Reklama

na holou nebo ne ?

Klára (Po, 6. 5. 2019 - 07:05)

Přesně, doteď si vzpomínám, jak jsem v tělocviku běhala v kalhotkách. To by se dnes asi vážně nestalo. A výprasky, těch bylo. Ve škole pravítkem nebo ukazovátkem přes holou i před celou třídou!

Verča (Út, 7. 5. 2019 - 14:05)

Nás ve škole docela řezali taky. V lepším případě pohlavek nebo jedna přes záda,v tom horším regulerně ukazovátkem 3 rány přes holou přes celou třídou. Jedna učitelka dávala tohle řešila v kabinetu, což bylo lepší. Jen těch ran bylo mnohem víc. Na druhou stranu, kdybych dostala poznámku, tak doma dostanu od maminy tak, že si týden nesednu

Peťule (So, 4. 5. 2019 - 12:05)

Dnes je všechno úplně volné. My na holou dostávali i ve škole. I za drobnosti - když jsme nepodtrhávali výsledek v matematice podle pravítka. Učitelce bylo jedno jestli to je kluk nebo holka, postavila dotyčného na nejviditelnější místo, vytáhla 50 cm pravítko a před celou třídou dostal na holou. Ale to nebylo tak potupné. Dnes mi dcera řekne, že o TV necvičila, že neměla úbor. Za mě musely kalhoty dolu a bylo jedno co pod nima je i kdyby nic. A když jsme neměli plavky, šli jsme na Evu nebo Adama. Dnes? Cvičí půlka třídy a dokonce v riflích.

Arpad (So, 29. 6. 2019 - 12:06)

To je zajímavé, ale těžce uvěřitelné. V jaké to době jste museli cvičit na Evu nebo na Adama? V mé době ve škole ještě existovaly výprasky na holou (dost zřídka), ale dělaly se diskrétně, bez zbytečného ponižování.

Ida (Pá, 5. 4. 2019 - 07:04)

Můj muž miluje ,když mu vyšpulím zadeček a nechám si dát na holou a při tom se okamžitě počurám. Tak vždycky schválně se nechám v močáku plná a pak to praktikujeme a já to hned pustím a on hned mi ho pak tam zasune a je z toho vášnivej sex.

Lucka (Čt, 4. 4. 2019 - 07:04)

Mně manžel ohýbá přes koleno docela často.

Ľubica (Čt, 4. 4. 2019 - 12:04)

To je ako často? Ja dostávam tak dva alebo trikrát do mesiaca. Pre mňa je to tak akurát. A dostávaš za trest alebo to tiež máte spojené aj s erotickými hrátkami?

L. (Pá, 5. 4. 2019 - 07:04)

tak jednou týdně :-) i za trest i jako hrátky. Za trest tak 25 a víc vařechou nebo páskem

Eva (Po, 25. 3. 2019 - 14:03)

V sobotu jsem u nich byla na návštěvě. Vše bylo v pohodě . Dopila sem kafe a Petr že ho odnese. Když udělal par kroku spadla mu z talířku lžička na zem. Pár kapek na podlaze nic víc. Jana na něj začala řvát a nadávat mu ze je k ničemu a at přinese hadr a hned to uklidí. Petr beze slova odešel. Za chvilku se vrátil . Byl úplně nahý a v ruce držel hadr. Jana ukázala prstem na podlahu. Petr si dal hadr do pusy , kleknul si a začal uklízet. Byl při tom na všech čtyřech jako pes. Jana vstala vzala z police pasek a sekla ho po zadku. Jen něco zamumlal. Dostal další. Vyplivl hadr a podekoval. Nalozila mu jich asi třicet. Pak řekla ať vstane. Jeho curak který ještě před chvilkou vysel líně dolu ted trčel směrem k nám a byl pořádně tvrdý. Jana se začala smát a zeptala se ho jestli se chce vysemenit. Zklopil hlavu , zcervenal a řekl že ano. Jana znovu ukázala na podlahu. Petr vzal hadr rozprostřen ho na zem a klekl si. Vzal do ruky curaka a začal honit. To už jsem nevydržela a začala se smát. Po chvilce se udělal a vystrikal se na hadr.

Pepa (So, 4. 5. 2019 - 14:05)

A čemu si se smála ty píčo ?!

Eva (Po, 25. 3. 2019 - 13:03)

Mám kamarádku a ta svého manžela trestá na holou dost často. Tvrdí že trest ať už je to za cokoliv musí být vykonán co nejdříve. A také to tak praktikuje. Nejlépe okamžitě.

Lubica (Po, 25. 3. 2019 - 08:03)

Stara lubovňa, revoluční 322,zielenska

Ľubica (Po, 25. 3. 2019 - 13:03)

To určite nie som ja. A pre Niku: Ľutujem, ale naozaj nie som pripravená na to, aby bol niekto ďalší (a ešte úplne cudzí) svedkom pri mojom výprasku. Hanbím sa dosť aj iba pred manželom.

Verča (Po, 25. 3. 2019 - 08:03)

:) my máme doma rákosku. Takže u nás za trest 25 na holou rákoskou a je to. Já sice po ní mívám zadek jak zebra, ale stojí to za to :) hlavně tedy, když ji mám v ruce já a manželovi zmaluji prdel.

Petra (Út, 26. 3. 2019 - 07:03)

Mám to stejně, v šuplíku vařecha s nápisem na zadek a jeden z nás něco provede nebo prostě "zlobí" dostane klasických pětadvacet na holou :-)

Nika (Po, 25. 3. 2019 - 07:03)

Tak kam mám přije,t a kdy? Docela se těším, Monika 24 let, štíhlá SŠ, Brno.

Nika (Ne, 24. 3. 2019 - 15:03)

Já se ráda přidám. Kam mám přijet a kdy ?

Monika (Pá, 22. 3. 2019 - 11:03)

Mně výprask na holou vzrušuje a je to vskutku rajcovní. A když to fakt hodně bolí, tak se u toho bolestí i pochčiju a jsem schopna u toho dostat až křečovitý orgasmus.

Bobřík (So, 23. 3. 2019 - 09:03)

Je to tak a je to krásné při placani ruka zajíždí mezi půlky níž a níž stehna se od sebe samy oddalujou víc a víc až je prstík v dirce něžné líbání jazyková terapie a hup na to je to krásné a lidské . Zajímalo by mě jestli to máte někdo opačné žena chlapa ,lezba lehnu,buzik buzika?

Martin (So, 30. 3. 2019 - 20:03)

Kamaradka se mi sverila,ze rada pozoruje vyprasky kluku na holou,libi se ji , jak se pred ni stydi a brecej u toho.Rekl jsem ji ze mne vzrusilo video,kde kluci dostavali ne na zadek,ale na holou roztazenou prdel,tedy na diru.Holky je tam bili opravdu s gustem,myslim,ze bych to chtel zkusit.Ona se stydi to udelat.

Reklama

Přidat komentář