Reklama

na holou nebo ne ?

Robert Algazel (Čt, 9. 4. 2020 - 13:04)

Mám rodiče kteří jsou bohatí. Chodím na soukromou školu a paní učitelka Gadrelová je přísná myslím že až moc. Před corona-prázdniny ve středu jsme měli 2 hodiny tělocvik. Šli jsme na školní stadion já šel s mými kamarády-Petrem,Robertem,Jacobem. Učitelka nám řekla, že budeme běhat a ona si jde pro mikinu. Tak jsme běhali. Běhali jsme už půl hodiny a my s kámošama jsme měli žízeň tak jsme odešli do školy. Po 5 minutách jsme došli na stadion a byla tam učitelka. Udělalo se mi špatně. Učitelka na nás začala hulákat co jsme si to dovoli a tak pak na nás zakřičela ať se po škole dostavíme do její kanceláře. Po zeměpise jsem s klulama došel do její kanceláře řekla ať jdem po jednom. První šel Petr. Slyšel jsem z kanceláře brečení a povyk. Já šel jako poslední učitelka byla na židly a držela rákosku ohnula mě přes koleno a sundala mi kalhoty. Já si je chtěl natáhnout, ale to už bylo pozdě učitelka mě řezala. Já brečel jako malý jsem nildy nedostal výprask leda tak jedno plácnutí přes zadek, ale jinak nic. Odešel jsem ze školy a doma jsem se to styděl říct svýmu zazobanýmu fotrovi jak to slyšel tak šel žalovat školu a já přestoupil na Gymnázium Duhovku. Po výprasku si nemohu ještě teď sednout a mám velký jelita. Au!

Jacob Wild (Čt, 9. 4. 2020 - 13:04)

Ahoj Roberte taky mě bolí prdel:( a přestoupil jsem na Gymnázium Duhovku. Doufám že tam jsou hodnější učitelé.

Matka 4 dětí (Čt, 9. 4. 2020 - 10:04)

Moje děti byli nezvládnutelné měla jsem 4 a manžel ten se staral jen o vilu a peníze já na ně byla sama on jezdil na služební cesty a na 4 děti ani nepomyslel jednou se stalo, že děcka kradli v obchodě já si řekla dost! Řekla jsem jim, že jestli ještě něco provedou tak jsem je potrestala. Zakázala jsem jim na 1 měsíc playstation,xbox,televizi,mobil,tablet zkrátka všechnu elektroniku. Děcka se naštvala, ale já jsem je prostě musela potrestat jaký názor je váš?

Jana (Čt, 9. 4. 2020 - 11:04)

Určitě potrestat!

Dušan Gabriš (So, 4. 4. 2020 - 09:04)

Dnešní mládež je nevychovaná. Dát někomu pořádně na holou není týrání. Je to ponaučení.

Návštěvník (So, 4. 4. 2020 - 09:04)

Trestat je správné. Bez trestu to dnes nejde. Dnešní dšti jsou oražený a myslí si, že si mohou všechno dovolit...výprask, je na místě...

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 14:03)

Nekdo tu psal,ze dostaval na holou,ale roztazenou,tj pres diru,pred holkama.Mne tak obcas trestala mama,kdyz jsem zlobila I po vyprasku.Nastesti kluci u toho nebyli.Musela jsem si ale pulky na zadnici roztahnout rukama sama a drzet je roztazeny.Krom bolesti to bylo ponizujici,mama navic hrozila,ze mne zvalchuje pred sousedem,kdyz se nesrovnam,poslouchala jsem pak ve vsem.

Markéta (Po, 30. 3. 2020 - 14:03)

Jo tak tebe znám, tvá máma byla hovado a dostala co proto. To ani nevíš,ale dnes už je to jedno. Sama mne na kolenou odprosila. Známe se.

Rohožník (Po, 30. 3. 2020 - 23:03)

Teda trefa!

Pavla (St, 25. 3. 2020 - 07:03)

Mně seřezala sousedka,když jsme jí vlezly na záhonek pro jahody jako malý holky a vyhrnula mi sukni a nedala mi na holou,ale já si už potřebovala odskočit a tou bolestí jsem to nevydržela a přes kalhotky a silonky jsem se i možná strachy šíleně počůrala. To jí zarazilo a nechala mně být. Kámoška stihla utéct.

Katka (St, 25. 3. 2020 - 08:03)

ouuu :) čím to bylo?

Jana (Pá, 21. 2. 2020 - 16:02)

Já si nevymýšlím. Já jsem se počůrala jednou a to nechtěně,ale dostala jsem spíše výchovně symbolicky od mámy,ale potřebovala jsem se vyčůrat a nedošla jsem si a chtělo se mi dost velmi a prostě jsem to pustila a rozplakala se a nešlo to stopnout. Od té doby jsem nikdy nedostala na zadek a máma z toho byla dost špatná a já si musela uklidit tu louži na zemi po sobě .

Petr (Út, 25. 2. 2020 - 09:02)

Mě mamina před výpraskem vždy posílala se vyčůrat prý pro jistotu.

Katka (Út, 10. 3. 2020 - 08:03)

Od té doby, co jsem se při výprasku gumovým tatarem počůrala, tak jsem taky byla posílána před výpraskem na wc.

N. (Pá, 21. 2. 2020 - 09:02)

Hm,a nevymýšlíte si tady všichni?

Dušan Gabriš (So, 4. 4. 2020 - 09:04)

Strašně a nejvíce ty...

Žaneta (Ne, 16. 2. 2020 - 09:02)

Já taky. A pak jsem to dělala schválně a taky vždy výprask přestal, protože si mysleli, že mám z toho blok.

Anonymní (Pá, 21. 2. 2020 - 09:02)

Já se několikrát pochcala i bolestí a taky přestala matka nebo otec.

Laura (So, 15. 2. 2020 - 07:02)

To já když jsem na holou dostala,skoro vždycky jsem se pochcala.

Eva (So, 15. 2. 2020 - 01:02)

Tak nás naši vždycky před výpraskem poslali vyčůrat. Nikdy jsme nedostali rychle, vždycky byl rozbor provinění a pak až výprask. To bylo dokud jsme byly doma. Já bohužel dostávám i teď občas od manžela za trest. Není to úplně často, ale pokud má pocit, že je něco špatně, dostanu. Hrozně se stydím, ze i ve 40 letech občas dostanu jako malá na holou varečkou. Pravdou je, ze výpraskem je smazání.

Reklama

Přidat komentář