Reklama

na holou nebo ne ?

Ľubica (Ne, 24. 3. 2019 - 13:03)

To nie, ale manžela neskutočne vzrušuje predstava, keby bol pri mojom výprasku niekto ďalší. Zatiaľ ma však na to nepresvedčil. Raz nás síce pri tom prekvapila moja sestra ale to bolo iba náhodou a na pár sekúnd.

Marta (Pá, 22. 3. 2019 - 11:03)

jo jo, to u nás taky..Baví mě nastavovat holou atd. Ale sem tam, když je to za trest a vařechou, tak to bolí opravdu hodně a mám i modřiny pak

Návštěvník (Po, 5. 8. 2019 - 16:08)

Ahoj Marto.Nechceš mi o výprasku napsat?604 536 298.Budu rád,když si popovídáme

Marta (Po, 19. 8. 2019 - 23:08)

ráda

karel (Čt, 5. 9. 2019 - 20:09)

Tak mi pošli tel.číslo a pokecáme.Zatím pa Martí

Mirka (Po, 18. 3. 2019 - 19:03)

Vzkaz pro Emmu. Já jsem si to taky zažila a nakonec to skončilo tak, že otce potrestali podmínkou a mamka se s ním rezešla. Nebála jsem se a zavolala na linku bezpečí a pak to řekla ve škole. Taky si to nenech líbit.

Emma (Po, 18. 3. 2019 - 17:03)

To jim nemůžu udělat mámsvé rodiče ráda i když dělají tohle

Jana (Po, 18. 3. 2019 - 18:03)

Právě proto, že máš rodiče ráda jim musíš ukázat, že tě i oni mají zaplavovat láskou a ne násilím. Honza má pravdu. Asi bych nešla na Policii, ale řekla bych to ve škole a řešila to tak dál. Tohle si rocdiče ke svým dětem nesmí dovolit,pokud je mají také rádi. Pouze si tak u tebe vyvolávají strach z nich a vynucenou poslušnost. Já jsem máma od dětí, zažila jsem to a řekla jsem to ve škole a pak siuž ke mně nic takového nedovolili.

Honza (Po, 18. 3. 2019 - 17:03)

Emmo, tohle je týrání a ze zákona trestné. Nahlaš to na nejbližším oddělení Policie nebo ve škole třídní učitelce nebo ještě lépe ředitelce školy. Pokud mi zde uvedeš konkrétní jména těch,co tě týrají a adresu kde bydlí, pak ostatní zařídím sám. Ale souběžně to nahlas alespoň ve škole. Tohle je nepřípustné!

Emma (Po, 18. 3. 2019 - 17:03)

Ahoj je mi 12 a moji sestře 10 u nás je to tak že jsme bite za známky než máma s tátou vrátí z práce tak podle toho co jsme dostali za známku tak když dostanu trojku tak jsem ohnuta o linku v kuchyni a vedle mě polonžená varecha a tak čekám na mámu která když přijde dostanu na holou a tak je to u nás poprad prosím o pomoc

Simča (Ne, 17. 3. 2019 - 21:03)

U mne to bylo podobné. Jen když jsem se počůrala bolestí tak mami přestala a táta mi dal jeștě navíc. Nakonec ho za to zavřeli na 4 roky.

Anna (Ne, 17. 3. 2019 - 19:03)

Když jsem byla malá tak do 10 let, často jsem dostávala mamkou nebo tátou na holou až jsem se při tom často počůrala. To pak oba hned přestali s výpraskem. Ale došlo to tak daleko, že jsem se pak počůrávala ještě těsně než jsem dostala a nakonec se to řešilo, protože jsem to řekla ve škole a pak už jsem nedostávala, ale docházela jsem k psychologovi asi rok a půl.

Radka (Ne, 17. 3. 2019 - 17:03)

Tak já mám třeba ráda, když mi manžel občas naseká na holou, je to vzrušující.

Marta (Čt, 21. 3. 2019 - 10:03)

Mám to stejně, resp máme. Sem tam si řeknu sama, sem tam manžel usoudí sám, že bych zasloužila. Ohnu se přes koleno jak malá holka a dostanu pořádně nasekáno. Někdy rukou, někdy vařechou...

Honza (Pá, 30. 8. 2019 - 04:08)

Ahoj Rád bych si s tebou o tom víc popovídal.

Ľubica (Čt, 21. 3. 2019 - 15:03)

U nás o tom rozhoduje manžel, hoci už sa stalo, že som sa mu priznala s niečím o čom ani netušil a vedela som čo asi bude nasledovať. Mne a asi ani manželovi nejde ani tak o bolesť, ale o tú celú atmosféru okolo, môj pocit hanby predtým aj potom. Vie nás to naozaj vzrušiť.

Ľubica (Po, 18. 3. 2019 - 17:03)

To som rada, že nie som sama. Tiež sa mi to páči, hlavne keď potom nasleduje sex...

Dračí Krev (Po, 4. 2. 2019 - 08:02)

Jděte se léčit úchyláci nadržený.

warp (Út, 5. 2. 2019 - 08:02)

Vítej mezi nadrženými úchyláky. Právě ses zařadil mezi ně!

warp (Pá, 25. 1. 2019 - 16:01)

My jsme se k tomu vrátili po pár letech, manželka s tím souhlasila a zatím se nestěžuje. Jasně, že se netetelí blahem, když jí maluji zadničku, ale něco se jí na tom asi líbit musí. A čtyřicítku už má na krku taky.

Reklama

Přidat komentář