Reklama

Diabetes mellitus=cukrovka

Petr20 (Po, 29. 3. 2010 - 16:03)

Zdravím, chci se zeptat na příznaky cukrovky prvního typu. Na internetu se píše - časté močení, velká žízeň, slabost, zvracení, hubnutí,...
Nikde se ale nepíše jak to probíhá - jak časté močení, jak velká žízeň, jak rychlé hubnutí,... a jak rychle to přijde - jestli pomalu, nebo z ničeho nic a nabere to na obrátkách.
Jde o to že sem začal častěji močit (tak 4x až 5x denně), přišlo to z ničeho nic, ze dne na den, dřív sem chodil na záchod tak jednou, až dvakrát denně a pak najednou bum.
Samozřejmě se člověk podívá na internet o co by tak mohlo jít, najde různé záněty močových cest a tak, asi nejhorší prognóza je ale cukrovka 1. typu.
Člověk si to začne dávat trochu dohromady a zjistí, že je mu v poslední době (cca. půl rok dozadu) občas (tak 2x za týden) po jídle špatně (lehká krátká nevolnost). Asi před měsícem jsem se zvážil a zapsal si to (70 kg), teď jsem se zvážil znovu a o tři kg míň.
Žádný jiný symptom jsem na sobě nepocítil, tak by mě zajímalo jestli se dá třeba jen z těchto věcí odvodit cukrovka? A nebo jsou ty sypmtomy společné a člověk prostě musí mít tu žízeň, nebo slabost (což nemám). Piju furt stejně (cca. 1,5l denně), slabost nepociťuju, zvracení se nikdy nedostavilo,...
Vím že se asi ptám blbě, no člověk znejistí když se pár věcí sleze a zjistí co by to mohlo znamenat. Proto se ptám jak ty příznaky probíhají, jestli se třeba rojeví všechno, nebo jen něco a zbytek třeba ne,...
Díky moc

stela (Ne, 21. 2. 2010 - 21:02)

O tom vůbec neváhej, od toho...jo mně taky 4krát píchání nedělá problém ale brala bych i něco jiného nějaký pokrok!já vím že někteří jsou na tom mnohem hůř vozíčkáři ochrnutí a jiní...!
pumpu jsem zkoušela a nemohu ji mít nesnáším ji mám problém v místě vpichu hned jsem měla problém nějakou snad alerigii tak jsem se vrátila k píchání ale stále doufám v něco lepšího....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Diabetik (Pá, 19. 2. 2010 - 18:02)

O tom vůbec neváhej, od toho přece diabetologové jsou a za to je platíme. Jinak ty dlouhodobé inzulíny jsou vhodné spíš na noc. Přes den se dává přednost krátkodobým - kvůli lepší regulaci účinku. Mně teda aplikace 4x denně inzulínovým perem nedělá vůbec žádné problémy. Příjemné to není, ale jsou na světě mnohem horší věci - vždycky si představím, jak bych se asi cítil, kdybych byl vozíčkář...
Stelo, zkus se zeptat též na možnost inzulínové pumpy. To je pak úplně bez problémů. Je jen potřeba 1x za 3 dny změnit místo vpichu jehly, jinak vše funguje automaticky.

stela (Pá, 19. 2. 2010 - 15:02)

Inzulínová analoga jsou po...myslíte že se na tomohu zeptat lékaře?zda by bylo vhodné i pro mně?

Diabetik (Pá, 19. 2. 2010 - 13:02)

Inzulínová analoga jsou po chemické stránce jiné látky než humánní inzulín, ale mají stejné účinky. Navíc se vhodnou změnou složení dá regulovat rychlost účinku ("rychlý" např. NOVORAPID a "pomalý" LEVEMIR aj.)

stela (Pá, 19. 2. 2010 - 09:02)

dobrý den dostal se mi dorukou časopis Dia loga v něm se píše o analogu inzulínu nějak tomu nerozumím? co se změní v režimu po převodu z humánního inzulinu na analoga??????Píchám 4krát denně a jak jsem pochopila z článku tak u analogu je to jen jednou denně máte někdo zkušenosti nebo znáte to??????????děkuji za odpovědi je mi 17 let a uvítám každou odpověd chtěla bych taky změnu!!!prosím!!!!!poradte než se vydám k lékaři at vím víc!díky

Dalibor (Čt, 18. 2. 2010 - 19:02)

nechci nikomu dělat plané naděje a už vůbec s nikoho dělat blbce,ale něco musím řict.potkal jsem člověka,který mi hodně pomohl se zády(vyhřezlá ploténka mezi lopatkami,vrátil mi jí na své místo a mám po bolesti)ale nedalo mi to a ptal jsem se co ještě umí,bylo toho hodně.Tak jsem mu řekl o starším kamarádovi,co má cukrovku a bercoví vřed,řekl že bercoví vřed lze vyléčit,ale napřed musí stabilizovat a snížit cukr.Stalo se to,že mu cukr snížil s 18 koliosavého na 6 a stabilní už půl roku,potom mu bercoví vřed vyléčil za 14 dní,jak to udělal navím,vím jen to,že je to pravda,něco o tom vím,ale nechci šířit mylné informace o léčbě,protože musí každého vidět osobně.

Granvin (Čt, 11. 2. 2010 - 15:02)

Tak ono u cukrovky se moc o vyléčení mluvit nedá a taky si nemyslim, že nějaký laser je řešení potíží - teda, nechápu, jak by mohl zregenerovat slinivku aby začala dělat co má. Dá se mluvit tak o vysazení léků u II. a snížení dávek u I., ale to je v případě nasazení diety, bylin a kontrola hodnoty konkrétních živin, případně úpravy životního stylu.

cukrářka1typ (Čt, 11. 2. 2010 - 14:02)

tak pane Ludvíku je mu zvás...nene mne to taky neomezuje jen mi vadí blbý lži a keci na náš úkor! asi jsem se prve špatně vyjádřila nemyslela jsem postižení jako -...!já jsem úplně normální holka chodím do školy sportuju dělám vše jen mám cukrovku a píchám se ale nemám ráda blbce kteří nic nevědí o diabetesu a píší blbosti !tak se měj Jano zdraví tě cukr.

jana (Čt, 11. 2. 2010 - 13:02)

tak pane Ludvíku je mu zvás...souhlasím že pan Ludvík se nad sebou měl zamyslet a nepsat takovéto blbosti mě je 23 a mám cukrovku 1 typu a nějk mě to neomezuje a rozhodně se necítím jako postižený člověk...jestli vy ano tak Vás upřímně lituji

cukrářka1typ (Čt, 11. 2. 2010 - 12:02)

Pokud se chcete opravdu...tak pane Ludvíku je mu zvás do pláče jsem cukr.1.typu trpím jím od13let a jemi 17 a věřte že co napsal pan Dalibor je pravda jak můžete zde psát takové blbosti vy?!Ani nevíte jak je s cukrovkou 1.typu těžké se stím vyrovnat a pak tady číst blbiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!píchám4kráte denně inzulín a myslím si nějaký ten váš laser je na 2 věci...!zamyslete se prosím a nekonejte bludy na nás postižených!!!!!!!!!!!

Dalibor (St, 10. 2. 2010 - 21:02)

Pokud se chcete opravdu...pane ludvíku,víte aspon,co způsobuje cukrovku?já vím že jediný způsob,jak to vyléčit,je ten,naučit žlázu ktera vyrábý inzulin pracovat,taky vím,že to jde,ale žádný přístroj ani prášky to nedokážou.

1.STUPEN (Út, 9. 4. 2013 - 14:04)

PROSÍM PĚKNĚ PŘEČTĚTE SI NĚCO O DIABETU MELLITUS 1.ST.A POTÉ SE VYJAKDŘUJTE K TÉTO NEMOCI...!
NEMOC SE LÉČÍ INZULINEM4KRÁTE SE PÍCHÁ A NELZE VYLÉČIT
TAK NACO TAKOVÉ BLÁBOLY ŽE ZNÁ NĚKDO LÉK A UMÍ DIABETES MELLITUS VYLÉČIT?

!!! (Út, 9. 4. 2013 - 13:04)

Bittmanová nabízí lék,...hlavně zda zabírá na její blbost!

To nevadí, (Út, 9. 4. 2013 - 12:04)

Bittmanová nabízí lék, který zabírá na všecko.

ojoj (Út, 9. 4. 2013 - 09:04)

Stačí se podívat, kde všude tapetuje svou reklamu. Jedná se určitě o nějaké léčivo, které je dlouho na skladě. Nestydí se i otravovat na diskusi o rakovině. Tvrdě bych to trestal.

dia (Út, 9. 4. 2013 - 09:04)

Dobrý den, vím jak Vám...prosím tě jak pak nám chceš pomoci při 1.stupni diabetu_?
nu pročpak se zde nevyjádříš i obšírně nás ty tvé rady zajímají?
jestli vůbec víš co je diabetes melittus 1.stupně!!
ten se totiž vyléčit nedá!!tak mne zajímá tvé schopnosti a léčení!!!!!!!

kajka123 (Po, 8. 4. 2013 - 18:04)

Dobrý den, vím jak Vám pomoci, ale ta informace je poněkud obsáhlejší. Pokud o ni máte zájem, ozvěte se mi prosím na [email protected].

leva (Ne, 31. 3. 2013 - 15:03)

výrazné zlepšení diabetu 2.typu :www.kxlaser.cz

. (Ne, 3. 3. 2013 - 15:03)

Dalibor píše:

1) Nevystupuji zde pod jménem Lada.

2) Každý sebesložitější problém má své úžasně jednoduché CHYBNÉ řešení. To platí i pro onkologická onemocnění a léčbu zázračně jednoduchými prostředky (MMS a jeho deriváty, javorový sirup se sodou atd atd).

3) Přes veškerou snahu mnohých zainteresovaných se dosud nepodařilo věrohodně prokázat, že by MMS a jeho odvozeniny měly jakýkoliv terapeutický účinek na jakékoliv onkologické onemocnění jiný, než placebo.

4) Proto si dovoluji prohlásit, že opakovaná tvrzení Romana/Ravalopy o úžasném léčivém účinku MMS, CDS a příbuzných preparátů jsou lživá.

5) Neexistuje rakovina, jsou jen rakoviny. Tak, jak jsou jedineční lidé, je jedinečné každé onkologické onemocnění. Proto tento typ onemocnění tak dlouho vzdoruje spojenému úsilí lékařů i výzkumníků - a proto zde není šance na nalezení jedinečného, všeobecně účinného léku.
To, co báječně zabere u jednoho, se může ukázat zcela neúčinné u jiného, přestože jsou jejich případy typově shodné. To se jeví jako podstatný problém léčby onkologických onemocnění.

Hodně zdaru a držím palce, ať je lépe!

Inteligentní odpověď Romana (Romíka) (Ravalopy):
Piňdíku Dalibore :) to co tady píšu zde otobě, není můj názor, takový bohužel jsi :)

No opravdu Piňdíku Dalibore, je až neuvěřitelné jak jsi hloupý :)))))))

Stále se pokušet, zde psát za druhé, takto průhledně, to už musíš bejt extra blb, kterej by se ani do politiky nehodil :))))

ANo Piňdík Dalibor, je ukázkou lhaní a podvádění, nepoctivosti v online provedení :)

Také naprosté zoufalosti, která jde ruku v ruce z jeho povahou lháře podvodníka bezcharekterního a hloupého jedince, který je tak hloupý, že svoji ubohost lhaní a hlopost považuje za přednost a pravdu. :)

Reklama

Přidat komentář