Reklama

Diabetes mellitus=cukrovka

! (Ne, 24. 2. 2013 - 19:02)

To by mě zajímalo, kdo se ti na ty tvoje kydy nachytá.

To víš že jó, (Ne, 24. 2. 2013 - 14:02)

dealerko praštěná.

Helena (Ne, 24. 2. 2013 - 00:02)

Je na čase vzít zdraví do vlastních rukou milé lidi: http://www.beruzdravidovlastnichrukou.cz/

annicka (Út, 19. 2. 2013 - 16:02)

VZP již od března přistoupí k úpravě úhrady inzulinových pump. Současně chce pacienty ujistit, že stále bude minimálně jeden typ inzulinové pumpy plně hrazen. Bude to přitom výrobek, který patří k nejmodernějším na trhu, je možné jej ovládat a nastavovat chytrým telefonem, a to včetně napojení glukometru.
http://www.vzp.cz/klienti/aktuality/inzulinove-pumpy-a-jejich-prislusenstvi-jsou-v-cr-drazsi-nez-v-okolnich-statech

Diabetik - pro (Čt, 14. 2. 2013 - 16:02)

Siofor i Metformin obsahují stejnou účinnou látku. Metformin je bez doplatku a nejsem si jist, jesti jej může předepsat obvoďák. Myslím, že jenom diabetolog.

změna (Čt, 14. 2. 2013 - 14:02)

prosím,mám od lékaře předepsán siofor 850,ale ten je s doplatkěm,lékarník mě nabídle metformin,tvrdí že má stejné účinné látky.Nechci se na změnu ptát svého obvodáka,máte s tím prosím někdo zkušenost?denisa

Lenka (Út, 8. 1. 2013 - 21:01)

Dobrý den užila jsem nechtěně 2 tabletky Sioforu,může se mi něco stát?

Vole, (So, 5. 12. 2009 - 21:12)

běž si inzerovat někam jinam a sám se nech ozářit laserem.

Blanka (Po, 21. 9. 2009 - 23:09)

Pokud jste často nemocní a nebo máte v rodině jiný zdravotní problém,napište mi a já Vám poradím jak se nemocí zbavit a jak jim předcházet, BEZ CHEMIE!Spousty lidem jsme již díky přírodě pomohli.Pište na [email protected]áda poradím a pomůžu,spolu to zvládneme!

ForBio (Po, 10. 8. 2009 - 23:08)

Patříte také k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.
Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Všechny podrobnosti najdete na www.forbio.cz

Hana (Po, 10. 8. 2009 - 13:08)

Dobrý den podle čeho se pozná cukrovka I. a II.typu mám cukrovku ale vůbec nevím kterou a jaký je v tom rozdíl. Předem děkuji

jana (Út, 14. 7. 2009 - 10:07)

Dášo a Diabetiku děkuju za odpověď.Obě hodnoty(7,2a6)jsem si měřila nalačno,ale podle toho co jste tady psali,jsem malinko nad hranicí,měla bych už tohle řešit u doktora?

Medik (So, 11. 7. 2009 - 21:07)

Cukrovka I. i II. typu, méně časté typy MODY a LADA, jsou všechny LÉČITELNÉ, nikoliv však VYLÉČITELNÉ.
Cukrovku I.typu lze léčit již od doby objevu inzulínu Bantingem a Bestem.

Návštěvník (So, 11. 7. 2009 - 19:07)

Mila
zapomněla jsi dodat, že jde o dia II. typu.

Diabetik (So, 11. 7. 2009 - 19:07)

Pro Milu: Cukrovka není léčitelná, jen se udržuje tak, aby se nezhoršovala.

Mila (So, 11. 7. 2009 - 18:07)

Doporucuji tento clanek:
http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=1413&pjmeno=&kredit=&p1=

Cukrovka je lecitelna.

Diabetik (So, 11. 7. 2009 - 14:07)

U zdravého člověka jsou normální hodnoty glykémie do 6 mmol/l nalačno a do 8 mmol/l dvě hodiny po jídle.

dasa (St, 8. 7. 2009 - 09:07)

Ahoj Jano, asi budu ve věku Tvé maminky, možná starší, ale to je celkem jedno. Normální hodnoty glykemie RÁNO NALAČNO jsou do 5,9 mmol/l. Hodnoty, které uvádíš u sebe nic neříkají, záleží na tom kdy a co jsi jedla, atd.

jana (St, 8. 7. 2009 - 09:07)

ahoj lidi,potřebuju poradit: mámě našli cukrovku a dostala glukoměr,tak jsem si ho zkoušela. Naměřila jsem si 7,2 pak 6,0.Vůbec nevím,jestli je to o.k. Nikde jsem nenašla jaké má mít hodnoty zdravý člověk.Jestli to někdo víte,prosím napište mi.Díky jana

asad - pro xyz (Pá, 3. 7. 2009 - 20:07)

Základní vyšetření udělá každý prakt.lékař - odebere zkumavku krve na glykemii. podle potřeby pak odešle k diabetologovi.

Reklama

Přidat komentář