Reklama

Diabetes mellitus=cukrovka

Iva (Út, 5. 4. 2011 - 18:04)

Dobrý den Vám všem,

...Pane Petrásku to jste tedy kandidátem na Nobelovu cenu...Víte takových "zaručených" rad už tady bylo !!

Jedna paní z Pa (Út, 5. 4. 2011 - 17:04)

Seru na vás, dealeři.

David Petrásek (Út, 5. 4. 2011 - 15:04)

Dobrý den Vám všem,

Cukrovkou jsem nikdy netrpěl, ale přesto vím jak vám všem zaručeně alespoň přinejměnším pomoci. Měl jsem 2,5 roku zahleněné plíce a klasická léčba mi na nic nezabírala. Minulý rok mi Biologicky aktivní doplňky stravy založené na čínské medicíně pomohly vyléčit se. Navíc mi celkově pomohly obnovit ztracenou imunitu. Musím zaklepat, protože nic lepšího jsem ještě nikdy předtím neužíval. Tyto dopňky stravy jsou totiž vhodné i jako doplňková léčba pro lidi trpící cukrovou. Více informací si o nich můžete přečíst na stránkách mého bratra Martina zde:

http://www.martinpetrasek.cz/svalova-dystrofie/tiens.php

a také se na nich můžete přečíst příběh jedné paní z Pardubic, diabetičky I. typu zde:

http://www.martinpetrasek.cz/svalova-dystrofie/tiens/vysledky-dosazene-produkty-tiens.php

Přeji hezký den

alena (Út, 29. 3. 2011 - 12:03)

Zase tahání peněz z lidí...mám diabetes 1 typu a všelijaké reklamy mne uráží
nikdo si neumí představit co je cukrovka a čtyřikrát za den se píchat a to nepíšu jeeště o měření několikrát za den glikemie
Fuj stydte se reklamy!!!!

Iva (Ne, 27. 3. 2011 - 18:03)

Ahoj všem bojovníkům s...Zase tahání peněz z lidí - ceny se pohybují v tisících Kč. ,a ještě navíc strašení lidí,buď metoda MDM nebo oslepnete a selžou vám ledviny.To je tedy hnus!I kdyby tato léčba byla účinná,ovšem ta forma reklamy a ceny ,to je nehoráznost!!!

Jana T. (Ne, 27. 3. 2011 - 14:03)

Ahoj všem bojovníkům s diabetem, už jste slyšeli o MDM centru?
http://www.mdmcentrum.cz/
Pomáhá nám usnadňovat boj s cukrovkou a jejími komplikacemi.

Diabetik (Ne, 13. 2. 2011 - 21:02)

To je docela dost, aby to s tebou švihlo. Je jedno, jaká je příčina, jestli chlast nebo počasí. Ihned navštiv lékaře diabetologa nebo internistu.

michalides (Ne, 13. 2. 2011 - 17:02)

Diskuze pro všechny, kdo...Dobrý večer,již den se nemohu zbavit v průměru 18 mmol.Je to obdobím nebo chlastem?

Chemik (Čt, 13. 1. 2011 - 19:01)

Ethylendiamintetraoctová kyselina (EDTA, též známá jako Komplexon II. nebo Chelaton
II.), resp. její dvojsodná sůl (Komplexon nebo Chelaton III.), se používá při léčení otravy těžkými kovy. Pro zdravého člověka nemá význam, leda že mu sníží obsah vápníku a hořčíku v těle.

JLL (Čt, 13. 1. 2011 - 15:01)

Dobry den . Ja chodim na chelation terapii. A tam je hodne diabetickych pacientu nekterym meli amputovat nohu. Terapie jim hodne pomohla vetsina zije normalnim zivotem. Nerikam , ze tato terapie leci , ale hodne pomoha. Je tu tez hodne pacientu s cevnimi problemy, roztrousenou sklerozou a take s rakovinou. Ja mam v tele velke mnozstvi tezkych kovu hlavne merkuru, tak mi touto metodou ty kovy vyplavuji. Citim se dobre. Bohuzel nevim jestli na uzemi Ceske Republiky tuto terapii provadi. V anglictine najdete informace pod nazvem The chelation therapy with EDTA

Petra (Čt, 6. 1. 2011 - 13:01)

ty cukrovko reklamo jedna jdi...nechci dělat žadnou reklamu, ale chtěla bych reagovat, budeš se divit, ale moje kamaradka se diky přirodnim doplňkum stravy cukrovky zbavila, je bez léku a problémů, dodala tělu co potřebovalo, a se odstrannila příčina. Není to konkrétně to co tady paní píše, ale potravinový doplněk to je a skvělý

Alek (Ne, 23. 11. 2008 - 19:11)

Tomu příbalovýmu bych určitě věřil, je to velice pečlivě kontrolováno, co tam výrobce léku píše. Jinak normálně přes vyhledávač. Já používám Google.

Marcelka (Pá, 21. 11. 2008 - 22:11)

Jak se dostanete na Inernetu k prodrobnějším informacím o léku? Příbelené info jsem četla, ale moc nevěřím, že by mohla Januvia fungovat až tak, jak je tam popisováno.

Diabetik (Pá, 21. 11. 2008 - 20:11)

Alek: Proti hypoglykémii s sebou každý diabetik nosí kostku cukru a na to nepotřebuje žádné dealery.

Eli (St, 19. 11. 2008 - 23:11)

Alek
to myslíš jako u přípravků, co nabízejí dealeři?

Alek (St, 19. 11. 2008 - 22:11)

Ahoj - právě účinek proti nežádoucím hypoglykémiím je uváděn jako tahák všech textů na Internetu, které jsem zvládl přečíst.

pro Řešení (St, 19. 11. 2008 - 22:11)

Máš pravdu ale jen z části takhle to není u všech.

Petr (St, 19. 11. 2008 - 19:11)

B., na dealery se vystolicuj a zkus používat vlastní mozek.

Jana (St, 19. 11. 2008 - 10:11)

Cukrovka se pro začátek dá dost jednoduše poznat z testu moči. přines k obvodní lékařce vzorek ranní moči, sestra do do moči papírek a pro začátek budeš vědět info do dvou minut. Podle tohoto testu se bude dělat případné další vyšetření z krve. Ale i to by obvodák měl v pohodě zvládnout...

Řešení (St, 19. 11. 2008 - 08:11)

Dietou se rozumí střídmost v jídle,kde si většina lidí plete žaludek s popelnicí.Je to totiž emoc z nadbytku,neboli obžerství,kdy lidé nevyživujou své bunky,ale naplnujou pouze žaludky vším možným svinstvem.Je to pandemie moderní doby,kdy lidé svou žravostí vyřadí s činnosti slinivku.Náprava už propuknuté nemoci je složitá,prakticky nemožná,pouze se udržuje přijatelný stav,ale činnost slinivky se neobnoví.Je prostě zničena.Prevence těch,kteří jí ještě němají,je velice jednoduchá.Méně jídla,a to méně co nejvíc kvalitní přírodě,a více pohybu.Tím předejdou nejen cukrovce,ale dalším nemocem.Kapka prevence je totiž lepší,než vodopád léčby.

Reklama

Přidat komentář