledvina (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Až dokážeš tu antifu, tak ti ten Chánov přesně lokalizuji i s délkou a šířkou

Tonda Vlas (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Jestli víš, kde je vůbec ten Chánov.

husita Mrtvice (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Teď už o sobě dokonce Mrtvička tvrdí, že je jako Jan Žižka, to nevypadá na ateistu :)

Mrtvička Ochlastovi (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Já vlastně ani nevím, kdo z nich je větší debil. Tonda nebo Mrtvice? Tonda má o něco lepší politické názory aspoň, asi instinkt spíš než rozum.

prasklá ledvina (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Volič pirátů a volil Zemana 2018, ha ha ha, to samé předtím s Babišem...

Rakato (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Koho zajímá, koho volil ochlasta?

Tonda Vlas (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Zajímavé je, že u nás na Mostecku zvítězil Drahoš a tam měl přes 80% pouze v tom Chánově.

Reklama

Přidat komentář